PDA

Pogledati punu verziju : PTT KDS

admin
20.04.2007, 10:57
od juce 20. aprila 2007 SPORTKLUB moze da se gleda i na PTT KDS-u, javite kakva je slika ton i slicno, ne bi trebalo da bude nekih vecih teh problema ...

voja
20.04.2007, 20:51
Sve pohvale!
Za sada nema nikakvih tehnickih problema.
Veliki pozdrav!

admin
21.04.2007, 13:35
ne bi ni trebalo, PTT je ozbiljan kds, ali reko za svaki slucaj .. svima se neki put provuce po nesto :)

v_vorih
21.04.2007, 17:43
Kao veliki ljubitelj sporta konacno sam docekao da i Sport klub mogu da gledam preko PTT KDS.
Za sada je sve fenomenalno i nadam se da ce tako nastaviti i u buduce.
Pozdrav svima.

angelnfs4
17.11.2007, 19:38
Upomo? SK !! ta se deava ve? nekoliko dana sa SK na KDS'u ???? ??? ???

Jutros je nestao i kompletan signal, osim upozorenja >:(

Jeste li se vi to posvadjli oko pla?anja ili stas se deava :o

I to ba u vreme zavrnih ATP turnira :'( :'(

Ne moemo ni reprizu da gledamo........... ::) :-\ :( :( :'( A tek finale sutra ???

DexDexter
19.11.2007, 09:07
Od subote ujutro nema signala SK-a u Mirijevu,zvao sam KDS kau da je kvar u pitanju i da ?e ga otkloniti???
Jo neki kanali su ostali bez signala (valjda zbog vremena) ali do jutros su skoro svi opet tu, ali SK-a i dalje nema,ta se deava?

Marshall Faulk
19.11.2007, 14:15
Odvratno! Jos nema SK na PTT KDS! Bitno je da ima Zone Reality! Otlanjanje kvara!? Ma je li moguce!? Onda sigurno cekaju da se otkloni sam od sebe!

Marshall Faulk
19.11.2007, 14:32
Izgleda da se otklonio sam od sebe! Moc Marshalla Faulka djeluje i na PTT KDS! A otjerao sam i Kosanovica! Pokajte se, pokajte se!!!

DexDexter
19.11.2007, 15:54
Bravo Marshall majstore!

Pancamo
28.01.2009, 20:19
Ne bi bilo lose kad bi ubacili i SK+ nisam imao priliku da pratim taj kanal do sada a ne bi bilo lose...

iceman
05.04.2009, 10:17
Samo mogu da kazem vama sto imate KDS, NE DAJ BOZE NIKOM ;D znam kako je to, ocaj zivi.....

clemenza
11.08.2010, 15:58
Kakva je aktuelna situacija sa SK i SK+ na PTT KDS mrezi. ..

na PTT KDS sajtu stoji da je na spisku kanala SK, ali se ne spominje SK+ ???

Hvala

nebula
13.08.2010, 16:17
Sk ima, ali SK+ nema. Na pitanje od pre par dana da li ce biti nemaju informacije (inace nikad ih nemaju, samo se nesto odjednom pojavi).
Tako da pitam ljude iz sportkluba, da li ima nekih nagovestaja da ce na ptt kds-u krenuti i sport klub +??

Hvaka na odgovoru i dogovoru sa ptt-om :)

Necinho
16.08.2010, 14:29
Zasto na PTT KDS nema SK+ i da li se zna kad ce ga biti, ako ga ikad bude. Smara me jer je pola premijer lige na SK+?? Hvala...

mr.gold
16.08.2010, 14:47
Do njih je.
Zovi, trazi, ubedi ih da ima neko ko zeli da gleda SK+, obzirom da oni misle da nema.

dr.dule
16.08.2010, 15:04
kada pomislim da od Ikoma nema gori prisetim se da postoji PTT

definitivno Šoletova imperija je kilometrima ispred svih . čak i basketaši Slovenije nose reklamu sa pridruženim članom.

nebula
16.08.2010, 18:55
Onda krecemo u akciju zvanja ptt-a. Recite svima koje znate da zovu i traze. Sto nas vise zove veca je sansa.

clemenza
16.08.2010, 19:07
mogu i ja da zovem, mada u principu ne znam do koga moze da se dopre tamo ...

taj je 'provajder' kab TV jos uvek u fazonu da su oni ti koji cine veliku uslugu korisnicima ... tako da bi ovo bilo po njima hleba preko pogace ... @R&}* @R&}* @R&}*

nebula
16.08.2010, 20:44
Poslao sam im i mail na info-kds@jp.ptt.rs , sto vise nas da salje.

