Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hiljadu im majku lopovskih jebem! znaci strasno kako oni "dominiraju" u ove poslednje godine.. za pocetak onog karadzica treba obesiti pa spaliti na lomaci!

    Comment


    • sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Penal nad Princom je bio 100% regularan, cist prekrsaj u sesnaestercu, tu nema dileme . Prilikom ponistenog gola je definitivno bilo povlacenja majice, ali nisam preterano siguran da je to bilo dovoljno za faul . A onoj smejuriji zbog cega su Vojvodjani prekinuli mec necu ni da pricam .

        Comment


        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
          Penal nad Princom je bio 100% regularan, cist prekrsaj u sesnaestercu, tu nema dileme . Prilikom ponistenog gola je definitivno bilo povlacenja majice, ali nisam preterano siguran da je to bilo dovoljno za faul . A onoj smejuriji zbog cega su Vojvodjani prekinuli mec necu ni da pricam .
          jaci je kontakt bio kod tog starta tejga nad voshinm igracem nego kod onog penala za partizan... za penal nije bila ni jedna situacija al akoje svirao onu partizanuovu onda je i ovu morao da svira i to dva puta... ponisten regularan gol, obojica su se vukli, al nikakve prekomerne sile nije bilo..
          al ko da je sad bitno, tole sa svojom ekipicom je uspedno oradio posao jos jednom, mamu li im mafijasku jebem...
          ne znam kako su se voshini igraci i suzdrazali, ja bi veselinovicu otkinuo glavu!

          Comment


          • Konacno da neko skrese onim ogavnim LOPOVIMA!
            Grobari su pokazali da su jadnici,jer su slavili taj kup,umesto da se pokriju usima i ustima od stida.


            E sad. Ako je ono svirao za Partizan,onda je MORAO da svira penal i za Vosu. Gol Vojodine je bio 100 % regularan,povlacenja je bilo sa obe strane,ali ne za faul.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Analiza od strane gosn. Lukica.

              Comment


              • Slika - 1000 reci.

                Comment


                • Ej ljudi, spustite loptu,nema potrebe za svadjom ionako je dovoljno jadno sve ovo!
                  Dovesti mlade sposobne ljude u FSS, necu da mi Djoric vodi klince U17!

                  Comment


                  • LBJ i Carter

                    Od sada svaka greska ban od 10.dana,prastano vam je mnogo puta,banovani ste,i nista niste promjenili,znaci svako vredjanje,ma svaka psovka na fudbalskom pdf,idete na odmor.

                    p.s. Na ovaj post nemojte odgovarajte,posto cete biti sankcionisani odmah.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment




                    • Prosudimo sami. Pogledajte klip posle ove situacije videcete da niti jedan igrac Partizana nije ni podigao ruku da se buni, ne znaci kao ovi preko Dunava da izadju napolje nego niko rec nije rekao. Vojvodina je oduvek bila mali premali klub. Druga stvar, utakmica je kasnila pola sata zbog kasnjenja navijaca Vojvodine, po pravilniku koji mozete procitati bilo gde kada utakmica voljom jedne ekipe ne pocne 15 minute posto je utakmica zakazana utakmica se prekida i registruje se 3-0 u korist ekipe koja je voljna da igra. Sta su igraci Partizana uradili? Sacekali su u tuneli nisu zeleli da tako osvoje trofej. E moji vi samo ne znam o cemu mislite kada padate pod takav uticaj medija i cele ove gluposti koju je cirkus Kan-Kan napravio. Uzmite porazmislite sami od pocetka do kraja pa pogledajte o cemu se radi i kako a nemojte slusati izjave ljudi koji imaju koeficijent inteligencije ravan zaostalom orangutanu.



                      Sram.
                      Last edited by LBJmvpFORlife; 13-05-11, 05:01.

                      Comment


                      • To je to! Ceo Beograd sad peva, Partizan zivot je moj, mi hocemo pobedu noooooooooovu Partizan je SAMPION! Hvala na paznji prijatno vece!

                        Comment


                        • I to bi bilo to.Kan Kan i Lukic- duvajte.

                          Comment


                          • Hajduk izasao iz opasne zone.
                            Mnogo mi je krivo zbog Indjije.Oni su najmanje zasluzili da ispadnu pored Metalca i Hajduka.Pitanje je da li ce u poslednja dva kola da preokrenu stvar u svoje ruke.

                            Comment


                            • Ne pomaže huk severa, ni podrška od pedera, ni ust**a za trenera! Ne pomažu Gasprom pare, ne pomaže stara slava, Lukićeva svinjska glava! Ne pomaže Piksi , Deja, ni trofej iz muzeja, ni cigani iz Pireja! Ne pomaže kurvi ništa, a mnogo je ona htela… TITULA JE CRNO-BELA !!!!!!

                              Comment


                              • Ko zeli da gleda Pazar Radnicki http://www.justin.tv/rtvnp?utm_campa...w/1252628736/2

                                Comment

                                Working...
                                X