Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ugazio nas Rad samo tako, igraci Pazara igrali ko babe. Posle prvog primljenog gola nakon greske glupog Ristica igra se potpuno raspala.

    Comment


    • fantasticna popunjenost,ali zato igraci novog pazara ne zasluzuju prvu ligu..potpuni ochaj..blagog pojma nemaju!nevjerovatno losha igra..


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Ma kakvi zasluzili, igraju ko idioti.

        Comment


        • Vratio sam se sa utakmice Radnickog, dobili su 1-0 Radnicki iz Sombora, i sada imaju 4 bodova, Sindjelic izgubio 3-1, steta. Navijanje ponovo fantasticno, ako bude klipova postavicu.

          Comment


          • Novi Pazar ako nastavi sa ovakvim igrama nece jos dugo imati tako sjajnu posetu na tribinama...

            Comment


            • Originally posted by Dusan View Post
              Vratio sam se sa utakmice Radnickog, dobili su 1-0 Radnicki iz Sombora, i sada imaju 4 bodova, Sindjelic izgubio 3-1, steta. Navijanje ponovo fantasticno, ako bude klipova postavicu.
              Bilo divljanja na zapadnoj tribini?
              Ili je Radnicki igrao na drugom stadionu?

              Comment


              • svaka cast Dejanu Vukicevicu za debi na klupi Vojvodine,mozda ce to ssad biti nesto drugacija slika...danas ocekujem iznenadjenje u Uzicu...zasto ne nerealno,ali zelja je chudo od moje zvezde ocekujem da se iskali sav bijes na ivanjichane!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Bilo divljanja na zapadnoj tribini?
                  Ili je Radnicki igrao na drugom stadionu?
                  Na stadionu ZFK Masinca, kad se stadion rekonstruise bice divljanja, ali bilo je dosta navijaca nisu stali svih 90 minuta, svaka im cast

                  Comment


                  • Aksentije uvalio golcinu

                    Comment


                    • Ja sam sada pisao u temi Partizan tj editovao post , kakav gol Aksentijevica a nama igra Miljkovic protiv Genka jaooo , pa momak ima sve sto je potrebno da imamo brzog i dobrog beka kao sto je recimo Volkov levo. Za sada tromo igramo ali dobro da je Aksentijevic zabio plus ono nije bio penal sto je onaj izsimulirao , lepo se vidi na snimku ni pipno ga nije
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Sjajno!!! Zvezda rutinski odradila posao!!!sjajsno..super!!! A partizan izgubio i obistinila se moja zelja,i sad smo opet na pocetku!!odlicno!!!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Prošle sezone, Hajduk se spasao ispadanja u poslednjem kolu, a ove - ako se po jutru dan poznaje - ni Evropa neće biti nerealna.
                          B92

                          Ne razumem samo kako ih nije sramota da ovako nesto napisu posle 2.kola.
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • U ovom kolu 19 golova. Rad najubedljiviji za sada, 100% učinak, 6 datih 0 primljenih. Smederevo i Hajduk iznenađujuće imaju maksimalnih 6 bodova...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Evo i tabele nakon 2.kola. Zanimljivo da na vrhu nisu ni Partizan ni Zvezda , ocekuje nas stvarno jedno interesantno prvenstvo iako se nadam ad ce ovo Partizan okrenuti i vratiti se na 1.mesto

                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Vojvodina ispred Zvezde i Partizana sto je veoma zanimljivo zato sto se retko ko seca kada se to poslednji put desilo.
                                Mozda i odem za vikend da gledam kako ce Vojvodina da nakanta NP.

                                Comment

                                Working...
                                X