Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezda igra vrlo sigruno..Zvezda sija,Robi blista! Partizan dobio Hajduk,i dalje ne znam kako


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Zvezda igra vrlo sigruno..Zvezda sija,Robi blista! Partizan dobio Hajduk,i dalje ne znam kako
      Koliko god Partizan nemao igru, ti igraci su ipak klasa za JSL, cast izuzecima. A i Hajduk nam je filijala.
      sigpic

      Comment


      • Партизан ће по пети пут освојити титулу.Једноставно најквалитетнији тим,најјача клупа,најбољи тренер,сасвим реално и сасвим јасно да нема конкуренције ни ове сезоне. Менталитет је посебна прича,па се тако често чује како ето Толе намјешта и разноразне друге теорије завјере,али добро ко губи има право да се љути.
        Волим те Републико Српска!

        Comment


        • Dobrodosao na forum, nadam se da ces biti aktivan. ;)
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by drinin vuk View Post
            Партизан ће по пети пут освојити титулу.Једноставно најквалитетнији тим,најјача клупа,најбољи тренер,сасвим реално и сасвим јасно да нема конкуренције ни ове сезоне. Менталитет је посебна прича,па се тако често чује како ето Толе намјешта и разноразне друге теорије завјере,али добро ко губи има право да се љути.
            Sa strane to sto si 'objektivan',ali da tako ubijedjeno tvrdis,svaka cast...uzgred,ja mislim da si ti jedini grobar koji nije priznao da vi nemate osnovu u igri..tj da nemate igru,a usput hvalis Stanojevica klupu i tako dalje i tako dalje.No dobro,objektivan si;)
            Htio bih da posebno stavim akcenat na Smederevo koji ima jedan od naaajljepsih stadiona u zemlji a i shire Boga mi.Prelijepo zdanje,ali uvjek tako sablasno!Zasto Smederevci ne gledaju svoj klub...zasto?zasto ne dolaze na stadion,na prelijepi stadion i takodje Smederevo kao klub ni malo losh,sta vise da imaju jachu podrsku,svasta bi bilo u vrhu,jer chudo je atmosfera.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Sa strane to sto si 'objektivan',ali da tako ubijedjeno tvrdis,svaka cast...uzgred,ja mislim da si ti jedini grobar koji nije priznao da vi nemate osnovu u igri..tj da nemate igru,a usput hvalis Stanojevica klupu i tako dalje i tako dalje.No dobro,objektivan si;)
              Htio bih da posebno stavim akcenat na Smederevo koji ima jedan od naaajljepsih stadiona u zemlji a i shire Boga mi.Prelijepo zdanje,ali uvjek tako sablasno!Zasto Smederevci ne gledaju svoj klub...zasto?zasto ne dolaze na stadion,na prelijepi stadion i takodje Smederevo kao klub ni malo losh,sta vise da imaju jachu podrsku,svasta bi bilo u vrhu,jer chudo je atmosfera.
              Zato sto 90% ljudi u Srbiji navija za Zvezdu i Partizan i ni u cijem interesu nije da se podigne nivo lokalpatriotizma i pojave klubovi koji ce se jace suprotstaviti beogradskom dvojcu, sto se vidi i po (ne)zastupljenosti u medijima ostalih klubova sa jedne strane i Zvezde i Partizana sa druge strane. Bilo bi lepo kad bi svaku utakmicu vidjali pune stadione u Smederevu, Uzicu, Kragujevcu, Novom Sadu, Subotici...sto je i normalno u celom svetu osim kod nas(recimo jedan Levante je za vikend imao pun stadion svojih navijaca koji su ih bodrili 90 minuta u pobedi protiv Reala) ;)

              Comment


              • Liga uopste nije vise toliko centralizovana, gledanost se povecava konstantno, a Smederevo je industrijski grad nema tu fudbalske publike a nije nikada ni bio neki jak fudbalski centar. Zato pogledajte Kragujevac, Pazar(iako su ruzno losi) Vosa, pomalo Subotica, Cacak, bice sve vise ljudi i u Kuli u Ivanjici je fino Rad takodje fino. Jos da Milanovac Borca ispadnu i taman. Jedini problem pravi ove lige sto se tice posecenosti je OFK i ako uskoro ne rese nekako taj problem neka se i oni teraju.


                p.s. Partizan i ovakav u raspadu je 2 puta jaci od Zvezde, nije njemu niko pretnja za titulu, to sigurno.

