Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam pre svega Meraklija, posto odande dolazim.Tek posle toga bih se izjasnio da sam Partizanovac.
    Realno, jedni igraju na njivi, a drugi nemaju ni stadion.
    Vise je Sindjelic zasluzio da igra. xD

    Comment


    • Od danas Novi Pazar i zvanicno Suprligas,kod nas moze sve...
      sigpic

      Comment


      • http://www.mondo.rs/s210422/Sport/Fu...a_si_sama.html

        Comment


        • ma ovo je smejurija od lige

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            ma ovo je smejurija od lige
            Nista vise smejurija nego sto je bila pre 10 godina pa niko nije predlagao reforme i smenjivao predsednike.

            Comment


            • Stvarno, zasto da nam liga bude profitabilna i dignuta na visi nivo kad moze ovako da trune.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Stvarno, zasto da nam liga bude profitabilna i dignuta na visi nivo kad moze ovako da trune.
                Trune samo jedna ekipa vise nego i pre 10 i pre 20 godina.

                Comment


                • Jasta, a ostale su u velikoj ekspanziji i sve vise se pojacavaju... ;)
                  Znam da mozes da budes realan, tako da mani me ovakvih komentara molim te. ;)
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Jasta, a ostale su u velikoj ekspanziji i sve vise se pojacavaju... ;)
                    Znam da mozes da budes realan, tako da mani me ovakvih komentara molim te. ;)
                    Tomislav Karadzic nema 1% veze sa neuspehom zvezde. Sami ste krivi vi i vasa uprava sto nemate kesa pa srazmerno tome nemate ni igrace. Kada je Piksi prodao ceo tim i doveo ona govna koja je doveo tad je sve pocelo i ko je za to kriv? Sto se tice Karadzica, za njegovo vreme, reprezentacija je igrala SP, sagradjena je kuca fudbala, sredjen potpuno Cika Daca, klubovi se polako iseljavaju iz Beograda, digao je Spartak, digao se Radnicki, bude se polako ali sigurno fudbalski centri u Srbiji. Ja ne znam u cemu je problem sem potreba uprave zvezde da najgori period kluba u istoriji opravda na svima najsmesniji i najgluplji nacin. Pa nisu svi klubovi ludi koji nisu podrzali predlog, oni ne zele da napreduju je l? Nije im u interesu da napreduju da uzmu vise kesha i da se razviju, ma ajte molim vas. Nego mora Gogi Vesic jos da spusti cenu pre privatizacije, maksimalno. da bi je posle uzeo za neku dzabalucinu. Nego je problem to shvatiti i to prihvatiti. Kad isterate Gorana Vesica iz svih vasih klubova mozda nekada nesto i uradite do tada budi siguran da ces svake sezone gledati Partizan na vrhu u svakom sportu.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Tomislav Karadzic nema 1% veze sa neuspehom zvezde. Sami ste krivi vi i vasa uprava sto nemate kesa pa srazmerno tome nemate ni igrace. Kada je Piksi prodao ceo tim i doveo ona govna koja je doveo tad je sve pocelo i ko je za to kriv? Sto se tice Karadzica, za njegovo vreme, reprezentacija je igrala SP, sagradjena je kuca fudbala, sredjen potpuno Cika Daca, klubovi se polako iseljavaju iz Beograda, digao je Spartak, digao se Radnicki, bude se polako ali sigurno fudbalski centri u Srbiji. Ja ne znam u cemu je problem sem potreba uprave zvezde da najgori period kluba u istoriji opravda na svima najsmesniji i najgluplji nacin. Pa nisu svi klubovi ludi koji nisu podrzali predlog, oni ne zele da napreduju je l? Nije im u interesu da napreduju da uzmu vise kesha i da se razviju, ma ajte molim vas. Nego mora Gogi Vesic jos da spusti cenu pre privatizacije, maksimalno. da bi je posle uzeo za neku dzabalucinu. Nego je problem to shvatiti i to prihvatiti. Kad isterate Gorana Vesica iz svih vasih klubova mozda nekada nesto i uradite do tada budi siguran da ces svake sezone gledati Partizan na vrhu u svakom sportu.