Secam se price sa jednim covekom iz ptt-a koji mi je rekao pre par godina da se on pita izbacio bi i eurospor,t jer to niko ne gleda. Verujem da ljudi sto odlucuju i dalje drze titovu sliku na zidu.

Nightfall
16.08.2010, 21:29
Hah ziveo KDS. Pazite samo ovu genijalnost sa njihovog sajta:

Programski odbor PTT-a sastavljen od eminentnih stručnjaka, uz pomoć anketa koje će redovno biti sprovođene među korisnicima će na osnovu njihovih želja i tehničkih mogućnosti, sastavljati i vršiti izmene programa.

Strucnjaci? Ankete? Zelje? U kakvom samo fantazijskom svetu ti ljudi zive da mi je da znam. ^a%v

SPORTKLUB
16.08.2010, 22:57
Hah ziveo KDS. Pazite samo ovu genijalnost sa njihovog sajta:

Programski odbor PTT-a sastavljen od eminentnih stručnjaka, uz pomoć anketa koje će redovno biti sprovođene među korisnicima će na osnovu njihovih želja i tehničkih mogućnosti, sastavljati i vršiti izmene programa.

Strucnjaci? Ankete? Zelje? U kakvom samo fantazijskom svetu ti ljudi zive da mi je da znam. ^a%v

morate da trazite od njih sk +. to je jedini put. u protivnom, reci ce da niko ne zeli taj kanal

Nightfall
16.08.2010, 23:11
Znam, znam. Procitah temu i poslah im mail.

Neg mi ovo zapalo za oko dok sam im listao sajt. Cenim da ima skoro 10 godina kako koristim PTT:KDS i za to vreme nisam cuo ni za jedan jedini put da su priupitali korisnike za misljenje o programu. Bitno je da pustaju Eurosport 2 sa svetskim takmicenje u obaranju ruku i stonom fudbalu + petnaest seoskih stanica kojima je vrhunac programa pojava Slavice Cukteras...

nebula
20.08.2010, 12:33
Iz danasnjih TV novosti.

"Bili smo na razgovoru sa PTT-om i mislim da smo blizu dogovora za sport klub +" - Nemanja Simeunovic, urednik Sportkluba

"Jesmo pregovarali sa sportklubom, ali su male sanse da se nadje u ponudi, za sada jos to ne planiramo, jer su nam budzetska sredstva ogranicena. Iako jos nista sa sigurnoscu ne mogu da kazem, pretpostavljam da necemo moci da izdrzimo taj dodatni udarac na budzet" - Dejan Borcul, direktor PTT KDS-a

Kako sbb za nekih 70 din vise ima i sportklub + i AXN, i golfklub, discovery ID, Viasat nature, i jos neke. A da ne pricamo o D3 ponudi, gde su 3 svetlosne godine ispred ptt-a.

clemenza
20.08.2010, 21:56
odlicno ...

za smrzavanje je subotnji raspored premier lige na SK+, nadam se da ce uspeti da nadju ta 'budzetska sredstva' ... ionako je to sve na drzavnoj si*i, i samo je pitanje kako ce da prelivaju ionako pare od poreznika i telefonskih pretplatnika ..

ja sam dosao do nekih brojeva telefona za ptt kds tv, posto na sajtu nemaju nista, pa ako nista ne bude, moracu da krenem redom da ih zovem jednu po jednu kancelariju tamo @%&* @%&* @%&*

DexDexter
23.08.2010, 09:22
Treba non stop da im saljemo mailove, ja sam vec petorici svojih ''naredio'' da ih zatrpavaju, ej brate koliko utakmica smo uskraceni da gledamo.....zovite,saljite,borba do kraja....

