Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbitnije da ima posete , pravi primer su navijaci Partizana koji su juce napunili jug na svom terenu , nadam se da ce i ostali tereni biti puni ubuduce i da ce njihovi navijaci kada igrjau kud kuce popuniti tribine
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Nije JSL, ali evo ovde da postujem. Radnicki Nis uzeo bod na teskom gostovanju 2:2, bilo je 2:1 za Cukaricki sve do 94. minuta. Drugar bio, navijanje je bilo odlicno, kako ce tek biti kad se rekonstruise nas stadion, a imace kapacitet od 18 500 gledalaca. Sledece nedelje kod nas dolazi Radnicki iz Sombora, teren je na 50 metara od mene, tako da idem da gledam.



      Takodje drugi niski tim u Prvoj ligi Srbije je i Sindjelic koji je dobio Slogu 2:0, taj mec sam gledao, odlicna igra Sindjelica, mada vise bih voleo da Real sa Nisave udje u visi rang.

      Comment


      • Sta samo Radnicki da igra u Superligu, pored njih i Sindja treba da udje.

        Vojvodina je dobila novog trenera.Ristovskog ce zameniti Dejan Vukicevic koji je sa Mogrenom pre koju godinu osvojio titulu.

        Comment


        • Radnicki Nis,posle Partizana i Zvezde najveci klub u Srbiji... Dace Bog da se jednog dana vrate gde im je mesto.

          Comment


          • Niš zaslužuje itekako da ima tim u Superligi. Vidim da su se stvari malo poboljšale u Radničkom. Slede bolji dani...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by milanche View Post
              Radnicki Nis,posle Partizana i Zvezde najveci klub u Srbiji... Dace Bog da se jednog dana vrate gde im je mesto.
              I zbog ovoga ja ne mogu da shvatiti zasto 90% ako ne i vise ljudi u Nisu navija za Zvezdu/Partizan, a za Radnicki ih zabole.

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                I zbog ovoga ja ne mogu da shvatiti zasto 90% ako ne i vise ljudi u Nisu navija za Zvezdu/Partizan, a za Radnicki ih zabole.
                Pise ti u mom potpisu.

                Comment


                • Ma to veze nema, evo i moj drug ti je strastveni navijac Partizana. Prati ih u svakom sportu i ja jbt ne mogu to da shvatim. Pa lokalni klubovi treba da su prioritet a ostale klubove mozes gotivit tj postovat ali ne da ti budu ispred lokalnog kluba. Beograd ima oko 2.5M stanovnika i sigurno imaju dovoljno lokalnih navijaca i sad ne znam sto bi neko navijao pored Radnickog iz Nisa za Partizan a mozda nikad u zivotu nije bio u BG.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Ma to veze nema, evo i moj drug ti je strastveni navijac Partizana. Prati ih u svakom sportu i ja jbt ne mogu to da shvatim. Pa lokalni klubovi treba da su prioritet a ostale klubove mozes gotivit tj postovat ali ne da ti budu ispred lokalnog kluba. Beograd ima oko 2.5M stanovnika i sigurno imaju dovoljno lokalnih navijaca i sad ne znam sto bi neko navijao pored Radnickog iz Nisa za Partizan a mozda nikad u zivotu nije bio u BG.
                    Ako ti ne razumes vrlo je tesko objasniti ti onda to. Kakav crni lokal patriotizam zabole me bas mnogo uvo za Slogu iz Kraljeva sto se mene tice sutra mogu da se rasformiraju.

                    Comment


                    • Pa dobro,ne mozemo porediti Kraljevo,Suboticu itd sa Nisom koji je ipak za nase pojmove veliki grad a i imali su fantasticne uspehe 80ih i to bez icije pomoci.Imali bi oni i sada puno navijaca ali nove generacije ne znaju za te slavne dane nego samo za ove neslavne pa ih je valjda sramota i biraju samo izmedju Partizana i Zvezde.. Meni je otac iz Nisa pa sam kao klinac cesto isao tamo kod rodbine i na Cair i ostali su mi u srcu nekako.Za Spartak mi je svejedno ,Radnicki Nis vise smatram svojim klubom od Spaleta.Za Partizan apsolutno navijam od rodjenja valjda a Radnicki mi je odmah na 2. mestu.

                      Comment


                      • Ja sam iz Nisa, s tim da na lokalnom nivou navijam za Radnicki, a na drzavnom za Partizan.Pre nekoliko godina kada je Partizan pobedio Radnicki sa 8:3 navijao sam za Radnicki i radovao sam se samo njihovim golovima.Stadion je na 10 minuta od moje bivse kuce.

                        Ziveli Koreanci koji su setili Radnickog.

                        Comment


                        • Kraljevo je sada palo ali je mnogo jaci sportski centar u globalu od Subotice, Nis ok, preveliki je da bise poredili.

                          Comment


                          • @Prototype

                            Ja evo zivim u Banja Luci a povremeno kad mogu odem u Beograd , znaci to je kada se igra Evropa jer nemam cime ranije ici , ovako ide ili otac ili ujak pa idem sa njima, a sada cu ti reci zasto ? Kako je pre bila velika Jugoslavija , bar ja mislim da je tako , mi iz Republike Srpske na primer nismo imali neke strasne timove , moj otac je rodjen u Novom Sadu ali se rano preselio u Kljuc , vecinom skoro citava njegova porodica je navijala za Partizan kao i sa druge strane od moje mame , moj deda , ujak , pa njegova deca pa i ja naravno , kao i sto sam spomenuo kod tate , deda , stric , tata , strikova deca i ja sa te strane. Verovatno je ranije bila ta Jugoslavija , 1 liga pa ako nemas tima iz svoje zemlje u 1.ligi pa cak i u 2. navijat ces naravno za Partizan ili Zvezdu ako si Srbin tj Pravoslavac. Evo ti primera u Banja Luci , nemas ti osobe koja voli vise Borac od Zvezde ili Partizan zavisno od toga za koga navija sem ,, Lesinara ,, navijaca Borca vatrenih. Eto valjda je neko razumeo sta sam hteo napisati
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Pa dobro razumem vas koji nemate dobre lokalne klube, ali prvenstveno me cudi to sto ljudi iz tako velikog grada Nisa i koji imaju klub koji ima istoriju ne navijaju za taj isti klub, bila je ranije ona izreka"Radnicki iz Nisa sve redom sisa". Lose je to da postoje samo 2 kluba u zemlji od 7-8M stanovnika. I ja u Evropi navijam za Partizan, za Cigane ne mogu pa to ti je, ali ipak sto se tice lige ima i drugih klubova.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Pa dobro razumem vas koji nemate dobre lokalne klube, ali prvenstveno me cudi to sto ljudi iz tako velikog grada Nisa i koji imaju klub koji ima istoriju ne navijaju za taj isti klub, bila je ranije ona izreka"Radnicki iz Nisa sve redom sisa". Lose je to da postoje samo 2 kluba u zemlji od 7-8M stanovnika. I ja u Evropi navijam za Partizan, za Cigane ne mogu pa to ti je, ali ipak sto se tice lige ima i drugih klubova.
                                To sa lokalnim moze samo da bude fina zabava i zajebancija prava ljubav je ili zvezda ili Partizan, jednostavno je ovde tako.

                                Comment

                                Working...
                                X