                      Pricas o Tomislavu Karadzicu kao da je on cvecka, kazes sagradio kucu fudbala, a novac dobio pola od UEFA-e i FIFA-e a pola od drzave na kredit. I onda on na kraju dodje i dovede medije, slika se za novine i pokupi sve lovorike, kao da je pare izvukao iz svog dzepa. Tuzna istina je da cemo tu kucu fudbala mi da platimo i to kroz porez. I nije on jedini koji to radi, to rade svi, i politicari,tajkuni, razne mudonje, drugim recima veliki magovi svog zanata, ljudi koji misle da sve znaju a u stvari ne znaju nista. Zato nam je i drzava tu gde jeste, postali smo Banana Republika, anarhija, bas zbog takvih ljudi kao sto je on i slicnih njemu. O Tomislavu Karadzicu necu trositi mnogo reci, njega najbolje opisuje jedan clanak koji je izasao u jednim dnevnim novinama pod naslovom “Zivot i propaganda u Vojvodini”, govori o tome koliko je preduzeca likvidirano u kojima je on “gazdovao”. Covek koji je hemijsku, tekstilnu I prehrambenu industriju u Subotici zavio u crno. Dovoljno je viditi kojim je ljudima okruzen u FSS-u (Curkovic i Vukadinovic), I ne treba biti previse pametan pa doneti zakljucak o kavom se coveku radi. Drugo, pomenuo si Vesica I DS, I tu si upravu, Vesic je tu da dovrsi misiju koju je zapoceo u kosarkaskom klubu, a dobro znamo sta je uradio tamo zajedno sa Zikom Paukom, Zezeljem I Kleutom, napravio dar mar, doveo klub na stub srama, napravio dugove vece od 15 miliona, zajedno sa Sakotom uveo sistem trogodisnjeg bodovanja misleci da ce tako prekinuti dominaciju Partizana, al`se zajebao tek sada necemo videti Evroligu narednih ne znam koliko godine. Covek je psihopata, izabrao je pogresna sredstva s kojima ce da se bori, umesto da je to uradio na terenu. Al`opet s jedne strane pomenuo si Vesica, a sa druge nisi Dacica, Ruzica I SPS koji zare I pale partizanom, jbg znam da si partizanovac, ali I ja sam zvezdas pa sam realan. Trece najveca greska malogradjanina I provincijalca Lukica (kojeg ne mogu da sazvacem), pored njegovo dziberskog I neotrcanog ponasanja (lik pljuje navijace s balkona u fajerci zajedno sa salom oko vrata kao da je huligan a ne predsednik jednog velikog kluba ili izlazi da se bije sa Grobarima kad su ovi kamenovali zgradu uprave), je to sto je sa svim klubovima u ligi na krv I noz. Cetvrto, opste je poznato da je pola timova iz lige Partizanova filijala, pocev od Hajduka, Smedereva I Borce pa preko BASK-a koji sada ulazi u ligu (doduse prica se da ce da se fuzionisu NP-om, sto je jos jedan dokaz koji kriminalci vode FSS). Peto, kazes Zvezda nema para, sto je istina, ali seti se samo perioda pre raspada Juge, kada smo harali Evropom I Svetom, bili smo pod patronatom I sakom drzave, ali mi smo zasluzili da budemo tretirani tako jer su uspesi stajali iza nas. Vi ste trenutno pod zastitom drzave ali ne zasluzujete da budete tretirani tako jer nema nikakvog osnova za to. Jbt, pa 91. godine Zvezda je bila najbogatiji klub na svetu, iz Zvezde se crpeo novac da bi se kupovalo oruzje za rat, isplacivale se penzije ljudima za vreme krize, placale se razne skupe operacije ljudima po inostranstvu, sve to je Zvezda placala! I gde su svi ti ljudi sada kada smo u krizi, dugujemo pisljivih 20 miliona, da pisljivih, zato sto je 10 puta vise novca izneseno iz Zvezde krajem 80-ih pocetkom 90-ih (bolje reci ukradeno). Naravno nema nikoga da se javi, svi su u rupama. I na kraju, ta prica da je Karadzic 1% zaluzan za ovih nekoiko titula Partizana poslednjih godina je u najmanju ruku smesno, ne pije vodu nikako…I jos da dodam da ne zaboravim, ovde ljudi po ceo dan gledaju TV (preko 5 sati dnevno) I misle a ce tako da se obrazuju I veruju svemu sto rezimski mediji plasiraju (da ne pominjem koji su, vec se zna). Jbt, oni jave K**I je boo lutku, ovi svi wow on je boo lutku, jave M***o je dilovao gudru u elitnom kraju, ovi svi wow diluje gudru (znam da znas o cemu pricam), a oni su samo lesinari u tom lancu ishrane, a lavove niko ne dira. Prvi put kada sam video koliki mediji uticaj imaju na ljude, to je bilo pre nikih 10-ak godina, bilo pomracenje sunca, ovi javili nemojte slucajno da izlazite napolje sprzice vas sunce. Ja klinac, pogledam kroz prozor, a napolju zive duse nema…