SPORTKLUB
23.08.2010, 09:32
Treba non stop da im saljemo mailove, ja sam vec petorici svojih ''naredio'' da ih zatrpavaju, ej brate koliko utakmica smo uskraceni da gledamo.....zovite,saljite,borba do kraja....

verujte, to je nacin

DexDexter
24.08.2010, 11:15
Ljudi saljite mailove, zovite, moramo da ih pritisnemo....morace da popuste...

Nightfall
24.08.2010, 14:46
Jel se nisu slucajno zajebali i odgovorili nekom na poslati mail? $#^%RT

Meni i jos desetini ljudi za koje znam da su slali mailove nisu nista.

nebula
24.08.2010, 17:16
Ni meni, poslao sam jos pre 7 dana. I par drugara je poslalo, nikom nisu odgovorili.

DexDexter
25.08.2010, 14:58
Sta pricaju, SBB i Arena raskidaju saradnju???

DexDexter
25.08.2010, 15:08
PTT KDS 011/3607-770, trazite sluzbu zaduzenu za programsku ponudu, vec sam ih dvaput zvao...kao, ima dosta zainteresovanih za SK+, bicete obavesteni oko odluke o uvodjenju novog programa, bla bla...napenalio sam ih da izbace desetak seljackih stanica i uvedu pravi program, kako od 30.03.2010. nema nijednog novog programa u ponudi....samo da ih malo stisnemo jer izgleda imaju sistem rada iz SFRJ....nesto kao Sojic iz Tesne Koze....

Igor Josifoski
26.08.2010, 12:16
I ja sam poslao mail pre 6 dana i nista. kao da sa one strane nema nikog. a mozda i nema?

Nightfall
21.09.2010, 19:51
S obzirom da mi jadnici koji imamo KDS nemamo ni SK+ da li ima svrhe pitati da li cemo biti u mogucnosti da pratimo SK3, SK4 i SK5? :)

Igor Josifoski
22.09.2010, 11:36
Pozdrav za sve, a evo i moj prilog od PTT KDSa od 22.09.2010.

Poštovani,

Za sada ne postoji mogućnost priključenja ovog kanala, jer je u ponudi više sportskih kanala, Arene 1,2,3,4 itd.

PTT KDS
----- Original Message -----
From: Velisa Radojevic
To: info-kds@jp.ptt.rs
Sent: Monday, September 20, 2010 11:00 AM
Subject: RE: Sportklub+

From: Velisa Radojevic [mailto:velisa.radojevic@sip-sw.com]
Sent: Tuesday, August 24, 2010 11:33 AM
To: 'info-kds@jp.ptt.rs'
Cc: 'velisar@nadlanu.com'
Subject: RE: Sportklub+
Importance: High

From: Velisa Radojevic [mailto:velisa.radojevic@sip-sw.com]
Sent: Monday, August 23, 2010 12:02 PM
To: 'info-kds@jp.ptt.rs'
Cc: 'velisar@nadlanu.com'
Subject: Sportklub+

Postovani,

Molim Vas da me obavestite pismenim putem da li cete u skorije vreme aktivirati kanal
Sportklub + jer kao sto Vam je poznato sve vise se ovaj kanal aktivira u prenosenju
veoma interesantnih sportskih prenosa koji meni kao dugogodisnjem korisniku KDSa
trenutno nedostaje radi pracenja bitnih sportskih dogadjaja.

Interesantno je to da gotovo svi kablovski sistemi u Beogradu koji imaju u ponudi SPORTKLUB
kanal imaju i navedeni SPORTKLUB+. Takodje smatram da je navedeni sportski paket u veoma
intenzivnoj kampanji sto govori da su trenutno a ja mislim i u buducnjosti lideri na prostoru
bivse Jugoslavije pa ne verujem da ce tako lako odustati od posla koji je kao sto znate sve vise
u ekspanziji.

