Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto3-2014 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto3-2014 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas



    Uvek se radujemo Moto3 trkama, jer ima puno kandidata za pobedu. Klinci su neustrašivi i nikad se ne može predvideti ko će prvi proći kroz cilj.

    Ipak, Moto3 kategorija je prošle godine ličila na španski šampionat. Retko kada je vozač iz neke druge zemlje dobio priliku da se dokaže.
    Na otvaranju u Kataru Džek Miler se postarao da promeni ustaljenu šemu, pa (za promenu) nismo slušali špansku himnu.

    Uz Milerov KTM, plasman dve Honde na podijum je bio znak da se japanski proizvođač ove godine ozbiljnije pripremio za Moto3 šampionat. Očigledno, KTM-ovi neće tako lako izlaziti na kraj sa njima kao 2013-te.

    Prošle godine u Ostinu je pobedio Aleks Rins, a to mu je ujedno bila prva pobeda u karijeri. On i sada očekuje trijumf, ali prvo mora da pobedi timskog kolegu, Markeza juniora. Aleksa M. je u Kataru od pobede delilo tričavih 0.283 sek, a pred naredni vikend on kaže:

    “Drugo mesto u Kataru je odličan motiv. Ova staza je veoma brza i nadam se da ćemo dobro pripremiti motor. Još uvek se adaptiramo na Hondu”, rekao je Aleks Markez.

    Oliveira je svoju Mahindru dovezao do pozicije br.4, što više i nije iznenađenje, jer su nas navikli na sasvim pristojne rezultate.

    Tim VR46 je imao solidan debitantski vikend. Odlično su išli tokom treninga, ali su malo zakazali na trci. Na kraju je debitant Banjajia završio bolje plasiran od svog timskog kolege, U Ostinu se više očekuje od Fenatija, koji je pod blagim pritiskom da konačno ponovi vožnje iz 2012-te, kada nas je sve oduševio.

    Klinci otvaraju moto vikend za dva dana, uživajte!

    Last edited by nb_korac; 09-04-14, 13:49.
    sigpic

  • #2
    Jel prvi Trening u 09h?

    Comment


    • #3
      Originally posted by F B View Post
      Jel prvi Trening u 09h?
      09h po lokalnom vremenu, kod nas je to 16h

      Comment


      • #4
        Dve Honde na prva dva mesta, sve se može kad se hoće... Neću im oprostiti promašaj iz 2012...

        Italijani opet nešto slabiji, hoće li se stabilizovati ti momci već jednom, toliko želim da makar jedan od njih uspe...

        Comment


        • #5
          II Trening

          Comment


          • #6
            Jel iko gledao Kvalifikacije uživo? Samo da mi kaže,šta se dogodilo sa Franceskom Bagnaiom,pošto je zadnjih nekoliko minuta proveo u garaži.Jel neki pad ili kvar

            Comment


            • #7
              Može ovde i pet vozača da se bori za pobedu danas...

              Comment


              • #8
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Može ovde i pet vozača da se bori za pobedu danas...
                kao i u vecini trka..ludnica
                MESSI 10

                Comment


                • #9
                  Pa u odnosu na prošlu godinu, malkice je bolje...

                  Comment


                  • #10
                    MESSI 10

                    Comment


                    • #11
                      Auuuu bravo za Fenatija!!! Svaka cast mali. Marquez, velika greska. Mora on jos puno da uci. Miller sjajan na kocenju, da Efren nije gusio Fenatija verovatno bi bila jos bolja borba za 1. mesto

                      Comment


                      • #12
                        Konacno ! +1 za Fenatija !

                        Comment


                        • #13
                          svima koji (kao i ja) imaju nizak pritisak,dobro dodju moto3 trkene znam ko je bio bolji,ali od mene danas kapa dole rosijevom malom
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Bravo za Milera i Fenatija!!! Klinci uzbudljivi, kao i uvek!
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Uf, ala me je Marquez štrecnuo... Drugi put greška u zadnjem krugu, too mu neće puno dobra doneti... Ipak, bolji nego Rins u trci. Mislim da je previše potrošio gume jureći za Millerom i Efrenom u prvim krugovima...

                              Fenati, da li se probudio u potpunosti? Nadam se... Šteta što su Antonelli i Vinales pali, mislim da bi bilo još luđe na kraju...

                              Comment

                              Working...
                              X