                      Znam da sam otisao skroz off, ali jbg, morao sam da napisem.
                      Last edited by Ernesto; 02-07-11, 19:48.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Ima puno stvari za koje si u pravu, za koje ja nikad nisam rekao da nisu tacne vec ih samo nisam pomenuo. Druga stvar Zvezda ima potpuno isti broj filijala u ligi kao i Partizan sto ti dobro znas, preterao si sa konstatacijom da je Zvezda bila najbogatiji klub na svetu, preterao mnogo a to sto ste bili pod patronatom drzave i kazes da ste imali uspehe da to pokriju nije tacno jer ste pre nego sto ste dosli pod patronatu drzave nekih kasnih sedamdesetih imali manje trofeja od nas + smo imali i finale KES. To se samo tako diselo jer je Leka Rankovic imao nekog interesa u Zvezdi tih godina, sva sreca te je brzo umro ko zna koliko bi nas nacrnio da je jos ziveo, iako je imao 100 godina bio je jedan od najjacih ljudi u drzavi tada. Karadzicevu biznismensku karijeru ne zelim da uvlacim u ovo jer ne znam nista o tome ali sve sto sam naveo je tacno, uzeo on pare od nekog drugog ili ne on je to uradio sto nisu predsednici pre njega? Nego je jedan osudjen zbog malverzacija a drugi je prevelika legenda da bi bio osudjen a pravio je jos vece malverzacije. Inace ako ides logikom i srazmerno pogledas jacinu tadasnje SFRJ i danasnje Srbije normalno je da ovakvi uspesi Partizana budu pokriveni od strane drzave jer koliko je drzava tanja od one tada uspesi su jos i ogromni.

                        P.S. Ne pita se Dacic toliko koliko ti mislis a narocito ne Branko Ruzic, ovo je retkost da se prvi covek kluba zapravo najvise pita, odavno nije bilo tako a ja sam srecan sto jeste.

                        Comment


                        • Vidim pominjes Leku Rankovica i kazes da je radio u interesu Zvezde. Evo samo cu ovo reci vezano za Rankovica i za ljude oko njega. On je covek (zajedno sa tim ljudima oko njega) koji je prodao utakmicu Panatinaikos-Zvezda 1971. godine, u pitanju je bilo polufinale tadasnjeg Kupa Sampiona, prvu utakmicu u Beogradu smo dobili 4:1, a drugu u Atini izgubili 3:0, utakmica je bila prodana na poluvremenu. Potvrda ovoga je stigla tek skoro, mozda pre koju godinu, kada je zena jednog generala koji je sedeo u lozi tada kada se sve to desavalo i koji je ucestvovao u toj prodaji, izasla u javnost i konacno rekla istinu sta se tog dana tacno dogodilo. Inace Zvezda je te godine imala ekipu s kojom je mogla da se proseta do krova Evrope i vec tada uzme titulu a ne 20 godina kasnije. Eto koliko je Leka radio u interesu Zvezde, covek je slavu i istoriju kluba prodao za saku zlatnika. Ti pricas o teorijama zavere, a samo pogledaj koliko ste titula uzeli od raspada Juge, a koliko mi i sve ce ti biti jasno. Pricas da ste do kasnih sedamdesetih imali vise titula od nas, imali smo ih i mi u vaterpolu pa pogledaj sad gde je VK Zvezda a gde ste vi, i sta ja sad treba da uradim da pokrenem neku teoriju zavere zasto je to tako. Jednostavno Zvezda (uz Hajduk iz Splita) je kroz svoju istoriju imala najvise uspeha na medjunarodnom nivou, najvise cetvrfinala i polufinala KES-a i finale kupa UEFA, i to je ono sto je najmerodavnije a ne domace titule. A na to da Zvezda ima isti broj filijala kao i Partizan, mogu samo da se nasmejem...

                          I jos da dodam, Dzaju ne diraj, vidim da si kukao kad vam je neko dirao Mancea koji je poginuo sa 21 ili 22 godine, a jedna o najvecih legendi kluba vam je... ja vase legende nigde u tekstu nisam pominjao...
                          Last edited by Ernesto; 03-07-11, 01:42.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Necemo se sloziti sigurno, znas dosta ali neces me ubediti u neke stvari kao sto necu ni ja tebe, nema svrhe

                            Comment


                            • Ostaje jos samo sednica Izvrsnog odbor, koja je u planu 11 jula, kada ce se doneti konacna odluka ko ce biti drugi klub koji ce praviti drustvu Radnickom iz Kragujevca.
                              http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...novic-na-klupi

                              Comment


                              • Drastične promene opet su se dogodile u Kuli. Dragan Lacmanović je ekspresno smenjen, a osim imenovanja novog trener FK Hajduk je dobio i nove rukovodioce. Prvo, za direktora kluba izabran je Dragan Tadić, dok je Zoran Čampara promovisan u sportskog direktora. Promene su izvršene i u Upravnom odboru pa su sada u klubu, između ostalih, i predsednik Opštine Svetozar Bukvić, ali i poznati privrednik iz istog grada Mijo Đukić.

                                Konačno, brigu o fudbalerima od četvrtka vodi nekada uspešni fudbaler Nebojša Vignjević. Asistiraće mu Ranko Delić, dok će o golmanima brinuti Mirko Radulović, legenda kluba.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X