Kao nekakav predlog predlazem da i ovaj kanal uvrstite u Vasu digitalnu ponudu kao nacin
za pokrivanje troskova kojih ce verovatno biti. Kao sto je to uradjeno sa paketom kanala
Arenasport 2,3,4. Svakako da bi to jos vise povecalo traznju digitalnog paketa.

Ukoliko smatrate da navedeni kanal nije moguce u skorije vreme prikljuciti u vasu ponudu
bicu na zalost prinudjen da raskinem dugogodisnju saradnju sa sistemom PTT KDS i normalno
potrazim odgovarajuce resenje.

Unapred zahvalan,
Velisa Radojevic

Nightfall
22.09.2010, 12:12
Mamu im njinu. A sto van Beograda pustaju samo Arenu 1 na kojoj se u principu nista ni ne prikazuje nema veze.

clemenza
25.09.2010, 12:06
poslao sam im ja juce slican mail na tu adresu, ali tako da nece moci da mi odgovore isto ovo ...

a onda cu im poslati slican mail sa jos 20ak pravih email adresa, ko Tom Hanks sto je pisao is Shawshenk-a @R&}*

Igor Josifoski
28.09.2010, 14:46
a sad sam se setio i nekih gradjanskih reakcija na ignorisanje svih zahteva. pogotovu sto je to drzavna kompanija jer je ocigledno da ih niko ne interesuje da bi verovatno prodali budzasto drzavno preduzece. shodno tome i zasluzuju reakciju: pre jedno desetak godina u Grckoj su zbog neadekvatnih telefonskih racuna i raznih zafrkavanja odlucili da im telefonske racune placaju u najsitnijim mogucim drahmama. haos je trajao jedno 10 dana da bi posle toga telekom Grcke prihvatio sve zahteve i primedbe korisnika. elem, za sledeci racun ce od mene dobiti u METALU. sto sitnije to efikasnije. pozzz..

clemenza
29.09.2010, 22:17
a jel se to placa racun u posti ? ja tek treba da platim prvi pa da znam ..

sto se tice placanja gvozdjem, ideja je super, i da smo imalo organizovani kao narod, tako bi placali i telefonsko dranje, gde za 400-500 dinara ne dobijas nista sem prava da telefoniras ...

DexDexter
01.10.2010, 09:15
Kreteni ubacili neka 3 krsh kanala, izbacili DSF, danas sam ih opet napichio sa dva maila, isto predlazem svima, nadam se da su napravili prostora za SK+!
Samo ne posustajte, morace da popuste!

DexDexter
01.10.2010, 14:23
I evo nekog pomaka (bar su odgovorili na mail posle svega 4 sata od mog maila):
Citajte odozdo!

Postovani,

Hvala Vam na odgovoru.

Bio bih Vam zahvalan ako bi mi prosledili mail nekog iz programskog odbora PTT-a.
U programskoj ponudi od 29.09.2010. ne dajete vise Sport 1 kanal (vi bi to trebalo da znate bolje od nas korisnika,jer vi odlucujete o tome).
Anketa bi bila pun pogodak.
Proverite Vasu Inbox arhivu i pogledajte odakle mi konstatacija da ne odgovarate na mailove. Nazalost, nisam ja usamljen slucaj.

Dejan

--------------------------------------------------------------------------------
From: Info-KDS <info-kds@jp.ptt.rs>
To: DEJAN LUKAVAC <dejanlukavac@yahoo.com>
Sent: Fri, October 1, 2010 1:58:19 PM
Subject: Re: Programska shema

Poštovani,

O programskog šemi odlučuje programski odbor PTT-a i direktor RJ.
U programskoj ponudi dajemo:Eurosport, Eurosport 2,Sport klub,Arena sport, Sport 1.
Sve sportske kanale možete dobiti i u dodatnom paketu PAY TV Arena 2,3,4.
Postavićemo anketu na sajtu kako bi smo saznali zainteresovanost za pojedine kanale.
I na kraju ne znamo odakle konstatacija da ne odgovaramo na mejlove, kada po prvi put upućujete mejl.

