Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Iveco Daily TT Assen

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2014 MotoGP Iveco Daily TT Assen



    Nakon uzbudljive trke u Kataloniji, motogp sampionat se nastavlja u Holandiji. Mark Markez ce najverovatnije ostvariti i osmu pobedu u 2014, medjutim bice to mozda i najtezi zadatak za ovog fenomenalnog klinca. Najvece sanse da prekinu Markezov niz pobeda imaju Rosi i Pedrosa. Rosi je odlican ove godine, i utisak je, da je to skoro pa onaj Rosi iz najboljih dana, ali je to opet nedovoljno da se pobedi Markez. Asen je posebno mesto za Rosija. Fenomenalne trke, nezaboravni momenti, stota pobeda, sve se to desavalo u Asenu. Zato ocekujemo mnogo od Doktora u subotu, nista manje nego pobedu. Pedrosa je imao zestok duel sa Markezom na prosloj trci. Prema njegovim recima, zadovoljan je performansama koje je prikazao u Spaniji i nada se da moze jos jace da napadne Markeza i da ga pobedi u nastavku sezone. Kada je u pitanju Lorenco, on je dosta testirao izmedju dve trke, i kako je sam naveo, resio odredjene probleme i sa puno optimizma stize u Holandiju.

    Generalni plasman

    1 Marc MARQUEZ Honda SPA 175
    2 Valentino ROSSI Yamaha ITA 117
    3 Dani PEDROSA Honda SPA 112
    4 Jorge LORENZO Yamaha SPA 78
    5 Andrea DOVIZIOSO Ducati ITA 71



    Levih krivina: 6
    Desnih krivina: 12
    Najduzi pravac: 487 m
    Sirina: 14 m

  • #2
    Ajde Rossi, izdominiraj i ove godine
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #3
      Ja se nadam da je ovo njegov vikend,jos zamislite da Markez ima neki kvar u toku trke i ne završi trku a Rosi pobedi i smanj prednost za 25 bodova to bi bilo idealno. h

      Comment


      • #4
        Što se tiče ugovora za sledeću sezonu, u MotoGP-u izgleda neće biti nikakvih objava, a izgleda da za Dovija, Danija i Jorgovana ne treba da očekujemo nikakva obaveštenja pre Indianapolisa...

        Comment


        • #5
          uf jedva cekam rasplet sa ugovorima ...moje licno misljenje je da ce kako sezona bude odmicala Lorenzo biti sve bolji pa mozda na kraju bodovno i ispred Rosija ali videcemo...
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • #6
            Originally posted by dzoni gp View Post
            uf jedva cekam rasplet sa ugovorima ...moje licno misljenje je da ce kako sezona bude odmicala Lorenzo biti sve bolji pa mozda na kraju bodovno i ispred Rosija ali videcemo...
            Bodovno ispred ovakvog Rosija u ovakvoj formi vrlo teško.

            Comment


            • #7
              Kad Rossi pobedi, od tog trenutka će se sa 100% sigurnosti moći reći ko će od njih dvojice biti bolji na kraju godine.

              Što se tiče treninga u svim klasama, nema previše iznenađenja za sad. Možda jedino jako slabi Bradl i Bautista, ali to isto tako može biti zbog razlike u mašinama njih dvojice i Repsolovaca...

              Comment


              • #8
                Ja posle ova dva treninga ne znam sta da mislim.
                Markez ponovo bolji od svih ostalih,Pedrosa se na kraju popravio,Lorenco solidan,Rosi mi nesto zaostaje ne znam sta je u pitanju ali se nadam da ce to uspeti da resi.Mislim da samo on za sada moze da pobedi Markeza.
                Imam osecaj da Markez nece dobiti ovu trku.

                Comment


                • #9
                  Po svemu sudeci nece ni biti transfera nekih specijalnih . Lorenco izjavio da bi voleo da bude sa Yamahom do penzionisanja . Dovi takodje vezano za Ducati . Dugo sam iscekivao neko zakuvavanje oko potpisivanja ugovora , kad ono svi igraju na istu kartu Nadam se da cu biti u krivu tj da ce me demantovati

                  Comment


                  • #10
                    Na BT Sportu pričaju da su nezvanično, ali od ljudi kojima veruju, saznali da je Calov odlazak iz Bologne, a u Suzuki "done deal"...

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Na BT Sportu pričaju da su nezvanično, ali od ljudi kojima veruju, saznali da je Calov odlazak iz Bologne, a u Suzuki "done deal"...
                      pozlatila im se ova
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Pa i nisam siguran da mu je to pametno. Garantujem da Ducati sledeće godine uzima bar 6-7 podijuma...

                        Comment


                        • #13
                          Вања ти га претера...
                          Тај Дукати изгледа некако круто и тврд је за вожњу мали је напредак мада Ђиђи је ту...

                          Comment


                          • #14
                            Ajde, videćemo, dosadili su samo Japanci na podijumima...

                            Comment


                            • #15
                              Samo da taj mali grelim od cika Ben Spiesa koji je preaao kod Cala ne ode u Suzuki zajedno sa njim #badkarma

                              Comment

                              Working...
                              X