Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Jelen Superliga

    [quote author=bice link=topic=2524.msg274186#msg274186 date=1300655359]



    Oni su i vukli igru,davali golove,sad ostali i nisu igrlai nesto,kao ni Zvezdini igraci.Obe utakmice po meni dosadne. &+I}\ Sad to sto je Partizan iskoristio svoje sanse a Zvezda ne,to je druga stvar &+I}\ @(*6sd$%
    [/quote]

    Obicno u fudbalu pobedi onaj ko iskoristi svoje sanse... $#^%RT

    Comment


    • Re: Jelen Superliga

      [quote author=bice link=topic=2524.msg274182#msg274182 date=1300655160]

      Pa jbg,ali samo kazem kad bi se npr povredio pred derbi I#^@8 I#^@8 Onda bi Zvezda pobedila h5g6k8
      [/quote]
      Ne nego bi vam onda Adija stavio 2 gola jer Partizan ima rotaciju za razliku od Zvezde.Ovaj kiks ne znaci nista jer smo za vas i dalje klasa.BSK ste dobili i lozite se #%d* ,uostalom necu da se raspravljam,sve ce se na kraju videti ko je ko.
      sigpic

      Comment


      • Re: Jelen Superliga

        [quote author=S-Nash link=topic=2524.msg274210#msg274210 date=1300655881]
        Ne nego bi vam onda Adija stavio 2 gola jer Partizan ima rotaciju za razliku od Zvezde.Ovaj kiks ne znaci nista jer smo za vas i dalje klasa.BSK ste dobili i lozite se #%d* ,uostalom necu da se raspravljam,sve ce se na kraju videti ko je ko.
        [/quote]


        Zasto ja ovo nisam napisao,a hteo sam? $#^%RT Ma uvek glupa rasprava...neki navijacu su prosto takvi...i grobari i delije...brzo se loze a jos brze izgore $#^%RT

        Comment


        • Re: Jelen Superliga

          [quote author=Ljuba90 link=topic=2524.msg274219#msg274219 date=1300656066]

          Zasto ja ovo nisam napisao,a hteo sam? $#^%RT Ma uvek glupa rasprava...neki navijacu su prosto takvi...i grobari i delije...brzo se loze a jos brze izgore $#^%RT
          [/quote]

          Jedna od definicija navijaca, ako si navijac nisi realan, vec opredeljen, u drugom slucaju bi bio posmatrac, ili u najboljem slucaju simpatizer.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Re: Jelen Superliga

            Ja sam realan @(*6sd$% A i te kako sam opredeljen...jbg


            A ta definicija je za navijace sa slabijom inteligencijom ( da ne pomislis da mislm na tebe ovde,delujes kao normalan covek ) $#^%RT

            Comment


            • Re: Jelen Superliga

              [quote author=bice link=topic=2524.msg274174#msg274174 date=1300654966]
              Partizanu da ne igra Tagoe ne bi mogli nista da urade &+I}\
              [/quote]
              Pa Tagoe nije bio tu prosli derbi pa smo pobedili...Jbg bolji smo od zvezde igrao tagoe ili ne h5g6k8
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • Rezultati 20. kola



                Parovi sljedeceg kola



                Tabela

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Arnel.S View Post
                  Rezultati 20. kola



                  Parovi sljedeceg kola



                  Tabela

                  Sta ti je sta si poludeo sto kacis ovo svuda?

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Sta ti je sta si poludeo sto kacis ovo svuda?
                    Je li smeta ?
                    Ako smeta nije problem, izbrisat cu ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Arnel.S View Post
                      Je li smeta ?
                      Ako smeta nije problem, izbrisat cu ;)
                      Ma ne bre nego rek'o da ti nije neko trazio ili nesto, ako ako samo kaci nista ne fali

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ma ne bre nego rek'o da ti nije neko trazio ili nesto, ako ako samo kaci nista ne fali
                        Ok šefe
                        sigpic

                        Comment


                        • Jebo nas fudbal, napadnuti igraci Spartaka. Treba sacekati da policija kaze ko je kriv, a predesdnik Spartaka kaze da su navijaci Partizana, bezveze idiot dize tenziju, kada su ga pitali kako zna covek ladno rece: pa znam, ko bi drugi... Ah, nasi divni fudbalski radnici... Ovde dok nekom ne padne glava zbog zbog ovih zajebancija nece se smiriti a mozda ni tad. Hajde nek se jednom pohapse ti idioti koji prave probleme (huligani), oni koji kradu i provociraju ovakve dogadjaje (predsednici, zvanicnici), pa da lepo uzivamo u fudbalu.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Nadam se samo da nije fora jer Partizan za vikend igra bas protiv Spartaka, a bar koliko ja znam Miric im je najbolji igrac...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Ma naucite da razdvojite navijace(huligane) od klubova...to su dva sveta...Sve price kako neko njih placa da prave sranja nistu tacne...Upoznao sam igrom slucaja te ludake i shvatio o cemu se radi...to su psihopate nadrogirane i nista vise.

                              Comment


                              • Zato sam u zagradi i napisao huligani a ne navijaci, ono je samo citiranje predsednika Spartaka.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X