Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2013 (São Paulo)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2013 (São Paulo)

    Tema za poslednju trku sezone 2013.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

  • #2
    Svaka cast, treba ispostovati svako trku.

    Comment


    • #3
      Bottas - Maldonado 12 - 8 u kvalifikacijama...

      Comment


      • #4
        šta je više sa ovim je*enim kvalifikacijama i je*enim Sport Klubom?????????????
        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

        Comment


        • #5
          Pretpostavljam da su morali da prekinu program zbog nekog drugog sporta, pa takva reakcija?

          U vezi toga... Sinoć sam na Srđanov poziv bio do Sport Kluba, prvobitni plan je bio čak i da sednem u kabinu sa njim i malo popričamo o svemu, iako bi to išlo u odloženom terminu zbog Zvezde i Lokomotive. Od kad smo se čuli poslednji put pre mog dolaska do kad sam došao i to je moralo da se promeni, upravo zbog tog meča. Teško je pravilno opisati kakvo je stanje bilo zbog toga, mogu samo reći da su 3 minuta pre poluvremena počeli da se spremaju za studio uživo, 30 sekundi pre nego što je krenulo svi su bili kao zapete puške i tako je bilo dok se to nije završilo. A onda se za 30 sekundi sve vratilo u normalu... Sve se radi na ivici, na granici, uz ipak - realno govoreći - malo sredstava za posao koji su preuzeli (predstavništvo za 6 zemalja u pojedinim sportovima i još po neke usluge za neke druge kanale) i sve to u okruženju koje nije gotovo nimalo zainteresovano za motosport, gde se mnogi lokalni šampionati odlučuju pre trka po principu - ko da više...

          Pričali smo dosta Srdjan i ja, on ima mnogo ideja i oko F1 i oko MotoGP-a, veliku želju da uključi gledaoce u sve kako god je moguće, ali ne odlučuje on o tome. Ni vlasnik televizije naravno ne odlučuje sam i po svom ćefu, mora da prati gledanost, koji su dogadjaji najpraćeniji i slično. Na kraju krajeva, od te gledanosti televizija zaradjuje, tako se radnicima daju plate, a bez tih radnika ne bi ni bilo prenosa. Velika je odgovornost i nema previše mesta za sebičnost i nerazumevanje...

          I na kraju krajeva, ne treba zaboraviti da SK ima prava samo za prenose na SK1, takav je ugovor sa FOM. A, sudeći po nekim sitnicama koje su mi rečene, mi FOM previše i ne interesujemo i u njihovoj smo milosti. Što je opet posledica male praćenosti na ovim prostorima... Tako da, sve što mi možemo da radimo je da pozivamo ljude na praćenje, da se dogadjaji postepeno popularizuju i tek onda možemo očekivati malo bolje prenose, organizaciju i slično... Neće ni RTS ni Pink ni B92 više vremena u vestima posvećivati motoposrtu, niti će novine davati više od pola kolumne, ako to nema ko da gleda i čita... Na nama je da širimo pozitivnu energiju.

          Što se kvalifikacija tiče, sve očekivano, Alonso konačno malo bolji u Q3 posle duže vremena, Vettel više nego brutalan...

          Comment


          • #6
            Prekinuli zbog West Ham-Chelsea.Žao mi na kraju što Hulk startuje tek 10-ti
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #7
              Ništa čudno, zar ne... S tim što, i na SkyF1 su negodovali što će propustiti početak utakmice...

              Comment


              • #8
                Osjećam da će sutra trka biti luda,samo da Alonso i Rosberg ne izgube kontakt sa Vettelom u prvom krugu.Tu su još Hamilton,Webber i Grosjean koji mogu da urade nešto više...Samo da bude kiše

                Comment


                • #9
                  Vanja, pa ništa mi nisi pomenuo da da šuruješ sa Srđanom. A ja mislio sam baja što sam moderator. lol

                  Taman sam zaspao pred Q3 od uzbuđenja. Kao da sam znao da će da prekinu prenos. Još u 6 i 20 blenem kako nema Q3 i shvatim da su verovatno nešto menjali.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Vanja, pa ništa mi nisi pomenuo da da šuruješ sa Srđanom. A ja mislio sam baja što sam moderator. lol

