Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Japan MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grand Prix of Japan MotoGP 2013





    Ako nije mogao u Australiji, pitamo se da li ce osvojiti titulu u Japanu, na hondinoj stazi? Sve sto Mark treba da uradi je da osvoji 8 poena vise od Lorenca, sto znaci, pobeda, uz Lorencovo trece mesto, stavice tacku na ovu uzbudljivu sezonu. Hajde da se malo pozabavimo naucnom fantastikom I Lorenco moze do titule, ali bice mu potrebna pomoc Rosija. Da li ce Rosi proraditi u zavsnici sezone i tako zagorcati zivot klincu kojeg je podrzavao cele sezone, bice interesantno videti i to. Lorenco se moze nadati i pomoci Pedrose. Verovatno bi Pedrosa lakse podneo da titulu osvoji Lorenco, a ne njegov timski kolega, tako da bi plasmanom izmedju Lorenca i Markeza, ucinio veliku uslugu Lorencu. Jamaha ce pokusati i sa Nakasugom da otkine neki bod. Nakasuga je test vozac jamahe, a prosle godine u Valensiji ostvario je odlican rezultat, drugo mesto. Nakasuga zna ovu stazu veoma dobro i dobar je po kisi, koju najavljuju za nedelju. Ispada da je Mark sam protiv svih, pa jeste, ali zar nije poenta da pravi sampioni pobedjuju bez obzira na sve teskoce.


    Tabela




    Twin Ring Motegi



    duzina 4.801 m
    sirina 15m
    levih krivina 6
    desnih krivina 8
    najduzi pravac 762 m

    Hondina mapa

    Jamahina mapa

  • #2
    ah... ta jutra u Japanu
    cekajuci FP1..




    Last edited by Viv Li; 25-10-13, 03:15.

    Comment


    • #3
      Lako se vidi i zasto je ovo Hondina staza... Samo krivine 6, 7 i 8 Yamaha moze da eksploatise bolje od Honde...

      Jutarnji treninzi su naravno otkazani zbog nevremena, a jos uvek ne pocinju ni ovi "dnevni"... Mada, imaju jos malo vremena da se smisle sta ce i kako sa rasporedom...

      Comment


      • #4
        bechio se i bechio, do becha sam stigo i na kraju nishta al bar sam formulu docheko

        Comment


        • #5
          toliko o zemlji izlazeceg sunca... magla u Karpenterevom stilu...
          samo ne znam kakvu to improvizaciju planiraju posto za sutra najavljuju jos gore vremeeeeeeee!!!!

          Originally posted by cowwwpa View Post
          bechio se i bechio, do becha sam stigo i na kraju nishta al bar sam formulu docheko
          ih,bre... daleko je Beč... sledeci put kada ti se beči idi u Bečiće..
          Last edited by Viv Li; 25-10-13, 12:24.

          Comment


          • #6
            evo nek voze ovde kod mene na Miseluku, suncano i toplo, idealni uslovi sto bi rek'o Srdjan
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • #7
              Mogli su i na Balatonringu samo ima fali jos 16.000.000,00eur minimum

              Comment


              • #8
                nevreme u Japanu ali vedro raspolozenje



                Yamaha muzej, Doktorov odeljak i sve njegove M-1



                Cuvena Yamaha 500 "Kralja" Kenija Robertsa



                Yamaha Norifumija Abe-a, kako kaze Doktor, njegovog idola kada je bio "ragazzino"

                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #9
                  Od Nori Abe-a je i "uzeo" prvi nadimak zbog kog se ti zoves Valentinik Rossifumi.

                  Comment


                  • #10



                    Last edited by tasa01; 25-10-13, 18:29.
                    sigpic

                    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                    Comment


                    • #11
                      I ja se bechio od becha do bechica,ali dzaba..pritom sam nesto poprilicno bolestan,neka grudobolja,kasalj,termostat mi skroz riknuo,dize temperaturu na 40.i,sve to stojicki podnesem,ali gledah samo f1..nego,jel neko ima pojma,sta misle ovi tamo ako se ovako nastavi?u jutarnjim satima idu kvalifikacije,to nije mala stvar.ili to moze I ovako,lepo napises odlozeno,pa tako do ponedeljka..

                      Comment


                      • #12
                        Koje ludilo u Japanu! Kao da nisu dovoljni problemi sa vremenom, pre otprilike dva sata su imali i zemljotres! Tamo je bilo gluvo doba noci i svi su poskakali iz kreveta. Sad se najavljuje cunami, a i tajfun im stize....
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          o,f..ck.jel to znaci da cemo videti obavestenje-race canceled?

                          Comment


                          • #14
                            izgleda da ce se odrzati normalno trening, pa kvalifikacije .. saznacemo za pola sata...






                            ipak nece...
                            Last edited by Viv Li; 26-10-13, 02:44.

                            Comment


                            • #15

                              Comment

                              Working...
                              X