Pozdrav,

PTT KDS

----- Original Message -----
From: DEJAN LUKAVAC
To: info-kds@jp.ptt.rs
Sent: Friday, October 01, 2010 8:45 AM
Subject: Programska shema

Postovani,

Nekoliko pitanja (na koja ocekujem iskren odgovor):

1.Ko odlucuje o programskoj shemi? (konkretno ubacili ste nam 3 Feelmax kanala,izbacili ste Sport1)?
2.Zar ne mislite da nemamo u ponudi dovoljno nebuloznih kanala pa nam trebaju jos ova 3?
3.Sta je sa uvodjenjem Sport Kluba + ?(sad smo ostali i bez Sport1.de)
4.Kada cete na sajtu da postavite anketu da bi korisnici mogli da iznesu svoje misljenje, plasite li se reakcije sve veceg broja ljudi koji su pred promenom kablovskog operatera?
5.Odakle vam pravo da ne odgovarate na mailove koje korisnici salju?

Nadam se da ce odgovor na ovaj mail stici u narednih 24 sata, inace ostajete bez jednog od korisnika.

Srdacan pozdrav,
Dejan

vasovic70
01.10.2010, 17:42
Anketa na sajtu? Koliko sam ih ja razumeo zimus, njihov sajt radi odnosno odrzava jedan klinac iz komsiluka onda kada ga mrzi da tog dana ide u skolu. T :fc-[ :fc-[ :fc-[o se iz dizajna i sadrzaja sajta moglo odavno zakljuciti.

clemenza
04.10.2010, 23:10
meni jos nisu odgovorili na mail ... a i lako mi je da uzivam, kad jos nisam presao na ptt, al moracu uskoro pa vidim kako ce biti :.8-]

voleo bi da vidim fotografiju tog 'programskog odbora' i tog 'direktora RJ' ..

odbor - kako to zvuci lepo, kao da im je stane dolanc pisao statut $JS}|

vasovic70
05.10.2010, 19:39
meni jos nisu odgovorili na mail ... a i lako mi je da uzivam, kad jos nisam presao na ptt, al moracu uskoro pa vidim kako ce biti :.8-]

voleo bi da vidim fotografiju tog 'programskog odbora' i tog 'direktora RJ' ..

odbor - kako to zvuci lepo, kao da im je stane dolanc pisao statut $JS}|

Pretpostavljam da je programski odbor u selu Lisovcic kod Barajeva na "Farmi". Dok najmanje 50% njih ne bude izbaceno, nemaju kvorum za bilo kakvo odlucivanje.

:fc-[

DexDexter
09.11.2010, 11:32
Ima li kakvih novosti za SK+?

nebula
25.11.2010, 01:28
"Poštovani,

Za ovu godinu popunjen je budžet što se tiče novih kanala, žao nam je što ste nezadovoljni našim uslugama.PTT KDS se trudi da izađe u susret korisnicima i trenutno je 80 kanala u opticaju, nudimo i dodatne kanale(PAY TV).
Sportski kanali su u dodatnom paketu Arena 2,3, i 4 i Ekstremni sportovi."

Ovi iz ptt-a su totalno nesposobni. Dok svi drugi imaju potpuno digitalizovanu ponudu oni se hvale sa 1 paketom.

Replay
02.03.2011, 22:35
Pozz svima ja sam novi na forumu...poslao sam poruku ovima iz ptt-a pre nedelju dana i odgovorili su mi tek nakon sto sam im juce poslao novu poruku. Pitao sam ih da li imaju u planu da ubace Sport klub + u ponudu i da je glupo ubacivati kanale kao stu tri Feelmax-a i da bi njih mogli da izbace iz ponude jer ih niko ne gleda. Ali smorio sam se kad sam dobio odgovor "ao nam je to ćemo Vas razočarati, ali trenutno nam nije u planu uvođenje ovog kanala."
Jel imate neki plan ili nesto kako da ih nateramo da ga ubace u ponudu, stvarno ne razumem zasto ne postuju zelje svojih korisnika!!!

