Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Primera division

    [quote author=Wanderwall link=topic=2530.msg122022#msg122022 date=1270937288]
    Ganci ekipa opet imala srece. 2 kontre 2 gola. Nijedna sansa. Real je duplo bolja ekipa, ali ih nije hteo gol veceras. HALA MADRID!!!
    [/quote]
    Ti se ocigledno mnogo razumes u fudbal... Mada, mozda si gledao pogresnu utakmicu.
    A, koliko je Real imao sansi?
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #92
      Odg: Primera division

      Imao je koliko hoces.

      Ronaldo nekoliko prodora i suteva, Van der Vart gol sansa, Benzema glavom, u prvom poluvremenu, Alonso glavom, Marselo 2 puta.

      Comment


      • #93
        Odg: Primera division

        Jedinu stopostotnu sansu je imao Alonso u prvom poluvremenu, ali cini mi se da je i to bio ofsajd.
        A, oni sutevi sa 20-25 metara Marsela i Ronalda, to ako se zove gol-sansa ja sam John Travolta.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #94
          Odg: Primera division

          [quote author=Wanderwall link=topic=2530.msg122025#msg122025 date=1270937710]
          Imao je koliko hoces.

          Ronaldo nekoliko prodora i suteva, Van der Vart gol sansa, Benzema glavom, u prvom poluvremenu, Alonso glavom, Marselo 2 puta.
          [/quote]

          Ronaldo 2 suta,oba brani Valdes.Van der Vart sam ispred Valdesa,Valdes brani,Benzema glavom,lopta pored gola,ne secam se kad je Xabi sutirao na gol glavom.Marselo 2 puta,1 zabica,obe u ruke Valdesu..
          Valdes ima od mene ocenu 10 veceras!

          A sta bi bilo da je Iniesta igrao od pocetka!?
          Messi je 2 puta bio ispred Casillasa,i oba puta je covek branio...
          Pitanje jedno:
          Zasto kad Messi primi loptu,oko njega se stvore 3 igraca u belim dresevima!?
          Ako znaju da ga kenja,ili je neznalica,ne treba ni da ga jure...

          Comment


          • #95
            Odg: Primera division

            Ne sporim ja da je Messi veliki igrac, samo kazem da je bez njega Barsa nula. Kome bi Cavi davao lopte? Nikom.

            Pa eto, branio Valdez te sanse, ali su to bile sanse.

            Tmac..drago mi je da si Travolta. Ja sam Ricard Gir.

            Comment


            • #96
              Odg: Primera division

              Ja koliko znam Xavi je kod drugog gola asistirao Pedru,zar ne!?
              Ipak ima nekog.
              T-Mac - John Travolta
              Wanderwall - Richard Gere

              phenom's girl - Megan Fox

              Moze tako... $#^%RT

              Comment


              • #97
                Odg: Primera division

                Ma Barca je nula bez Messi-a, Real je bio bolji, imao po Wandewall-ovoj statistici 15 stopostotnih sansi, mozda smo i kupili utakmicu ipak je Laporta poznati mafijas, sudije nisu htele da sviraju onaj penal na Ronaldu koji je bio cist ko suza...

                Ovo su sve &+I}\

                Je l' tako phenom?
                Brate, stvarno smo imali mnogo srece veceras.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #98
                  Odg: Primera division

                  [quote author=milanche link=topic=2530.msg122020#msg122020 date=1270936893]


                  ih sad... cemu to... dovoljno je reci da su obojica vanzemaljci kao i iniesta... ova ekipa ce biti jos slavnija u buducnosti nego sada ,pricace se legende...
                  [/quote]
                  Pa mislim,realno.Messi je potpuno igracki prilagodjen Barsinom sistemu igre.Sada,moze se to reci i za Xavija,ali on bi mogao da igra u bilo kom timu na svetu.A recimo Messija bi zivog pojeli u Engleskoj,pogotovo one drvosece koje igraju u Boltonu i Fulamu.Xavi je savrsen igrac za svoju poziciju,bukvalno savrsen.

                  Comment


                  • #99
                    Odg: Primera division

                    Kazes da je Shawcross drvoseca? Ili onaj sto je Eduardu slomio nogu (ne mogu da se setim kako se zove)?
                    To su sve ljudine. ^%@7f

                    &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: Primera division

                      A uostalom, prvenstvo nije gotovo. Moze katalonska druzina da izgubi koji mec.

                      HALA MADRID!

                      Real-Barcelona (Primera) -32:11 Real-Barcelona (LS) -9:3 Real-Barcelona (Interkon.kup)-8:1 TISINA! ♥ RMD ♥

                      Comment


                      • Odg: Primera division

                        Tako je T-Mac...Barca je prosle sezone osvojila 6 trofeja...
                        I na utakmici protiv Arsenala(4-1),Reala veceras(0-2) i jos par utakmica dala po 100miliona,posto svojom igrom ne moze da pobedi nikoga...

                        U Barcinoj skoli te uce da igras leprsavo i brzo,sa dosta lopte u nogama...Messi ne verujem da bi uspeo u Engleskoj,ali opet,sve zavisi od sudija,ako ga vole,svirace prekrsaje nad njim,ako ga ne vole,pustice ih da ga lome.U Engleskoj je po mom misljenju bitan autoritet...

                        Comment


                        • Odg: Primera division

                          [quote author=Wanderwall link=topic=2530.msg122035#msg122035 date=1270939250]
                          A uostalom, prvenstvo nije gotovo. Moze katalonska druzina da izgubi koji mec.

                          HALA MADRID!

                          Real-Barcelona (Primera) -32:11 Real-Barcelona (LS) -9:3 Real-Barcelona (Interkon.kup)-8:1 TISINA! ♥ RMD ♥
                          [/quote]

                          Real je osvajao primeru(spansku ligu) 31,a Barca 19 puta...Real sto je osvajao lige sampiona,od 1955-1960,5 puta,ko zna kako ih je osvojio,ok.Posle su osvajali 65/66,ok.
                          Onda su osvojili 97/98 kada su sezonu pre toga doveli Ze Roberta,Roberta Carlosa,Seedorfa,Mijatovica(sezona 96/97),a onda 97/98 Morientesa.Moze se reci da su mozda tada malo manje trosili para,a stvarno igrom osvojili ligu sampiona.
                          99/00 i 01/02 stara prica,mnogo para,galacticosi 1 i ostalo...

                          Comment


                          • Odg: Primera division

                            Sva sreca,pa nisam mogao gledati utakmicu,zbog kvalifikacija moto gp-a.Cestitam Barceloni i njenim navijacima.

                            Comment


                            • Odg: Primera division

                              Drago mi je da gejatori nece uzeti titulu,kako stvari stoje.
                              Mali Mesi objasnio opet,a gospodi iz Beograda svaka cast.osramotili su nas do daske.Jbm ih glupe.I jos imaju obraza da traze 500 dinara mesecno.MRS!
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Odg: Primera division

                                Bas sada gledam snimak,juce u Madridu bilo oko 20 stepeni,video sam neke gledaoce cak u majicama...ali,teren je bio jako vlazan i natopljen vodom.
                                Da li se to Real sluzi nekim starim trikovima? $#^%RT
                                Dzaba....

                                Comment

                                Working...
                                X