Announcement

Collapse
No announcement yet.

Testiranja za sezonu 2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Testiranja za sezonu 2014

    Buenos días! Poniendo el número 1 en la moto!!!

    Good morning! Putting the number 1 in the bike!!!


    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

  • #2
    Dan 2.
    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

    Comment


    • #3
      kako bas uvek ON da ima najlepse fotke na stazi??to mi nikad nece biti jasnosvaka staza mu lepo stoji





      ovo nije boja za decake...
      Last edited by Viv Li; 12-11-13, 13:22.

      Comment


      • #4
        Au, brate Aleix, bas ga pretera...

        Evo jos neke fine...

        Spoiler


























        Comment


        • #5
          Aleshi je sponzor RasoL videla sam kako u garazi stalno pije neku rozlicastu tecnost..

          kako mi je cudno sad kad vidim Nikija u Hondinoj garazi,a Kala u Dukatijevoj i jos dolazak Pola u Jamahu...trebace mi vremena da se naviknem na ove promene..
          jedino sto ne mogu da zamislim je da Jorgisha predje na Repsol Hondu


          Last edited by Viv Li; 12-11-13, 14:50.

          Comment


          • #6
            Originally posted by denia_el View Post
            pa dobro,sampionsku voznju su pokazali horhe i dani,ali je markez zato pokazao dzentlmenskumoglo mu seu normalnim (uobicajenim) uslovima ovu dvojicu ocima ne mogu da vidim,ali su mi u ovom (za njih) vanrednom izdanju dotakli svaki navijacki nervsavrsen jedan dan i 49 cokoladnih bananica nije dovoljno da to i pokazu svima koji su ga takvim napravili
            Jutros sam video post sa telefona i celo popodne trazim na kojoj si temi napisala, izgubilo se nekako...

            Sledece godine 2 kutije bananica... Bolje da jedu njih nego da se jedu od muke.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Viv Li View Post





              ovo nije boja za decake...
              A uuu, na kojoj je travi bio kad je ove boje kombinovao
              sigpic

              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

              Comment


              • #8
                Dumbo je zbog nekoliko gutljaja piva poceo da halucinira roze slonove, tako da...

                Comment


                • #9
                  Dok se ne otvori ta nova tema

                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • #10
                    Taso, koliko sam shvatio ovo se ne odnosi na Prototipove? Šta je sa njima ako znaš nešto što ja, smrtnik ne znam
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Dumbo je zbog nekoliko gutljaja piva poceo da halucinira roze slonove, tako da...
                      mogla bi da se zakunem da je Dambo uzeo nekoliko gutljaja sampanjca...ili je to neka cenzurisana verzija kad pije pivo??
                      kad smo vec kod halucinacija...ucinilo mi se da je neko spomenuo cokoladne bananice

                      Comment


                      • #12
                        Nemam pojma, nisam skoro gledao film iskreno... Meni je u secanju pivo, mada vidim sad na YT da je nesto penusavo u pitanju...

                        Jap, coko bananice, njih 49... Jedva su otisle, ali su otisle.

                        Comment


                        • #13
                          Ovaj brat nije normalan

                          Comment


                          • #14
                            Lgbt lobi je jak u svetu.Treba se i njima malo dodvoriti.Mozda i sa te (zadnje) strane dodje koji $.
                            Last edited by boban; 13-11-13, 11:11.

                            Comment


                            • #15
                              ne slaze se sa bojama motora nikako ali je originalno i smelo sa njegove strane, svaka mu cast. Upadljivo u svakom slucaju
                              vezivanje odredjene boje, u ovom slucaju roze/pink varijante za odredjenu populaciju ili pol je odavno prevazidjeno, vec godinama ne postoje iskljucivo "muske" i "zenske" boje. Stilizovace oni to lepo za sezonu ne sumnjam, ako nesto imaju to je vreme
                              Last edited by Miletić; 13-11-13, 11:26.
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment

                              Working...
                              X