Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam mislio na konto tvog posta,nego znam kako razmisljaju ljudi

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Nadam se samo da nije fora jer Partizan za vikend igra bas protiv Spartaka, a bar koliko ja znam Miric im je najbolji igrac...
      Jeste, on im je najbolji igraci povezivan je sa Zvezdom i Partizanom tokom prelaznog roka,takodje je povremeni reprezentativac. Pretucen je i Nikolic koji je Zvezdin igrac na pozajmici.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Znam, video sam i za Nikolica, al' ne znam bas kako igra otkad je u Spartaku...
        Kazem, daj Boze da nije neka zavera ili mozda cak i stvarno napad nekih nadrogiranih debila koji satro navijaju za Partizan.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Nije mi sto se huligani tuku van terena,zabole me ali igraca mi je jako zao.

          Inace,kad nekog od tih takozvanih vernih navijaca pitate da nabroje igrace svog tima 5 je maksimum koji ce nabrojati.
          sigpic

          Comment


          • Naravno kad su uglavnom okrenuti ledjima tokom utakmice. Toliko o vodjama i njihovoj ljubavi prema klubu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Naravno kad su uglavnom okrenuti ledjima tokom utakmice. Toliko o vodjama i njihovoj ljubavi prema klubu.
              Hvala Nebojsa, hvala, ja ne umem 5 da nabrojim, ccc...

              Comment


              • Dobro jeste bila malo generalizacija i hiperbola, ali je cinjenica da vecina huligana koristi fudbal kao izgovor za nasilje, boli ih i za Zvezdu i za Partizan.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Dobro jeste bila malo generalizacija i hiperbola, ali je cinjenica da vecina huligana koristi fudbal kao izgovor za nasilje, boli ih i za Zvezdu i za Partizan.
                  Ne, hvala ti puno

                  Comment


                  • Pa dobro MVP ako ides na utakmice ne mora da znaci da si huligan,idem i ja ali iskljucivo navijam a mislim da i za tebe isto vazi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Slazem se to za vodje mislim kako ti to volis svoj klub kada si celu utakmicu okrenut ledjima istim tim igracima i tom timu koji dizes u nebesa... A juce sto su zvezdasi gadjali Stojkovica ciglom ,hvala Bogu pa su ga promasili pogodila je u ledja coveka pored njega ... Za nmoge je utakmica ustvari samo ventil da divljaju a ne da bodre klub a to je tuzno!
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Ne svima vam hvala ja ne znam 5 igraca u Partizanu znaci uvredili ste me maksimalno!

                        Comment


                        • @LbJ

                          Ali ko je tebe uopste pominjao?
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Covek se sali

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              @LbJ

                              Ali ko je tebe uopste pominjao?
                              Sto si nervozan osetio sam se prozvanim jer sam jedan od tih sto okrecu ledja terenu i to ;)

                              Comment


                              • U Subotici su uobicajene pojave zakazane tuce izmedju Grobara i Marinaca.Grobara u Su ima bas bas dosta.

                                Comment

                                Working...
                                X