Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

    Kao sto i sam naziv teme kaze,novi clanovi dobrodosli na teniski pdf Sport Kluba,ako se vec registrujete i citate teniski pdf lijepo bi bilo i da budete aktivni,da postujete,da iskazete svoje misljenje,da ucestvujete u raspravama i diskusijama.Nije vazno ciji ste navijac,ovdje su svi dobrodosli,vazno je samo da postujete ostale clanove,znaci bez vrijedjanja.Sto nas je vise to bolje. %QWT&W
    Uzivajte na forumu i uzivajte u prenosima tenisa na Sport Klubu %QWT&W
    sigpic

  • #2
    Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

    Druuuuze koliko novih clanova %QWT&W

    Pa nista,svi ste dobrodosli,ali bilo bi lepo da ubacite koji avatar,cisto da mozemo da vas razlikujemo h5g6k8

    Comment


    • #3
      Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

      Sudeci po tvom avataru, ti decko sigurno navijas za James Blake-a (%fsd%&j






      $#^%RT

      Comment


      • #4
        Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

        Pa tooo,Blejk macka,sutira slobodnjake ko nenormalan +*@WT*48*

        Comment


        • #5
          Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

          &*#GI(]

          Comment


          • #6
            Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

            Što bi moj pokojni otac govorio: dobro nam došao kad te DJAVO-doneo !
            Tako se i ja osećam ovde, šta god napišem, moderatori imaju neku primedbu, te ovo je uvreda, te ovo je politika, te ovo je ono, ovo, nedopustivo.
            Bogte, rekao bih da na ovom forumi ima više moderatora, super administratora, zabranjena je politika


            Admin Message
            Smatram da je pametnom dovoljno jednom reci.

            Šta bi dali da ste na mom mestu, da vas mrze, a da vam se dive, šta bi dali ?

            Comment


            • #7
              Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

              Covece,pa sto tako %QWT&W

              Priznajem da nisam bas procitao sve kritike na tvoje poruke,ali mi ove koje jesam deluju potpuno opravdano @(*6sd$%

              Cini se kao da si uveren da imaju nesto protiv tebe i da te zato ispravljaju (%fsd%&j

              Comment


              • #8
                Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

                Obozavam tenis!!!Drago mi je da sam ovdje....

                Comment


                • #9
                  Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

                  Dobro dosla Nadalina &^@4(
                  Sigurno navijas za Novaka?

                  h5g6k8

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

                    [quote author=milutin link=topic=2554.msg123795#msg123795 date=1271578408]
                    Nije dovoljno, kad pišeš nebulozna objašnjenja, meni nije dovoljno ni milion upozorenja, veruj mi, znam bar mene, ako ne znam tebe, ali vidim da ću te znati uskoro.[/quote]


                    1. Milutine, ako nije dovoljno, slozices se sa mnom da je to vec tvoj problem.
                    2. Ne verujem da covek takvih superiornih verbalnih sposobnosti priznaje da nije pametan. Nece ti smetati da ja i dalje zivim u ubedjenju da jesi?
                    3. Nema potrebe da otvaras nepotrebene fronotove ovde niko nije svadljive prirode. Nema potrebe ni za zamenu teza, jer ti nisi nikakva zrtva za koju pokusavas da se izdas. Ti si jednaki clan foruma kao i svi ostali. Samo za razliku od ostalih jedino ti volis da mesas politiku u sport i da vredjas druge.
                    4. Nama je jako drago sto je poznati forumas sa vecine popularnih foruma dosao i do nas i zelimo da se poucimo kroz tvoje postove, analize, komentare ...
                    5. Budi ljubazan da vise na trujes teme sa spamovima. Ako hoces mogu da otvorim temu samo za tebe gde bi ti mogao do mile volje da pises svoje komentare koji nemaju veze sa temama na forum? Slazes li se?
                    6. Jos jednom, drago mi je da si dosao medju nas da nas prosvetlis svojim britkim stilom pisanja i svestranom percepcijom forumasa.
                    7. Ne zaboravi da nije dozvoljena politika, vredjanje ... sve ono sto odstupa od kulutre i opste prihvacenih normi ponasanja.
                    Šta bi dali da ste na mom mestu, da vas mrze, a da vam se dive, šta bi dali ?

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

                      INTERNET Forumi su postale klasične VOJNE KASARNE.
                      Prvo vam požele Dobrodošlicu, i budi baš fini.
                      Ali kad napišete i govorite nešto što se ne dopada administraciji, slede upozorenja:
                      Ne vredjaj, to je politika, te brisanja, te ovo, te ono.
                      Tako vam je u vojsci bilo kad sam ja služio, prvo ti kažu dobrodošao vojniče, a posle ti brane ama baš sve, sem da čistite, ribate kasarnu.
                      Šta bi dali da ste na mom mestu, da vas mrze, a da vam se dive, šta bi dali ?

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

                        [quote author=milutin link=topic=2554.msg124061#msg124061 date=1271626766]
                        [quote author=milutin link=topic=2554.msg123795#msg123795 date=1271578408]





                        6. Jos jednom, drago mi je da si dosao medju nas da nas prosvetlis svojim britkim stilom pisanja i svestranom percepcijom forumasa.

                        Odgovor: Hm, ne verujem u ovu gornju rečenicu, nije ti drago 100%, mogu da se kladim da bi na detektoru laži na PINKU pao.


                        7. Ne zaboravi da nije dozvoljena politika, vredjanje ... sve ono sto odstupa od kulutre i opste prihvacenih normi ponasanja.
                        [/quote]

                        Kako je moguće vredjati nekoga recimo po nikom GKUTIUIF, ili Pera Detlić ?
                        Kako je moguće, da mene niko ne može da uvredi na svetu(a pišem sa imenom i slikom iz L.K), a Peru Detlića je moguće ?

                        Ako mi na ovo razumno, jasno odgovorite, sve ste u pravu i nigde više ?
                        Šta bi dali da ste na mom mestu, da vas mrze, a da vam se dive, šta bi dali ?

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

                          Kakav si ti Milutine kralj,to nije normalno &*#GI(]

                          EDIT:Zaboravih da te pitam,jel to bas tvoja slika koju drzis na avataru?

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

                            Milutine ja sam iskren. Ako opet ne verujes ne mogu da ti pomognem.

                            Odgovor na pitanje koje si postavio o Peri Detlicu i onom drugom je: ne umem da odgovorim kako je to moguce.
                            Najpre mi dolazi misao da je to zbog tvojih zrelih godina i verovatno zivotnog iskustva. Ali, mozda ni to nije tacno.

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

                              [quote author=dart gunner link=topic=2554.msg124223#msg124223 date=1271667382]
                              Kakav si ti Milutine kralj,to nije normalno &*#GI(]

                              EDIT:Zaboravih da te pitam,jel to bas tvoja slika koju drzis na avataru?
                              [/quote]

                              Moja slika, nije sigurno od Paje Patka ...ili Paje Jovanovića.
                              Šta bi dali da ste na mom mestu, da vas mrze, a da vam se dive, šta bi dali ?

                              Comment

                              Working...
                              X