Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Grand Prix České republiky

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2014 MotoGP Grand Prix České republiky



    Tabela

    1 Marc MARQUEZ Honda SPA 250
    2 Dani PEDROSA Honda SPA 161
    3 Valentino ROSSI Yamaha ITA 157
    4 Jorge LORENZO Yamaha SPA 117
    5 Andrea DOVIZIOSO Ducati ITA 108
    6 Pol ESPARGARO Yamaha SPA 78
    7 Aleix ESPARGARO Forward Yamaha SPA 77
    8 Andrea IANNONE Ducati ITA 62
    9 Bradley SMITH Yamaha GBR 58
    10 Stefan BRADL Honda GER 56



    Jamaha bi trebalo da ima prednost na ovoj stazi u odnosu na honde, tako da svi oni koji zele da vide novog pobednika mogli bi posebno uzivati bas u ovoj trci. Ovakva dominacija MM interesuje mnoge, cak i one koji nemaju bas veze sa moto sportom. Eto citam neki clanak koji se bavi dominacijom u pojedinacnim i ekipnim sportovima, i gle cuda ko je trenutno glavna faca. Postoji nekoliko NFL timova koji su zavrsavali sezone bez poraza, ali to nije nista u poredjenju sa onim sto MM moze da postigne u motogp, a to je da pobedi na svih 18 trka. Ne znam da li je tacan podatak, poslednji koji je pobedio na svim trka u motogp bio je Agostini 1968 godine. Agostini je pobedio i na svim trka na kojima je startovao i 1969 i 1970.

    Podaci o stazi



    duzina 5.403 m. / 3,357 miles
    sirina 15 m
    levih krivina 6
    desnih krivina 8
    najduzi pravac 636 m. / 0,395 miles

  • #2


    prvi trening
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #3
      Čudne sesije danas, kao da FP1 za sve tri klase nije imao neku težinu. Za MotoGP će imati ako sutra bude ponovo padala kiša prepodne, a za sad se čini da će padati ceo dan. U suštini, privikavanje za sve novajlije, malo učenja staze koja je nakvašena i slično...

      Comment


      • #4
        Kiša više dosadi svima

        Comment


        • #5
          IMG_8946.jpg IMG_8948.jpg IMG_8963.jpg

          Neki su ipak upecani
          Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

          Comment


          • #6
            Pozdrav svima.Nije me bilo duže vreme, al sam se vratio
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #7
              Pravo vreme da se vratis mislim da nas ocekuje odlicna trka
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • #8
                Kažu da nada zadnja umire..
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • #9
                  Surovo je ovo što nam radi Markez....

                  Comment


                  • #10
                    Zašto,,,mali je odličan,čak i kad pogreši bolji je od Rossija,Pedrose,Lorenca,o drugima neću da pričam...Što se nepotrude,malo promene u stilu vožnje ništa neće da im odmogne...Gresini mi nije jasan,,vidi da je Redding u zadnje 3 trke i treninzima bolji od Bautiste,ja bi mu odma dao rcv213 a Bautistu na rcv1000-produkcionu,i eto dobrog rezultata.pozz

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by gorki76 View Post
                      Gresini mi nije jasan,,vidi da je Redding u zadnje 3 trke i treninzima bolji od Bautiste,ja bi mu odma dao rcv213 a Bautistu na rcv1000-produkcionu,i eto dobrog rezultata.pozz
                      Eh, kad bi to tako moglo, bilo bi super... Mada trampio bih to za priliku da Gresini pređe na Brembo/Ohlins sledeće godine i da mogu da podešavaju taj bajk kao sav normalan svet... Čini mi se da je to jedino što usporava dogovor između HRC i Reddinga za RC213V, jer rezultati su više nego jasni - rookie, najbolji na Open Hondi, bolji od Cala i Hernandeza i samo 10 poena iza Bautiste.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Eh, kad bi to tako moglo, bilo bi super... Mada trampio bih to za priliku da Gresini pređe na Brembo/Ohlins sledeće godine i da mogu da podešavaju taj bajk kao sav normalan svet... Čini mi se da je to jedino što usporava dogovor između HRC i Reddinga za RC213V, jer rezultati su više nego jasni - rookie, najbolji na Open Hondi, bolji od Cala i Hernandeza i samo 10 poena iza Bautiste.
                        To si apsolutno upravu ali Bautista ima ugovore sa Nissin i SHOWA,kao tester,,,,i mislim da zato Gresini nije to uradio,a o Bautisti neću da pričam.LCR je promenio prednji disk-Brembo i stavio Ohlins ali Bradl,,-katastrofa.Jedva čekam da vidim Reddinga na rcv-za 2015.

                        Comment


                        • #13
                          Ceo Gresini tim ima ugovor sa Hondom oko Showa/Nissin paketa, tako da ih i Redding trenutno koristi...

                          Baš iritirajuća sesija za Moto3, mogu misliti kako je njima bilo. Nesrećan pad za Rossia, naročito kad se vidi koliko su male razlike bile na kraju Q2. Siguran sam da je mogao možda i u prvi red da nije bilo toga...

                          Comment


                          • #14
                            U pravu si, ovo postaje potpuno besmisleno!!!! Pobediće na svim trkama ove sezone, a i u naredne 2. Pratim GP već 20 godina, ali mislim da ću sada prestati.

                            Comment


                            • #15
                              pozdrav,evo mene posle 2 meseca imam samo ovo da kazem pre sutrasnje trke "11"
                              MESSI 10

                              Comment

                              Working...
                              X