Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GROSSER PREIS SANTANDER VON DEUTSCHLAND 2014 (Hockenheim)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FORMULA 1 GROSSER PREIS SANTANDER VON DEUTSCHLAND 2014 (Hockenheim)

    Samo da imamo temu, žao mi je što se nismo bolje organizovali za otvaranje.

  • #2
    Meni licno uopste nije bilo do otvaranja , nije mi se dalo , na poslu me ubijaju ove sparine i onda dodjem kuci umoran i onda nisam ni za sta
    If the police cant stop you you must be on the dust

    Comment


    • #3
      Jel zna neko na koliko je Rozberg produzio ugovor sa Mercedesom gde god sam citao pise visegodisnji ugovor?..a sto se tice kacige meni se svidja kako izgleda nije mi bas jasno sto se FIFA toliko buni....ali ipak izgleda da je kaciga pretrpela neke izmene nema pehara...
      10520724_10152622225659874_891877056848030731_n.jpg

      10526086_10152622224509874_7986676843891556652_n.jpg

      10397978_10152623101269874_7039208091320064833_n.jpg

      1910637_10152623100784874_4652934741395455247_n.jpg
      i bolid je pretrpeo izmene
      Last edited by dzoni gp; 17-07-14, 23:20.
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • #4
        To Lewisu u inat...

        Comment


        • #5
          A ja sam sad kuci, nemam kad da otvaram teme. Vidio sam i ljepse teme, Vanja
          GO NICO GO
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by Vanja #66 View Post
            To Lewisu u inat...
            Hahaa jedva cekam Lewisov odgovor u trci ....zbog njih ove sezone nije dosadno
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #7


              Otprilike standardna priča - Mečke vode, Alonso se batrga, Kimi ima probleme, Red Bull tu negde...

              Comment


              • #8
                Cini mi se da Ferrari polako pravi neki napredak,jos u trci malo da se poprave....ali da ih ne hvalim previse
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • #9
                  Kako odmice sezona Alonsa sve vise pritiskaju da se otvori po pitanju sopstvenog angazmana u F1. On se i dalje drzi price da ima ugovor sa Ferrarijem do 2016-te, ali se odavno zna da je on veoma nezadovoljan! Fora je u tome, da bi on otisao vec ali nema konkretno gde. Jednom je napravio glupost kada je otisao iz McLarena u dubiozu od Renoa. Sledeci ugovor je "do or die", bar sto se njegove karijere tice. RedBull ga nece, Mercedes je zakljucan, McLaren...?! Honda stize, ali ni Japanci nisu svemoguci. Treba bar 2 sezone da stvari legnu. Ni Ron Dennis sa svojom " military" doktrinom, kako su svojevremeno zvali organizaciju tima kada je za njih Kimi vozio, nemoze da izbegne decije bolesti. Vanja...?
                  sigpic
                  No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                  Comment


                  • #10
                    Sto se tice Ferrarija, mislim da nemaju adekvatan paket za Hockenheim. I dalje im je agregat "underpowered", a kofiguracija staze kaze "gas, gas"...
                    sigpic
                    No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                    Comment


                    • #11
                      Nisam danas mogao da pratim... Je l' znace sta ovi rezultati sa treninga ili je samo onako slucajno Alonso 3.?
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Gogi View Post
                        Kako odmice sezona Alonsa sve vise pritiskaju da se otvori po pitanju sopstvenog angazmana u F1. On se i dalje drzi price da ima ugovor sa Ferrarijem do 2016-te, ali se odavno zna da je on veoma nezadovoljan! Fora je u tome, da bi on otisao vec ali nema konkretno gde. Jednom je napravio glupost kada je otisao iz McLarena u dubiozu od Renoa. Sledeci ugovor je "do or die", bar sto se njegove karijere tice. RedBull ga nece, Mercedes je zakljucan, McLaren...?! Honda stize, ali ni Japanci nisu svemoguci. Treba bar 2 sezone da stvari legnu. Ni Ron Dennis sa svojom " military" doktrinom, kako su svojevremeno zvali organizaciju tima kada je za njih Kimi vozio, nemoze da izbegne decije bolesti. Vanja...?
                        Želi Red Bull Alonsa i te kako, Mateshitz naročito. Samo što je Montezemolo dovođenjem Kimija pritisnuo čika Santandera da ostane (osim što nije dao Kimija Red Bullu), te je tako i Alonso ostao. Međutim, odlaskom Adriana, kao i svi ovi problemi sa Renaultom (kojim sam vrlo razočaran jer se od njih očekivalo mnogo više, naročito uz novac koji su tražili) RB nije više toliko primamljiv.

                        Odlazak iz McLarena nije glupost, ali je ispao nesrećno. Da je Domenicalli bio pametan da isplati Massu tad i vrati ga Sauberu ili šta god i dovede Alonsa dosta toga bi bilo drugačije. McLaren je isto tako u škripcu, iako nisu možda baš toliko sporiji od Ferraria, deluju da su u daleko goroj poziciji; mada, dao bih Dennisu do kraja zimskih testova 2015. da vidimo da li je uspeo ponovo da odradi posao. Slažem se, iako je Honda moćna kompanija i industrijska mašinerija u svakom smislu, nisam siguran da će napraviti prednost McLarenu. Tako da mislim da će Alonso ispoštovati još ove dve godine i potom put Le Mansa i WEC-a... Taj šampionat je ionako mnogo primamljiviji proizvođačima automobila, stalno se govori da bi i Ferrari da se okuša LMP1, tako da je sve vrlo otvoreno...

                        Originally posted by quard1aN View Post
                        Nisam danas mogao da pratim... Je l' znace sta ovi rezultati sa treninga ili je samo onako slucajno Alonso 3.?
                        Mislim da je kao i inače - solidni petkom, oslabe subotom i onda spašavaju šta mogu nedeljom.

                        Comment


                        • #13
                          Hamilton kao praćka u zid. Očigledno je izgubio zadnji kraj tako da se ne slažem sa komentatorima da ima bilo kakve veze sa blokiranjem prednjeg točka.

                          P16 za njega i lak posao za Rosberga na trci vrlo verovatno.

                          Iznenađujuće nepouzdan Merc bez obzira na fantastične performanse, kroz celu sezonu.

                          edit: Ispravka, kvar prednjeg desnog diska je uzrok uzletanja, Mercedesov tweet. Blokiranje levog točka je samo posledica i nemogućnost da se auto uspori za bezbedan prolazak kroz krivinu.

                          Tapatalk Pro
                          Last edited by nidza; 19-07-14, 14:47.
                          Using Tapatalk

                          Comment


                          • #14
                            You spin my head right round
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Mercedes bez vecih uzbudjenja, izuzev Lewisovog izletanja. Nisam cuo najbolje, ali mislim da je Tony Ross(Nico Rosberg race engineer) rekao " dobro sobzirom na okolnosti"! Sta to god znacilo? Williams, svaka cast, pogotovo Valtteri. McLaren, lepo od Kevina ali da vidimo tempo u trci. Scuderia Ferrari, uh, moze li jednom na qual da nesto ispadne kako treba? Opet ce Alonso da grize ko barracuda! Vec vidjeno, a mozda zanimljivo!?
                              sigpic
                              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                              Comment

                              Working...
                              X