Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 2 – Hertz British Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto 2 – Hertz British Grand Prix

    Moto karavan je stigao na brzi Silverston, stazu na kojoj snaga motora može da bude od ključnog značaja. Kao i uvek u Britaniji, velike su šanse da pada kiša u kombinaciji sa jakim vetrom.



    Tito Rabat nam definitivno kvari zabavu u Moto 2 šampionatu ove godine. Posle male pauze, kada je vezao par trka bez pobede, u Brnu se vratio u velikom stilu. Rabat je bio nadmoćan od starta do kraja, pa je njegov glavni konkurent Mika Kalio morao da se zadovolji drugim mestom. Razlika među timskim kolegama je svega 12 poena i čini se da se borba za naslov najboljeg svela na obračun između njih dvojice. Teoretski, Vinjales i dalje drži priključak, ali, realno govoreći, male su mu šanse. Međutim, s obzirom da je Maverik debitant u Moto 2 klasi, njegovi razultati su stvarno impresivni.

    Dok se Vinjales žestoko bori, njegov timski kolega Salom greši i posustaje.

    Korteze se konačno probudio. Od njega se više očekivalo ove godine, ali dobri plasmani su mu stalno izmicali. Treće mesto u Brnu je odličan vetar u leđa, pa se očekuje da bivši Moto 3 šampion mnogo bolje odveze drugi deo sezone.
    Na Silverstonu će nam se predstaviti mladi Dakota Mamola, sin čuvenog Rendija Mamole. On će zameniti iscrpljenog Terola, koji je prilično podbacio ove godine.

    Prava poslastica će biti nastup veterana Džeremi MekVilijamsa. Ovaj 50-godišnjak je debitovao daleke 1993., kada se neki od vozača još nisu ni rodili. Njegovo učešće na trci u Silverstonu je veliko iznenađenje i ta vest je baš odjeknula moto svetom. Biće zanimljivo videti kako će se snaći među klincima, a ko zna, možda nešto i nauče od njega.



    Last edited by nb_korac; 29-08-14, 10:45.
    sigpic

  • #2
    Ajde Kalio! Ne znam zašto, više gotivim Rabata ali bih voleo Mika da pobedi i da osvoji Moto2 ove godine, ne pitajte me zašto, ne znam stvarno :A
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • #3
      kad se sad nisam slogiralalepi moj
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #4
        Ajmo Jovane i Žarko

        Comment


        • #5
          Žare , ako sada ne budeš bar na podijumu ...

          Comment


          • #6
            Onda definitivno nemaš živaca tj. strpljenja .
            PS . Inace , gotivim Kalia .

            Comment


            • #7
              Boga mi gubi Zarko pozicije. Kako mi je zao ovog izlijetanja Folgera i Korsija. Nadam se da nije Korsiju nista strasno... Svaka cast za Vinjalesa
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • #8
                Folger me je razocarao ... Trci ka motoru kao da je to bitnije od coveka koji je , verovatno , povredjen .

                Comment


                • #9
                  Tesko ce ovo Kalio da odbrani .

                  Comment


                  • #10
                    Ovde ce biti cukanja u poslednjem krugu .

                    Comment


                    • #11
                      Dobro je sto nisam bio u pravu .
                      PS . Zarko mora da poradi na smirivanju kako bi se sto bolje spremio za sledecu sezonu , ali , bojim se da ne bude tako .

                      Comment


                      • #12
                        konacno i moto2 da lici na nestoobozavam miku,ali samo malo bezobrazniji da bude i tu jenisam se raspala jer je izgubio podijum,vazno da se trkao onako kako umesve razumem osim sta mi se desava sa meksikancem
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          ne volim da hvalim one koje ne volim,ali vinjales je mnogo zgodanodlicno je vozio
                          Last edited by denia_el; 31-08-14, 13:41. Reason: nesto pametnije
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Zvanicno je ....Aleks u Marc Vds-u

                            Comment


                            • #15
                              koji aleks?
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X