Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2013/14 - 22. WEEK (31/3 - 6/4)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA 2013/14 - 22. WEEK (31/3 - 6/4)




    sigpic

  • #2
    Jesu Spursi prejaki, ali ono sto su Pacersi odigrali sinoc je sramota. Mogu da zaborave na prednost domaceg terena u seriji sa Majamijem.
    sigpic

    Comment


    • #3


      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • #4




        Last edited by Lord Aleksoni; 02-04-14, 13:56.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Rondo9 View Post
          Jesu Spursi prejaki, ali ono sto su Pacersi odigrali sinoc je sramota. Mogu da zaborave na prednost domaceg terena u seriji sa Majamijem.
          Indijani je finale Istoka maksimum, oni bolje od toga ne mogu.Sampionska ekipa ne bi sebi dozvolila da joj se odjednom desi veliki pad u jednom mesecu a da su do tada briljirali.Skor im je mislim u martu 8-10.

          Comment


          • #6


            Comment


            • #7
              Originally posted by Maric91 View Post
              Indijani je finale Istoka maksimum, oni bolje od toga ne mogu.Sampionska ekipa ne bi sebi dozvolila da joj se odjednom desi veliki pad u jednom mesecu a da su do tada briljirali.Skor im je mislim u martu 8-10.
              Sa ovakvom formom i bez prednosti domaceg terena ne mogu, ali sa onom igrom iz prvog dela sezone mogu. Preforsirali su se, umesto da tempiraju formu kao Miami i Spursi, oni su od pocetka krenuli punom parom i sada trpe posledice.
              sigpic

              Comment


              • #8


                Last edited by p4p1; 03-04-14, 13:56.

                Comment


                • #9
                  Trka za Playoff na Zapadu (pobeda Dallasa nad Clippersima nije uracunata):



                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Kakav paklen raspored za Sunse.. Steta, bas ce mi biti krivo ako ne upadnu u PO. Voleo bih da ga Memphis izduva

                    Comment


                    • #11
                      Ispostavice se da je prelomna bila utakmica sa Lejkersima pre neko vece.Tu su trebali da dobiju.Nista gori od njih nisu bili Klipersi.Bice bolje sledece sezone, sada da vidimo sta ce ludak od GM-a(u pozitivnom smislu naravno) da uradi na draftu i kog ce FA dovesti kao i da li ce Bledsoa i Fraja zadrzati.
                      Last edited by Ricma; 04-04-14, 15:46.

                      Comment


                      • #12
                        Procitao sam negde da ce izjednaciti svaku ponudu za Bledsoe-a.

                        Comment


                        • #13
                          To sam i ja procitao pre dva meseca, samo za sada nema ekstenzije.Verovatno ce da se saceka kraj sezone, pa da sumiraju.Gledace njega da zadrze, a i povreda koju je imao mu je spustila cenu.Nemam ideju koliko bi mogao da dobije nadam se samo ne preko 13 miliona dolara.

                          Comment


                          • #14
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Bem ti kolokvijum
                              Propustio sam kako Beal ponovo poliva Knickse u sred MSG-a

                              Comment

                              Working...
                              X