                Comment


                • Slazem se da nije toliko kriticna situacija kao ranije, al je jos to jaaaako daleko od onoga kako bi trebalo da bude. Ja nisam iz Bg-a, a 90% mojih drugova navija za Zvezdu i Partizan(iako u zivotu nisu bili na utakmici, al eto oni se deklarisu kao njihovi navijaci), pa kazem sve dok bar 60 od tih 90% ne pocne da navija za lokalne klubove, nasa liga ce biti tu gde jeste. Iskreno mislim i da bi i navijacima Zvezde i Partizana bila mnogo interesovanija gostovanja kad znas da si u manjini na stadionu i da se stvarno osecas kao gost(u Kragujevcu, Uzicu, Novom Sadu od punog stadiona bar 50% su navijaci beogradskih klubova)

                  Comment


                  • Originally posted by lenjivac View Post
                    Slazem se da nije toliko kriticna situacija kao ranije, al je jos to jaaaako daleko od onoga kako bi trebalo da bude. Ja nisam iz Bg-a, a 90% mojih drugova navija za Zvezdu i Partizan(iako u zivotu nisu bili na utakmici, al eto oni se deklarisu kao njihovi navijaci), pa kazem sve dok bar 60 od tih 90% ne pocne da navija za lokalne klubove, nasa liga ce biti tu gde jeste. Iskreno mislim i da bi i navijacima Zvezde i Partizana bila mnogo interesovanija gostovanja kad znas da si u manjini na stadionu i da se stvarno osecas kao gost(u Kragujevcu, Uzicu, Novom Sadu od punog stadiona bar 50% su navijaci beogradskih klubova)

                    Kod mene je potpuno obrnuto. Kad vidim na gostovanjima koliko ima nase brace na bocnim tribinama prosto mi puno srce i navijam jos jace.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by lenjivac View Post
                      Slazem se da nije toliko kriticna situacija kao ranije, al je jos to jaaaako daleko od onoga kako bi trebalo da bude. Ja nisam iz Bg-a, a 90% mojih drugova navija za Zvezdu i Partizan(iako u zivotu nisu bili na utakmici, al eto oni se deklarisu kao njihovi navijaci), pa kazem sve dok bar 60 od tih 90% ne pocne da navija za lokalne klubove, nasa liga ce biti tu gde jeste. Iskreno mislim i da bi i navijacima Zvezde i Partizana bila mnogo interesovanija gostovanja kad znas da si u manjini na stadionu i da se stvarno osecas kao gost(u Kragujevcu, Uzicu, Novom Sadu od punog stadiona bar 50% su navijaci beogradskih klubova)
                      Ne moze sve odjednom da se promeni. Napretka po tom pitanju itekako ima. Tribine su sve punije i punije, sto navijacke, sto sedece ali ljudi stvarno gledaju fudbal i nisu umrtvljeni kao ranije. Pricao sam sa nekim igracima i bivsim igracima i ono sto je njima najbitnije je to da vide pun stadion jer im se onda igra i u stanju su i da izvedu atraktivan potez, da budu kreativni i oduze se ljudima za placenu kartu. Ako bude islo na bolje iz sezone u sezonu treba da budemo prezadovoljni, mada sam ja prezadovoljan i sa ovim kad uporedim sa ranijim sezonama. Nadam se jos da ce malo da se iznamesta da Radnicki Nis udje u JSL jer su prekopotrebni s obzirom na tradiciju, navijace i ostalo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Radnicki Nis i Napredak Krusevac bi bili pun pogodak u JSL, kao i ispadanje Metalca i BSK-a

                        @T-Mac, lepo je sve to, al onda navijanje nema poentu ako svi(ili velika vecina) navijaju za isti klub. Ja se smorim kad nam u goste dodju OFK-a, Kula, Metalac...jer nema nikakve tenzije, koja je jedna od drazi fudbalske utakmice. Ali kad dodju Partizan i Zvezda onda se bas nalozim jer znam da sam u manjini(ili je fifty-fifty). Cak mi je zadnjih par godina otkako sam se preselio sa navijacke na sedecu tribinu jos zanimljivije, jer su ljudi oko tebe podeljeni ;)

                        Comment


                        • Radnicki Nis zasluzuje JSL itekako

                          Comment


                          • @LBJmvpFORlife

                            tako jeste bilo do sad..ali tek cemo da vidimo kako stoje stvari ove godine,budimo realni;)


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Radnicki bez poraza ove sezone,svaka cast momci...
                              Nisam ocekivao ovakav start
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • svaka cast Kragujevcanima!Novi Pazar se radovao kao mala djeca,razumljivo! Partizan lako sa Radom,zachudjujuce..Rad se gubi! Danas ocekeujem totalnu dominaciju u Kuli;)


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X