                    Taman sam zaspao pred Q3 od uzbuđenja. Kao da sam znao da će da prekinu prenos. Još u 6 i 20 blenem kako nema Q3 i shvatim da su verovatno nešto menjali.
                    Nisam ništa pisao jer do sad nije bilo puno toga da se piše. Upoznali smo se posle trke MGP u Valensiji, ispričali se sa guštom, skontali da imamo želju da učinimo nešto više i oko raznih stvari ćemo sad lagano tokom zime, koliko nam druge obaveze dozvole, naravno... Ništa nije konkretizovano, naravno, ali postoji volja i želja, pa ćemo videti. Svakako, kako se šta bude potvrđivalo, javljam ovde naravno...

                    Comment


                    • #11
                      Vettel zaista majstorski. Ipak, Alonso imao opet sjajan start kao i cijelu sezonu. Massa iznenađujuće dobar polazak.
                      Naravno pobjednik je poznat bio i prije početka trke. Čak je očekivati i dvostruku pobjedu. Do kraja Mark ide ispred španca.

                      Comment


                      • #12
                        Na kladionici Vettel-ova pobjeda u petak bila 1.85 - ČIST ZICER.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by 80Vlado View Post
                          Na kladionici Vettel-ova pobjeda u petak bila 1.85 - ČIST ZICER.
                          sto to ne rece u petak brate???

                          Comment


                          • #14
                            Utisak dana? Massa... Bio je upozoren jednom u toku trke da ne prelazi tu belu liniju sa sva 4 točka, uradio je to i drugi put i opravdano je kaženjen... Da nije, Scuderia bi imala 3-4 i imali bi te brojeve i sledeće godine... Ovako, Mečka će ipak zasluženo biti konstruktorski vicešampion...

                            Među vozačima, Alonso ima začuđujuće veliku prednost nad trećim vozačem. Vettel postavio novi rekord u broju poena - 397. 2 više nego 2011...

                            McLaren posle 33 godine ponovo bez podijuma u sezoni... Ipak, odlična trka za njih, +10 za Buttona i +13 za Pereza. Sauber ipak ispred STR, zasluženo... Marussia uzima svojih 10 miliona, značiće...

                            1) Red Bull - 415
                            2) Ferrari - 264
                            2) Mercedes - 259
                            4) Lotus - 237
                            5) McLaren - 99
                            6) Force India - 65
                            7) Sauber - 51
                            8) Toro Rosso - 33
                            9) Williams - 5

                            Nekako, Ferrari je po ovoj tabeli napravio bolji bolid od Mercedesa... Pre bih to dodelio Alonsu, a prednost Mečki u WCC Rosbergu u odnosu na Massu...

                            Ipak, Felipeu želim sve najbolje sa Williamsom, ostaje veliki žal za sezonom 2008, ko zna kako bi stvari ispale da Glock nije bio drugar Hamiltonu...
                            Last edited by Vanja #66; 24-11-13, 18:58.

                            Comment


                            • #15
                              Webber mi vec nedostaje sinoc su mi suze krenule mnogo je emotivno bilo kad su mu rekli da uziva u zadnjem krugu i kada je skinuo kacigu ako zbog neceg dozivim infarkt to ce biti zbog f1 ili moto Gp-а jeste da nikada nisam voleo Red Bull pa i njega ali od Malezije sam postao njegov fan i malo vise poceo da obracam paznju na njega,kuliranje Vetela kad god su na podijumu nema cenu uvek sam uzivao to da gledam...ali sinoc kad je pao bas sam se slatko ismejao covek je Legenda....Nadam se da ce u porseu nastaviti uzlaznom putanjom....prvi put posle duzeg vremena (bar se nadam) ne znamo sta nas tacno ocekuje u f1 jedva cekam januar i prve testove da cujem zvuk famoznog turbo motora nadam se da ce 2014 biti mnogo zanimljivija a kako i da ne bude Ledeni se vraca kuci ...Na kraju da se zahvalim svima koji su otvarali teme i ucestvovali u istim i svojim znanjem nam na malo drugaciji nacin pribrizili Formulu 1 HVALA VAM OD ....do prvih testova
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment

                              Working...
                              X