DexDexter
11.03.2011, 15:24
A juce su ubacili neki nebulozni kanal za zene (shopping, kozmetika,kuvanje)!!!! Ej a na brdo mailova koje sam im poslao samo su se nesto izvlacili..... moracemo da ih zatrpavamo svakodnevno mailovima, sto vise nas salje vece su sanse da ih slomimo na kraju....treba da im se zapreti kako cemo menjati operatera zbog njihove politike ka korisnicima itd... i zato samo saljite nove mailove , neka vas ne mrzi da svakodnevno samo forwardujete prethodni mail , nema nam druge.

Replay
12.03.2011, 14:06
To je izgleda jedino resenje,mora da popuste.

DexDexter
06.05.2011, 10:15
jutrosnji odgovor iz PTT KDS-a nakon mog maila sta se desava sa SK+ i da li ce biti SK Prime:

Poštovani,

Sport Klub+ nismo mogli da Vam priuštimo jer je zakup 20 000 E,ali ako je Sport Klub Prime besplatan sigurno ćemo ga uvrstiti u spisak kanala.Vaš mail je prosleđen Direktoru radne jedinice.

Srdačan pozdrav,
PTT KDS

DexDexter
06.05.2011, 10:16
Znaci svi im saljite mailove, nema nam druge, ako ih ne slomimo sada nikada necemo....mada mozda sam ja optimista ali :-)

Replay
06.05.2011, 13:17
Ja sam isto poslao juce i dobio taj odgovor,izgleda da ima sanse iskreno se nadam :)

Ricma
06.05.2011, 19:38
Posaljite poruku zasto se ne isplati dati 20000 evra za sport klub +, a uvode nam strane kanale koje retko ko gleda(kao onaj poslednji kanala koji su uveli u ponudu).I siguran sam da nas(koji bi da gledamo sk+) ima vise nego njih.

Replay
07.05.2011, 00:31
Pa da 20 000 € nije mnogo,ako se ima u vidu da imaju ajde da lupim 100 000 pretplatnika i to je samo 0,2 € po korisniku, a ionako stalno podizu ovu pretplatu.

Ricma
07.05.2011, 01:46
Ja sam za to da svi korisnici(ma koliko god nas bilo) damo 100 dinara vise jednog meseca kako bi otkupili da prikazuju sk+, ako im pare toliko fale.Ne znam ja koliko ljudi su korisnici kds-a, al nece biti smak sveta ako se jedan mesec placa malo vise.
U zavisnosti koliko ima korisnika podeliti sa 20000 evra, pa da to bue neki namenski dodatni porez.:biggrin:
Al znamo da se to nikad nece desiti i da ce cekati da se cena prepolovi.

Vanja #66
13.05.2011, 09:45
Ja sam pre nekog vremena negde napisao da smatram da SBB pravi monopol sa ovim dodatnim kanalima, nazvavsi tu radnju nelegalnom. Sada vidim da sam pogrsio.
Izvinjavam se upravi SBB-a i SK-a.
Dakle, sta reci, opet nas mamlazi iz drzavnih preduzeca zafrkavaju. Dokle vise?!?

Jos jednom se izvinjavam Sk-u i SBB-u.

DexDexter
13.05.2011, 12:21
info-kds@jp.ptt.rs

evo maila PTT KDS-a, ajde da im svi saljemo mailove neprestano i trazimo SK+ i SKP, pa da vidimo koliko ce da izdrze....od jutros sam im vec dva poslao.....

Replay
31.07.2011, 17:27
Ljudi glasajte na PTT KDS-ovom sajtu, koji bi ste kanal voleli da gledate u osnovnoj ponudu. Ne mogu da verujem, a mislim da je velika laz, da kanal Bumerang ima 80%, a Sport Klub + 18% i kao SK Prime 1% glasova. Tako da ako glasate preporucujem vam Sport klub + mada moze i SK Prime, mozda ako se desi neko cudo ubace oba kanala! Pozdrav!

amare@stoudemire
31.07.2011, 17:57
daj te link od PTT-ovg sajta da bi mogli da glasamo...

