Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2013/14 - 10. WEEK (30/12 - 5/1)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA 2013/14 - 10. WEEK (30/12 - 5/1)





    sigpic

  • #2
    Kakav lep poklon za NG od Blejzersa...pobeda nad Tanderima u gostima ....hvala bratijo iz Oregona

    Comment


    • #3
      Kyrie Irving izgleda pokido ligamente.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • #4
        Originally posted by stefan12 View Post
        Kyrie Irving izgleda pokido ligamente.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Po snimku bih ja rekao da je pokidao a i rekao je da je čuo/osetio pucanje. Čekaju se rezulzati MRI skenera.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #5
          The MRI on Kyrie Irving's left knee is considered precautionary, league sources tell Yahoo. No damage expected to be found.
          Adrian Wojnarowski
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #6
            The MRI on Kyrie Irving's left knee is considered precautionary, league sources tell Yahoo. No damage expected to be found.
            Eric Gordon (hip) intends to return to action vs. the Timberwolves on Wednesday.
            Hawks' Al Horford has reportedly opted to have season-ending surgery on his torn pectoral.
            Carmelo Anthony (ankle) may choose to play in just one of the Knicks' back-to-back games on Thursday and Friday.
            Rajon Rondo could see rehab time in the D-League
            NBA admits missing foul on Love last-second shot
            The Cavaliers and Lakers continued talks about a trade involving Andrew Bynum and Pau Gasol on Tuesday, but the outcome may hinge upon the MRI results for Kyrie Irving’s knee.
            Report: Bulls not interested in trading Luol Deng for Andrew Bynum
            Time for Nets to Consider Trading Deron Williams?
            Suns GM says team will pay Eric Bledsoe ‘whatever it takes’ to keep him in free agency
            Parker sorry for controversial 'quenelle' gesture
            Jeff Green and Brandon Bass had a verbal altercation on the bench during Tuesday's game
            New Orleans Pelicans waive Lou Amundson
            DeMarcus Cousins sees himself in Spurs’ Duncan
            Van Gundy: Nets 'bush league'



            Bynum suspended for sleeping with his coach’s wife?

            Comment


            • #7
              Gledaj ga Bajnam kraljina. Oni ga suspenduju a on spava sa trerovom zenom.

              Comment


              • #8
                A, da ga nisu mozda suspendovali zbog toga, sta mislis?
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #9
                  Ja mislim da jesu ....nije valjda da sumnjate u moje insajderske izvore.

                  Comment


                  • #10
                    Kakav mozak lik Koje njesra NBA oe godine. Pitam se da li je ikada bilo gore.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Jos ako se Celtics-i plasiraju PO

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                        Jos ako se Celtics-i plasiraju PO
                        Kontam da bi i mogli, ako bi se malo potrudili, ali bolje ne. Greota je da ne budemo u lutriji na ovom draftu.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Ma upadamo 99%. Mada sumnjivo mi ono razvlacenje sa povredom Ronda. Garantujem da je i sad spreman i da je vec bio spreman nego eto, cisto da nabijemo sto losiji skor. Valjda ibodemo neku zverinu poput Sully-a za nize pozicije.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Da se Rondo povredio npr početkom Novembra a ne u Decembru mislim da bi bio spreman za PO kol'ko je lud. Zanimljivo je kako novajlija Brad Stevens sa non-PO timom ima sasvim fin skor dok Jason Kidd ne može ništa sa Netsima. Koja greota, silni top igrači da ne dobiju šansu da se bore za prsten pored budale od trenera.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by MarkedOne8 View Post
                              Da se Rondo povredio npr početkom Novembra a ne u Decembru mislim da bi bio spreman za PO kol'ko je lud. Zanimljivo je kako novajlija Brad Stevens sa non-PO timom ima sasvim fin skor dok Jason Kidd ne može ništa sa Netsima. Koja greota, silni top igrači da ne dobiju šansu da se bore za prsten pored budale od trenera.
                              Imao je brate i previse povreda, pitanje kako bi to sve izgledalo da su svi zdravi, no sta ces. Ma Brad je macka, to se vidi, nego fora je sad ne upasti u PO a ne znam kako uciniti to pored nikad gorih konkurenata.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X