Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Aleksandra Krunić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WTA - Aleksandra Krunić

    WTA junakinja USO-a 2014-e zaslužuje svoju temu.
    Junačko srce u samo naizgled slabašnom telu, požrtvovanje lavice, borbenost i napad mungosa.
    Moj duboki za prikazano!!!

    sigpic

  • #2
    Plus pouzdano tvrdim da je devojka 100001% na mestu, nadam se da ce joj ovo biti prava odskocna daska
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #3
      Mora da nabaci osmeh na lice tokom meceva, previse je poker face.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • #4
        Bice od nje nesto...

        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • #5
          Sa velikom nadom, ocekujem njeno ucesce na narednim turnirima
          Aleksandra je sve odusevila ovim poenom

          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • #6
            Jucerasnji interview http://www.usopen.org/en_US/news/int...628353180.html

            Iz kvalifikacije do 1/8 finala, preko domace Keys, svetskog br.4 Kvitove... a i Viku je bas namucila
            Da ne pricam kako je odusevila publiku, svi su bili uz nju. Igrati na centralnom terenu jednog GS-a, protiv dvostruke GS sampionke i + imati publiku na svojoj strani, sigurno je bio neverovatan osjecaj
            Stav na terenu poseban, samo da nastavi sa radom


            Comment


            • #7
              Kako je sinoć psole meča bla tužna .. Žao mi je što nije prošla sinoć, potpuno je zaslužila.

              Nadam se da će nastaviti sa dobrim rezultatima, ima vremena mlada je.

              Comment


              • #8
                Originally posted by AleksaVP View Post
                Kako je sinoć psole meča bla tužna .. Žao mi je što nije prošla sinoć, potpuno je zaslužila.

                Nadam se da će nastaviti sa dobrim rezultatima, ima vremena mlada je.
                Dobila je pohvale od legende Martine Navratilove

                "Bila sam razočarana zbog poraza Petre, ali sada vidim da to i nije tako veliko iznenađenje, Krunićeva razbija"
                "Sviđa mi se Krunićeva, kakvo otkriće, kakva sportistkinja", oduševljeno je prokomentarisala Navratilova njenu igru
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • #9
                  http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...себе!.html

                  Comment


                  • #10
                    Alex izgubila od Tsurenko 2:6 6:3 2:6

                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • #11
                      Krunićeva ostvarila najbolji plasman u karijeri
                      Naša mlada teniserka u subotu je osvojila ITF turnir u Ankari, i od danas je 87. na svetskoj rang listi, što je njen najbolji plasman do sada.

                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • #12
                        Posle velike pobede nad Vinčijevom,pala je i Eranijeva na Vimbldonu 2015.Pred ovom devojkom je odlična budućnost.Oduševljava me njena srčanost i hrabrost još od kada sam je gledala prvi put u FED Kupu protiv Slovačke 2011e kada je igrala u dublu sa Jelenom Janković i sa malo iskustva bodrila Jelenu i nosila naš tim do pobede.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • #13
                          Aleks u prvom kolu Linca ostvarila veliku pobedu protiv Vinci 2:1
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • #14
                            Aleksandra bas u formi, nova pobeda nad odlicnom Nemicom Bartel, i plasman u cetvrfinale Linca.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • #15
                              Bravo za malog zvrka, prosla i kvalifikacije
                              Srecno sutra protiv Anastasie Pavlychenove
                              oko 17 i 30h igraju
                              Ajde Aleksandra, igraj srcem kako ti umes
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment

                              Working...
                              X