Ricma
31.07.2011, 21:27
Glasah za sport klub +.Ako njega ubace, ubacice i sk Prime posto je on besplatan.
Zar deci nije dovoljno sto imaju Diznija i Cartoon Network posto videh da je boomerang slican njima?:biggrin:

amare@stoudemire
01.08.2011, 09:07
Glasah za SK+ al tesko da ce da bude nesto od toga jer je tek 16% za SK+ a 83% je za Boomberang...

DexDexter
01.08.2011, 11:28
To je zato sto su lazirali anketu i svoju nesposobnost da ubace SK kanale tako prikrivaju, imaju program koji sam dodaje glasove koji njima odgovaraju, ali zato pretnje tuzbom zbog zloupotrebe polozaja, prevare korisnika i sl. mozda urode plodom.
S njima ne moze drugacije nego svi da im pisemo ostre mailove!
Ponadao sam se kada sam video anketu ali brzo mi je sve bilo jasno :-(

Ricma
18.08.2011, 12:08
Sada ispada niko nije glasao za SK+.:hah:
98% za Boomerang, za SK Prime 2%.

amare@stoudemire
18.08.2011, 12:36
Ma vidi se iz aviona da je namestaljka...u ostalom oni da hoce da uvedu te kanale oni bi uveli oba...nego to je opravdalje...

Ricma
12.12.2011, 09:27
Od danas imamo Sport Klub +, Sport Klub Prime i ESPN America.Sigurno su jos nesto ubacili, samo ne mogu da vidim.Naravno doslo je do poremecaja mnogih kanala.
Mada nesto mi je cudno, sve 4 Arene Sport smo imali u osnovnoj ponudi.:hm:

Kao od 15 novembra, mogli smo pratiti sve cetiri arene u osnovnoj ponudi, a sad ih nema.:(

dj90
21.09.2013, 16:23
kakav je kvalitet slike kod njih, vidim dosta se žale ljudi

ne mislim samo na sk već i na ostale kanale

voja
01.01.2016, 23:56
od 31.12.2015 PTT KDS je prestao sa emitovanjem SK1 i SK2 što na analognim što na digitalnim kanalima

Zna li neko razlog?

Vanja #66
02.01.2016, 13:18
Isto pitanje... Istekao ugovor SK-a i PTT-a i nije obnovljen ili?

tutankamon
02.01.2016, 14:07
I mene to isto zanima. Molim vas...neka neko odgovori ako zna!?
Nema smisla šta rade ovi iz PTT-a!:angry:

DexDexter
02.01.2016, 14:49
SBB je kriv, cekali su istek ugovora sa postom i raskinuli ga. Postoje indicije da im Arena uzima Engleze i ovako pocinju da se svete.

straxx90
02.01.2016, 15:28
Kako neko iz Subotice, gde nema SBB da gleda SK? Imaju li neki online linkovi?

tutankamon
02.01.2016, 15:44
SBB je kriv, cekali su istek ugovora sa postom i raskinuli ga. Postoje indicije da im Arena uzima Engleze i ovako pocinju da se svete.

A šta je rešenje...bez SK ostaće sa tri korisnika.:D Malo malo pa izbace neki program i ubace bljuvotinu od kanala; kcn 1 2 3, rijaliti 24h i ostale...ne pada mi na pamet da im to plaćam! Bezobrazluk sveopšti.

Tobdzija
02.01.2016, 15:44
Kako neko iz Subotice, gde nema SBB da gleda SK? Imaju li neki online linkovi?

Imas svuda linkove za SK na netu, ali opet lepse je na tv-u gledati... I ja sam inace iz Subotice. :)

goranbarac
12.02.2016, 20:49
Što je na kraju sa Englezima. Arena je izgleda sve dogovorila ako je verovati šuškanjima. A kako niko iz SK da se oglasi izgleda da je tačno.

andreas
03.03.2016, 17:49
Ima li nekih novosti po pitanju ovoga? Ili se SK nikada vise nece vratiti na PTT KDS...

Ricma
27.12.2016, 06:37
Od pocetka decembra su nam vratili SK-ove, moj cale sinoc nasao keca.Prva tri kanala su u analognoj ponudi.