Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2013/14 - 7. WEEK (9/12 - 15/12)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA 2013/14 - 7. WEEK (9/12 - 15/12)




    sigpic

  • #2
    Portland je postigao 100+ poena na devet vezanih meceva u jednoj sezoni, prvi put od 1994. godine kada su vezali 13 meceva ..

    Trail Blazers PR ‏@TrailBlazersPR 19m
    Portland has scored 100-plus points in nine straight games of a single season for the first time since March 29-April 24, 1994 (13 games).

    Comment


    • #3
      Deseti mec vec protiv Hjustona u cetvrtak

      Comment


      • #4
        Derrick Williams imao 31 poen, 5 skokova i 5 ukradene. Sacramento fantastican posao obavio njegovim dovodjenjem.
        Last edited by colke995; 10-12-13, 15:25.
        sigpic

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6
            Originally posted by colke995 View Post
            Derrick Williams imao 31 poen, 5 skokova i 5 ukradene. Sacramento fantastican posao obavio njegovim dovodjenjem.
            Bice dobro ako ga ne ubije Gay. Cela ekipa Kingsa sinoc izgledala fantasticno. Jedino par tragicno izgubljenih lopti Cousinsa, ali neka cena se sa njim mora platiti..

            Comment


            • #7
              Pa kako ce biti dobra utakmica veceras!

              Comment


              • #8
                Jedine dvije neporažene ekipe kod kuće ove sezone su OKC(10-0) i Indiana(9-0)!
                .....

                Comment


                • #9
                  Y! Sources: With a stress fracture, Memphis forward Quincy Pondexter expected to miss rest of the season. http://yhoo.it/1cldJEy
                  Memphis ga zatarabio ove sezone ja bih rekao, nista od njih.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by colke995 View Post
                      Memphis ga zatarabio ove sezone ja bih rekao, nista od njih.
                      Oni su osudjeni da propadnu cim ih Hollins je napustio...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • #12


                        Comment


                        • #13
                          Kad gledam Shaqtin' a Fool, zaista pomislim da se neki igrači žešće drogiraju.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Raptors point guard Kyle Lowry could be moved next after Masai Ujiri traded Rudy Gay Sunday.
                            Ide debeli vrlo uskoro. Uglavnom od ovog sto sam citao, Lakers-i izgleda da su najvise zainteresovani i to bi ispala neka sema da im posalju Nash-a. Pominjao se cak i Miami u nekim pricama. Bice svakako zanimljivo gde ce zavrsiti.
                            Last edited by colke995; 11-12-13, 15:19.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Ne debelog u LAL, ne, ne, ne! Nemoj da mi pokvari ona jutarnja uzivanja, on je sam antipatican kao cela ekipa Phoenix Suns-a, na celu sa Markieff Morris-om. Mada, ako ode isamarace ga Kobe posle 3 utakmice, pa ce sam traziti da ode. 'Ocu da gledam Blake-a taticu, kakav je to Bog. Jutros situacija, lik sa loptom na desnih 45, a Kobe se na levoj strani niskog posta pozicionirao da igra ledjima i trazi mu loptu. I, ovaj sta ce, uzme nadribla negde do vrha kapice i kao pokusava da mu baci lob pas, a to ne moze proci ni za milion godina pod tim uglom, sve i da je Steve Nash i Chris Paul u jednom. Al' zato je Kobe Kobe, cim je stala igra, pruzio mu je ruku i rekao my fault.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment

                              Working...
                              X