Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio de Valenciana MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gran Premio de Valenciana MotoGP 2013



    Sampionat 2013. bice odlucen na poslednjoj trci. U dugoj istoriji motogp-ja, 15 puta se desilo da sampionat bude odlucen na poslednjoj trci. Poslednji put se to desilo 2006. svima dobro poznata trka, kada je Hejden osvojio titulu nakon greske Valentina Rosija.
    Markeza i Lorenca deli 13 poena. Ako Mark zavrsi na cetvrtoj poziciji ili bolje, postace sampion i to prvi vozac nakon 35 godina, koji u prvoj sezoni u najjacoj klasi osvaja titulu. Ne bih se dalje bavio pitanjem sta ako Markez bude plasiran nize od 4. mesta iz prostog razloga, jer je na svim trkama, koje je zavrsio, bio na jednom od prva tri mesta. Prema tome, ako se ne desi nesto nepredvidjeno, ne znam kako bi Mark mogao da zavrsi trku van podijuma. Lorenco ce naravno ici na pobedu, ali pored pobede bice potrebno i mnogo srece da se osvoji titula.

    Podaci o stazi




    duzina 4.005 m
    sirina 12m
    levih krivina 9
    desnih krivina 5
    najduzi pravac 876 m

    Markez vs Lorenco







    Last edited by crni; 08-11-13, 00:18.

  • #2
    A da li Doktor stvarno moze i hoce da pomogne timskom kolegi? Pale su razne izjave, medju njima ljubav cveta kao nikada do sada...
    sigpic

    Comment


    • #3
      http://www.youtube.com/watch?v=h-S0b...ature=youtu.be
      sigpic

      Comment


      • #4
        kakav je ovo kiseli osmeh na Jorgishinom licu??nije dovoljno vezbao ispred ogledala

        Jorge vec ima dva.. ne treba mu i treci.. nisu mu ovo slicice,pa da ih skuplja
        ocekujem paklenu atmosferu,neka pobedi najbolji!!!


        Originally posted by nb_korac View Post
        A da li Doktor stvarno moze i hoce da pomogne timskom kolegi? Pale su razne izjave, medju njima ljubav cveta kao nikada do sada...
        ne racuna se posto znaju da ih snimaju... bolje bi bilo da im ubace skrivenu kameru
        kakvi su..kao pred izbore
        Last edited by Viv Li; 08-11-13, 01:58.

        Comment


        • #5
          Kolko *volimo* Lorenca zaboravili smo da pomenemo sta nas ceka u moto 3...jedva cekam da pocnu trke....
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • #6
            Gurka se Lorenco , gleda da mali sidje sa motora

            Last edited by tasa01; 08-11-13, 10:56.
            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • #7
              ali lorencovo gurkanje hahahasvidja mi se kako je pocelo
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by denia_el View Post
                ali lorencovo gurkanje hahahasvidja mi se kako je pocelo
                Gleda chupa chups da bude call off duty

                Last edited by tasa01; 08-11-13, 12:13.
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #9
                  Sta su naprwvili od Lorenco vs Mark ..... EMA nema ovakav marketjng a da ne govorim o WWF ..

                  Comment


                  • #10
                    samo nek se on gurka...posle ce mu djavo biti kriv pardon, htedoh reci mrav

                    Comment


                    • #11
                      i dalje ste najgora televizija na sk 1 i 2 reprize evro lige po ko zna koji put a na sk 3 zika i vule protiv spaleta i mike dubl direktan prenos xaxaxax koga to jos interesuje ali sta je tu je!!! A kad sam vec tu da nesto kazem i o danasnjem treningu...... mozda i gresim ali mislim da Cal. za ovu trku ima fabricku Yamahu a mozda je daju i Rosiju (dobro ovde sam mozda i preterao) xaxaxaxaxaxa ali Cal....???!!!!

                      Comment


                      • #12


                        Sto se tice prenosa treninga , milion puta je to vec receno, sta da se radi, bice da je sve drugo bitnije osim moto sporta kod nas, imacemo nekada valjda i mi televizije koje ce sve ovo direktno prenositi plus WRC, plus DTM , INDY CAR, i sve ostalo, valjda nekada...
                        sigpic

                        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                        Comment


                        • #13
                          Klosarluk cist, prvo prebace na sk 3-4-5 a to se mora dodatno placati a posle ni tamo ne pustaju , cist bezobrazluk .

                          Comment


                          • #14
                            Što bi bilo fino da se ovo u nedelju desi

                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Nikoletina View Post
                              Što bi bilo fino da se ovo u nedelju desi

                              A ko je drugi to me zanima??
                              sigpic

                              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                              Comment

                              Working...
                              X