Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja na lokalnom navijam za nas Real, al' na drzavnom za Partizan. Maricu je l' si ti iz Nisa ili iz Novog Sada?

    Comment


    • Rodjen sam u Nisu.Sada zivim u Novom Sadu, ali sam i dalje Meraklija.

      Koji su trenutni problemi oko stadiona , pa nije krenula izgradnja?

      Comment




      • Sjajna podrska.

        Comment


        • Izvinite za spam i za off..
          Iako smo mi izgubili sve 3 utakmice top16 u Areni,i to zadnje 2 i ubedljivo,pozdravili smo igrace i njihov trud i zalaganje..
          A najpoznatija je prica sa Hajdukom,davno je to bilo..pun jug,vazna utakmica se igra,a ono opa,na semaforu pise 0-6 za Hajduk,jug peva kao da Partizan vodi,i evo sanse goool 1-6,masa je podivljala na jugu,jug se pretvorio u vatreno grotlo,neverovatno kao da je Partizan dao gol za pobedu..
          Pitanje,dali bi mi pevali ovako nesto svojim igracima?
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Originally posted by Kalu View Post
            Izvinite za spam i za off..
            Iako smo mi izgubili sve 3 utakmice top16 u Areni,i to zadnje 2 i ubedljivo,pozdravili smo igrace i njihov trud i zalaganje..
            A najpoznatija je prica sa Hajdukom,davno je to bilo..pun jug,vazna utakmica se igra,a ono opa,na semaforu pise 0-6 za Hajduk,jug peva kao da Partizan vodi,i evo sanse goool 1-6,masa je podivljala na jugu,jug se pretvorio u vatreno grotlo,neverovatno kao da je Partizan dao gol za pobedu..
            Pitanje,dali bi mi pevali ovako nesto svojim igracima?
            Pevalo se hocemo drugi

            Comment


            • Dobro navijane Delija

              Comment


              • ispravka,SAVRSENO navijanje;)


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Moze i tako

                  Comment


                  • Raspored za 2.kolo Jelen Super Lige

                    Subota :

                    Borac Cacak - Smederevo
                    Metalac - Vojvodina
                    Hajduk - BSK Borca
                    Novi Pazar - Rad
                    OFK Beograd - Jagodina
                    Radnicki Kragujevac - Spartak
                    Crvena Zvezda - Javor

                    Nedelja :

                    Sloboda Sevojno - Partizan
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ocekuje nas relativno mirno kolo iz prostog razloga sto ekipe koje igraju kod kuce nemaju neke velike ambicije poznato je da se u nasem fudbalu velike ambicije ostvaruju samo kod kuce, kada se izgubi na strani iako npr jurite Evropu, nista strasno ipak je to utakmica u gostima . Naravno ocekuju se sigurne pobede Partizana i Zvezde, Sloboda sa pojacanim sastavom od prosle godine sa Markom Memedovicem kao potencijalnim iznenadjenjem u 11 moze do neke sredine tabele gde ce po mom misljenju i zavrsiti. Javor ce se sa druge strane na Marakani '' nabiti u 16 '' i cekati da se zavrsi utakmica stoga zelimo(iako ne zelim ja stvarno ali mozda malo ) da im zvezda da 5 i da ih oduci od te taktike, sto ce se je li tesko desiti s obzirom na fizicku i psihicku uzdrmanost ekipe posle neuspeha u kvalifikacijama za ligu UEFA. U Cacku je jedan siguran kec sto se moje prognoze tice. Borac je dobio u gostima u Ivanjici gde su oni dugi niz godina delili bodove sto znaci da se nesto dobro desilo u Cacku skorije plus igraju kuci protiv prosecnog Smedereva. Kec. Imamo Svabine Romanticare na Karaburmi protiv Jagodine, igraju lep fudbal imaju dobrog trenera, zasluzuju da im se da malo vece priznanje s obzirom da su verovatno jedina ekipa u ligi koja se protiv vecitih ne nabija u bunker i naravno ocekujem malog Petkovica mesto Planica na desnoj strani. Plana jeste moj drugar/poznanik ali na njegovu zalost trenutno najbolji desni bek i verovatno najtalentovaniji igrac lige je mali Petkovic. U Kuli se oseca renesansa, Dzomba je iako mnogi ne veruju po nekim izvorima napustio klub i ne samo administrativno vec u potpunosti jer se prica da ne vidi profit, doslo je neko novo rukovodtsvo imaju neke novoformirane navijace i igraju lep fudbal, bar su ga igrali u prvom kolu. Napred Hajduk! O utakmici Metalac Vojvodina nemam sta mnogo da kazem, austro-ugari su kiksnuli kuci prvo kolo i moraju da dobiju, ako ne dobiju sledi jos jedna razocaravajuca sezona iako je opet puno ulozeno. U Kragujevac dolazi Spartak na krilima sjajne utakmice u Subotici protiv Zvezde gde je pored sumnjivog penala i gola sa 35 metara pogodio 2 puta precku i imao jos 2 odlicne sanse, dok je Radnicki remijem u Novom Sadu napravio srazmerno dobar uspeh, mozda bude i najzanimljivija utakmica ovog kola, jer ce Radnicki zapeti da dobije a Spartak biti rasterecen osvajanjem neplaniranih bodova, tipujem i prizeljkujem 3+.

                      Dolazimo do sigurno najinteresantnije utakmice ovog kola, Novi Pazar je ne znam kako ne znam na koji fazon dobio dozvolu da ugosti Forse u Pazaru i s obzirom na istoriju na gumene metkove i na prase mozemo sa sigurnoscu da ocekujemo, gomilu tenzije kako na tribinama kako na terenu, cak iako Forsima buda zabranjeno da dodju(sto ce biti znak podrske ekstremnim frakcijama iz Pazara) na tribinama ce biti vrelo samo tako. Misljenja sam da ce se takva atmosfera preneti i na teren i da cemo imati jedan pravi derbi koji ce se nadam se godinama odrzati. Napred Rade!

                      Comment


                      • Svaka cast mvp...

                        Ja sam mislio da samo ja pratim nasu ligu

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Svaka cast mvp...

                          Ja sam mislio da samo ja pratim nasu ligu
                          Volimo Superligu! Tole hvala ti!

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Volimo Superligu! Tole hvala ti!

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Uz sav humor liga jaca bila nije od 96.

                              Comment


                              • I ja mislim da ce ova sezona biti kvalitetnija nego prethodnih nekoliko...a cini mi se da ce biti i poseceniji mecevi

                                Comment

                                Working...
                                X