Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trenutno najbolja 3 vozača!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trenutno najbolja 3 vozača!

    Mišljenja o trenutnim kvalitetima i ko ulazi u trenutni top 3 vozača!!

  • #2
    Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

    Daj svoje da vidimo kako ti cenis danasnju vozacku situaciju @(*6sd$%

    Comment


    • #3
      Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

      Čini mi se po svemu prikazanom i unazad par godina kao i u poslednjih par trka redosled bi bio sledeći:
      1) Alonso-inteligentan, brz, agresivan ali samo kad treba generalno najkompletniji
      2) Hamilton- isto kao Alonso jedina razlika što dečko mora da odraste i da nauči kad da stane jer titule)jednu je zbog toga izgubio) kao i drugim sportovima ne dolaze samo talentom već i hladnom glavom.
      3)Fetel-brz, pouzdan(nemac), budući šampion ali ne dok ova dvojca gore pomenutih voze!!!

      Pozdrav svim pravim ljubiteljima F1!!!!

      Comment


      • #4
        Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

        pejca %QWT&W Apsolutno se slazom sa tobom %QWT&W

        Alonso the king #$&+|r

        Comment


        • #5
          Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

          [quote author=fc nadal link=topic=2557.msg123669#msg123669 date=1271527765]
          pejca %QWT&W Apsolutno se slazom sa tobom %QWT&W

          Alonso the king #$&+|r
          [/quote]
          Dobar je sportski bezobrazan ima sve za jednog šampiona ali Hamilton diše za vratom mali odlično vozi ali trenutno nema taktičke zrelosti videćemo uostalom duga je sezona a i sitem bodovanja je čudan u najmanju ruku. Mislim da najviše odgovara taktičarima a ne pobednicima. Nadam se uzbudljivoj sezoni i naravno skupljam pare za Hungaroring gde ćemo da navijamo za poneko obilaženje. Pozdrav!!

          Comment


          • #6
            Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

            1.Hamilton
            2.Fetel
            3.Kubica
            To je to sto se mene tice po prikazanom u ovoj sezoni,inace po onome sto su prikazali u karijerama to izgleda ovako(naravno radi se o aktivnim vozacima)

            1.Sumaher
            2.
            3.
            4.
            5.
            6.
            7.
            8.
            9.Alonso
            10.Hamilton
            sigpic

            Comment


            • #7
              Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

              [quote author=fc nadal link=topic=2557.msg123669#msg123669 date=1271527765]
              pejca %QWT&W Apsolutno se slazom sa tobom %QWT&W

              Alonso the king #$&+|r
              [/quote]
              naravno da je king.najbolji alonso!!! +*@WT*48*
              FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

              Comment


              • #8
                Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                Vrlo je nerealno u eri ovakvih tehnologija govoriti o talentu vozaca, koji jedva da i moze da se primeti.
                Ono sto moze da se vidi su konstantnost voznje (kroz trku i kroz sampionat), reakcije prilikom preticanja, inteligencija u kriticnim situacijama ...

                Prema tome, moj sud je isti kao Vladanov:

                1.Hamilton
                2.Fetel
                3.Kubica

                Hamilton je najsigurniji, najbrzi, najtelentovaniji ...
                Fetel je majstor sto ce i pokazati u godinama koje dolaze.
                Kubica, da vozi za McL ili Ferari sigurica sampion.

                Cmarlonso je cigan kome kompleksi komanduju i unistavaju talenat, a Masa nume da vozi po kisi.

                Ako je talenat i Barikelo je sigurno u samom vrhu.

                Comment


                • #9
                  Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                  1. Hamilton (iako ga ne gotivim).
                  2. Kubica (svaka čast za momka).
                  3. Baton/Rosberg (mislio sam da stavim Fetela, ali me razočarao na ovoj zadnjoj trci)...

                  Naravno, ovo je trenutno razmišljanje, ne mora da znači da do kraja sezone neko ne poboljša a neko upropasti trenutnu formu.

                  Što se tiče Šumahera, zaista su svi očekivali ne znam kakve rezultate, ali treba biti realan... Čovek ima 4 banke a pored toga nije vozio nekoliko godina. Možda mu i nije trebala ova "povratnička" avantura, ali svejedno je veliki šampion...


                  Comment


                  • #10
                    Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                    Prva 3? Trenutno moji pikovi (isključivo po pokazanom vozačkom umeću) su:

                    1. Kubica
                    2. Rozberg
                    3. Fetel
                    The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
                    As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
                    From that stage there is no progress.

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                      1.Hamilton
                      2.Alonso
                      3.Fetel

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                        [quote author=pejca link=topic=2557.msg123664#msg123664 date=1271527294]
                        Mišljenja o trenutnim kvalitetima i ko ulazi u trenutni top 3 vozača!!
                        [/quote]
                        pa tabela nam to pokazuje



                        ako me pitas ko je generalno bolji od ove cetvorice moje misljenje bi bilo ovako: 1.alonso i hamilton 2. baton 3. rozberg
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                          Ovo postaje zanimljivo cini mi se da nas sve demantuje Kubica sa onakvim bolidom, dobro motor je ok ali vise od sekunde non stop biti brzi od Petrova sto i nije tesko ali opet takve razlike su retke pogotovu konstantne. Mislim da je decko u neverovatnoj formi!!

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                            Kubica me je odavno kupio. Decko je odlican vozac i uvek vozi max.
                            Svejedno na kojoj je poziciji.

                            Bilo bi odlicno dovesti ga u McL.

                            Hamilton ako nastavi ovako da unistava bolid, nece se zadrzati u timu.
                            Lepo je kada si agresivan, ali u granicama normalnog.
                            Svako bi mogao da vadi dusu masini, treba i pobediti.


                            Comment


                            • #15
                              Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                              Ne verujem za Mclaren on ima dobre odnose sa Ferarijem cini mi se nesto menager ima neke kontakte. Procitao sam cak da je vec bio na razgovorima da vozi od sledece sezone u Ferariju!!

                              Comment

                              Working...
                              X