Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP-Commercial Bank Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto GP-Commercial Bank Grand Prix of Qatar

    Da li vam je dojadilo čekanje?

    Da li ste se uželeli omiljenog zvuka, brrrm-brrrm?

    Konačno, krećemoooo!




    Evo nas opet ponovo pod reflektorima u Qataru. Sudeći po zimskim testovima Honda i Yamaha će i ove godine predvoditi MotoGP karavan. Od „velike“ četvorke, nepoznanica je jedino koliko je Markez spreman za start sezone. Međutim, ne sumnjam u to da će mlađani šampion dati sve od sebe da odbrani titulu i da će silovito krenuti već od prve trke. Sudeći po izjavama i Lorenco se baš „naoštrio“. A koliko će moći da pruži Deni Pedroza, momak koji je stalno na korak do titule, a nikako ne uspeva da je osvoji?

    I.... možda najveće pitanje od svih (sudeći po broju fanova)-da li ćemo videti veliki comeback čuvenog Doktora? Tome se nada armija obožavalaca širom sveta.

    Solidne rezultate tokom zime su postizali i Smit, Bautista i Bradl, dok ne mogu reći da očekujem neko veliko iznenađenje od momaka iz Dukatija. Bilo bi zanimljivije kada bi se ispostavilo da grešim.

    Svoju premijeru u najjačoj klasi imaće i naši stari znalci Reding i P.Espargaro. Njihovi dueli su obeležili prošlogodišnju borbu za Moto2 titulu, ali Reding je na startu ove sezone u prednosti, obzirom da je mlađi Espargaro nedavno polomio ključnu kosti i sigurno nije dovoljno oporavljen.

    Okršaji kreću već od danas i verovatno ćemo imati jasniju sliku već do vikenda.

    Naše drage forumaše pozivam da učestvuju u MotoGP kladionici. Prva trka je generalna proba, a od naredne stvarno krećemo.

    Sve je objašnjeno u zasebnoj temi, prijavite se u što većem broju jer će tako biti zabavnije.

    Uživajte!!!
    Last edited by nb_korac; 20-03-14, 14:31.
    sigpic

  • #2
    Najzad jedva cekam da upale masine.....zna se od koga najvise ocekujem Stefan Bradl
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #3
      ma nismo se uzeleli




      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #4
        ne znam da li sam se toliko uzelela ili ovi motori nikada lepse nisu izgledali
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #5
          Open klasa uopšte nije naivna, jeste da su imali test ovde pre neki dan i da su se naravno bolje pripremili, ali Aleix je brži od Monster Yamahi, pa neka je to i samo čist tempo...

          Comment


          • #6
            Potpuno se slazem,malo je reci da sam iznenadjen i ako je ovo tek prvi dan....svaka cast A.Espargaru mislio sam da je napravio gresku prilikom menjanja tima...mada me je i Pol prijatno iznenadio....
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #7
              Dobra je Janone
              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

              Comment


              • #8
                pa koja je razlika (osim u boji) izmedju espargarovog i lorencovog motora,ako je polu na raspolaganju sve sto i horheu i ima punu podrsku fabrike?
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Nisam siguran za bešavni menjač, ali Smith i Polyccio voze M1 iz prošle godine, kojoj je sređena elektronika da može da izvuče trku sa 20 litara (valjda)...

                  Comment


                  • #10
                    Zasto je Yamaha ovako slaba? Izgleda da je Honda opet mnogo brza! Znate li nesto o tome?

                    Comment


                    • #11
                      najsmesniji mi je bio kraclou,grozno mu stoji ovo crveno odelce,jadnicaka zbog lorenca sam se najvise potresla,verovali ili ne,ali uopste ne uzivam u njegovoj frustraciji sto ne moze da se sastavi sa ovom novom gumom


                      hvala aci sto nas je podsetio da bi danas bio rodjendan mom omiljenom f1 vozacu ikada


                      malo sam se pogubila sa komentarimada dodam i ovo....sto se tice stanja posle 2 treninga,osim lepotom motora nicim drugim nisam zadovoljnaslazem se sa srdjanom i acom da zelimo "da se karte promesaju" i da bude zanimljivije,ali ne bas ovoliko zanimljivohm hm....pozivam moje vozace da se uozbilje
                      Last edited by denia_el; 21-03-14, 18:22. Reason: izgubila se malo
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Telecaster View Post
                        Zasto je Yamaha ovako slaba? Izgleda da je Honda opet mnogo brza! Znate li nesto o tome?
                        Dobrodošao...

                        Treninzi, naročito na prvoj trci sezone, nikad ne mogu da pokažu stvarnu situaciju. Pritom, u Qataru su stvarno vrlo specifični uslovi, prašnjava staza, noćna trka, temperature istupaju od standardnih... I na sve to treba uzeti u obzir da su šanse da Honda i Yamaha trenutno rade na drugim stvarima, drugačijim podešavanjima...

                        Lorenzo i Rossi su prošle godine bili napred na FP1, Marquz je bio mnogo više napred na FP2, potom su on i Lorenzo bili gotovo identični na FP3. Rossi je sad na 0.4s od Pedrose i nije mi delovalo da gura bog zna kako...

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Dobrodošao...

                          Treninzi, naročito na prvoj trci sezone, nikad ne mogu da pokažu stvarnu situaciju. Pritom, u Qataru su stvarno vrlo specifični uslovi, prašnjava staza, noćna trka, temperature istupaju od standardnih... I na sve to treba uzeti u obzir da su šanse da Honda i Yamaha trenutno rade na drugim stvarima, drugačijim podešavanjima...

                          Lorenzo i Rossi su prošle godine bili napred na FP1, Marquz je bio mnogo više napred na FP2, potom su on i Lorenzo bili gotovo identični na FP3. Rossi je sad na 0.4s od Pedrose i nije mi delovalo da gura bog zna kako...
                          Bolje vas nasao

                          Comment


                          • #14
                            jao ja sam tek sad videla ovaj filmic na sk-u
                            taman mi je to trebalo pred pocetak

                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              a ovaj espargarovac da oladi malosad ispade da je neki nevidjeni talenat


                              gle sad ovog smitaa pablo sigurno skace po sobi hihi
                              Last edited by denia_el; 22-03-14, 18:28. Reason: ma smit
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X