Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    @LBJmvpFORlife

    tako jeste bilo do sad..ali tek cemo da vidimo kako stoje stvari ove godine,budimo realni;)
    Tako pricate na pocetku sezone vec 3 godine.

    HAHHAHAHH sta odsudi covek, idi bre u djavola. I zamalo gol, mrs!
    Last edited by LBJmvpFORlife; 25-09-11, 16:12.

    Comment


    • ko prica imamo Roberta Prosineckog,imamo bolje igrace,Robert je slobodno mozemo reci vec sad duze sa zvezdom i sve je drugacije,pa jbt i ti znas kakva je zvezda bila prije 3 godine kao sto kazes,jedva smo se spasili umiranja! 'kurva se ipak ne gasi' sto reche veliki 'gospodin' Stanojevic tako daaaaa,Crvena Zvezda je opet nesto drugo nego prije 3 godine ili dvije,sa svim svojim manama koje imamo!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        ko prica imamo Roberta Prosineckog,imamo bolje igrace,Robert je slobodno mozemo reci vec sad duze sa zvezdom i sve je drugacije,pa jbt i ti znas kakva je zvezda bila prije 3 godine kao sto kazes,jedva smo se spasili umiranja! 'kurva se ipak ne gasi' sto reche veliki 'gospodin' Stanojevic tako daaaaa,Crvena Zvezda je opet nesto drugo nego prije 3 godine ili dvije,sa svim svojim manama koje imamo!
        Imali ste i prosle godine Roberta Prosineckog a to da imate bolje igrace to veze s mozgom nema, samo jedan jedini vas igrac moze da igra u Partizanu a to je Evandro nijedan drugi ne bi imao mesta u 11.

        Comment


        • ja te ne mogu natjerati da mislis drugacije,jer to je tvoje!ali pazi,Robert je dosao na zimu...i sad je vec to duzi odnos,vise je sa igracima,skroz je u fazon,tako da je sad to ipak drugacije! a sto sto se tice ko bi imao mjesta u prvih 11 u partizanu,o tome necemo!Ali jednog Mikica ovaj region nema,to slobodno mogu reci i za Lazovica!Naravno,Evandro i Li Adi su takodje dio kostura!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            ja te ne mogu natjerati da mislis drugacije,jer to je tvoje!ali pazi,Robert je dosao na zimu...i sad je vec to duzi odnos,vise je sa igracima,skroz je u fazon,tako da je sad to ipak drugacije! a sto sto se tice ko bi imao mjesta u prvih 11 u partizanu,o tome necemo!Ali jednog Mikica ovaj region nema,to slobodno mogu reci i za Lazovica!Naravno,Evandro i Li Adi su takodje dio kostura!
            Taj Mikic ako ode za preko 500k ja cu da pojedem ovu tastaturu.

            Comment


            • hahahah otici ce za vishe para haha i svega mi ti neces jesti tu tastaturu


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Kakav bre Mikic, Jovica Vasilic i Branko Pauljevic su izmisljeni igraci za njega. Aksentijevic ce uskoro biti, jos je premlad. Bolje vam je da forsirate Stojkovica, mnogo vise mozete da dobijete.
                sigpic

                Comment


                • AksentijevicPauljevic! Mikicu care samo ti igraj kao i do sad,rezultat ce biti osvajanje titule,ja se iskreno nadam!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    AksentijevicPauljevic! Mikicu care samo ti igraj kao i do sad,rezultat ce biti osvajanje titule,ja se iskreno nadam!
                    Decko ima 18 godina i sprda se po nasim livadama. Ako ga mutavi ne zavali u naredna 2 prelazna roka, tek ce da se sprda. Gol protiv Sevojna koji je dao i tu tehniku suta mogu da sanjaju i Mikic i Reljic i 99% igraca JSL.
                    sigpic

                    Comment


                    • Imamo mi Mijailovica koji igra kao da ima ne nzam koje iskustvo...ali dobro,Vidjecemo se u derbiju;)


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Imam osecaj da ce ovo biti jedan od dosadnijih derbija!

                        Ali dobro,ima vremena da se sve promeni...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • A kakvo je mesto Mijailovicu u diskusiji o bekovima? Ja koliko sam upucen, decko je zadnji vezni o kojima reci nije bilo. Jedino ako je paket igrac pa pokriva i tu poziciju.
                          sigpic

                          Comment


                          • ja i ti se bas nikako ne razumijemo.ja sam samo htio da naznacim da decko ima samo 17 godina i da se jaaaako dobro snalazi u prvom timu,samo 17 godina!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Hajduk otpustio trenera Vignjevica Srpski fudbal zasluzuje da umre u najgorim mukama
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Doduse i oni su protiv nas igrali mrtvi bunker, al' opet mislim da rezultati u prethodnim kolima dovoljno pokazuju da je i vise nego dobar trener.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X