PDA

Pogledati punu verziju : Kosarkaska liga Srbije

Strane : [1] 2 3 4 5 6 7

mr.gold
13.02.2010, 12:02
Ovde ide sve vezano za domaci sampionat.

mr.gold
15.06.2010, 14:56
Prva pobeda Partizana.
U seriji sa Hemofarmom. Sledeca utakmica u Vrscu, pa proslava titule u Pioniru h5g6k8

manda
16.06.2010, 18:46
Kako atraktivna zavrsnica meca. #%d*

Layzick
16.06.2010, 18:48
Nema povlacenja...samo nabadaj

manda
16.06.2010, 18:55
Maric nije zdrav,samo pravi konflikte,i protiv zvijezde se pokusavao tuci,stvarno ne kontam sta je covjeku. fghj48d

Gate7
16.06.2010, 18:57
Partizan je najgori klub koji postoji,ja ne znam stvarno ko moze za partizan da navija.. 7&@%q Da je Gurovic u Zvezdi,i da Maric tako divlja protiv zvezde,ovaj bi ga nokautirao &8@^J ..Mada,nismo toliki varvari da se bijemo...

manda
16.06.2010, 18:58
Partizan je najgori klub koji postoji,ja ne znam stvarno ko moze za partizan da navija.. 7&@%q Da je Gurovic u Zvezdi,i da Maric tako divlja protiv zvezde,ovaj bi ga nokautirao &8@^J ..Mada,nismo toliki varvari da se bijemo...

Nije partizan,srbi su nevaspitan narod,bez imalo kulture i vaspitanja,ovo je samo jedan u nizu incidenata! #%d*

Gate7
16.06.2010, 19:01

Nije partizan,srbi su nevaspitan narod,bez imalo kulture i vaspitanja,ovo je samo jedan u nizu incidenata! #%d*
Ma nemoj,Srbi su nevaspitani,sta si ti Mando ako nisi Srbin?

Layzick
16.06.2010, 19:03
Maric nije zdrav,samo pravi konflikte,i protiv zvijezde se pokusavao tuci,stvarno ne kontam sta je covjeku. fghj48d

Daleko od toga da je Maric najveci krivac,ovaj centar hemofarma je bio varnica u ovoj utakmici,McCalebu samo sto kicmu nije slomio u prethodnom napadu.Licno isto bih reagovao da vidim kako mi budala lomi saigraca.

Nasao je ko ce da se javi,samo nemojte pistolj da vadite.Inace od tog tvog Gurovica ostala bi samo tetovaza.

Layzick
16.06.2010, 19:04

Ajd manda ja sam mislio da si ti ozbiljan momak.

manda
16.06.2010, 19:07

Pa samo pogledaj incidente na sportovima zadnjih 5-10godina,kome ovo koristi nikom!

High_Hopes
16.06.2010, 19:10
Na kraju košarkaške utakmice igralo se 3 protiv 3. Svašta sam gledao, ali ovo još nisam. &*#GI(]

Tukli se, ne tukli, mi smo šampioni po n-ti put. $#^%RT

Layzick
16.06.2010, 19:12

Pa samo pogledaj incidente na sportovima zadnjih 5-10godina,kome ovo koristi nikom!

Pazi to ti je psihologija ekipe.Jbg,kad sa nekim zivis,treniras,druzis se itd ne das nikom da ti ide na ortaka,saigraca.Za mene je ovo bila sasvim normalna reakcija pored par veoma grubih faulova Katica.Kad god je bio u igri bile su varnice a posle bacanja McCaleba epilog se nazirao.Neka oni samo budu srecni sto Grobari vise ne idu na tekme KK,mec se ne bi ni zavrsio...

mr.gold
16.06.2010, 19:18

Ne lupaj vise, zivota ti.

manda
16.06.2010, 19:35
Pazi to ti je psihologija ekipe.Jbg,kad sa nekim zivis,treniras,druzis se itd ne das nikom da ti ide na ortaka,saigraca.Za mene je ovo bila sasvim normalna reakcija pored par veoma grubih faulova Katica.Kad god je bio u igri bile su varnice a posle bacanja McCaleba epilog se nazirao.Neka oni samo budu srecni sto Grobari vise ne idu na tekme KK,mec se ne bi ni zavrsio...

Nisam gledao mec,nego sam upalio tv,kada je partizan uhvatio loptu 1:30 do kraja,i pogodi roberts tricu,i onda krenuse,znaci za 30sekundi sam vidio previse. +-*^%*
Ovo tri na tri je smiurija bila. &*#GI(]

Gate7
17.06.2010, 10:39

Ne lupaj vise, zivota ti.
Vidim vecina su grobari &Q45q@%, Maric je divljacina samo takva on je i Kikanovica zveknuo...a ono sinoc je sve namesteno,cika DUle namestio,jer vise ne moze da dobije normalno stigao umor...

ЕлБиЏеј
17.06.2010, 21:05
Da je sve bilo namesteno , ne bi bilo toliko stresno , svi bi vec znali rezultat i ne bi crkavali onde na terenu .

Maric nije divljacina , he's just too awesome . ^%@7f

Realan
20.02.2011, 11:56
Da budem iskren ranije sam mislio da Filip Covic nece nikad da bude nikakav igrac a sada je realno najbolji Srpski plej od svih nasih klubova.Covic igra fansticno zaista mu svaka cast.

Black Mamba 24
14.03.2011, 21:48
1. KOLO (23. mart)
Radnički - Crvena zvezda
OKK Beograd - FMP
Partizan - Metalac
Mega Vizura - Hemofarm

2. KOLO (26. mart)
Crvena zvezda - Hemofarm
Metalac - Mega Vizura
FMP - Partizan
Radnički - OKK Beograd

3. KOLO (30. mart)
OKK Beograd - Crvena zvezda
Partizan - Radnički
Mega Vizura - FMP
Hemofarm - Metalac

4. KOLO (2. april)
Crvena zvezda - Metalac
FMP - Hemofarm
Radnički - Mega Vizura
OKK Beograd - Partizan

5. KOLO (6. april)
Partizan - Crvena zvezda
Mega Vizura - OKK Beograd
Hemofarm - Radnički
Metalac - FMP

6. KOLO (9. april)
Crvena zvezda - FMP
Radnički - Metalac
OKK Beograd - Hemofarm
Partizan - Mega Vizura

7. KOLO (13. april)
Mega Vizura - Crvena zvezda
Hemofarm - Partizan
Metalac - OKK Beograd
FMP - Radnički

Polufinalna serija plej-ofa 25. i 28. maja i 1. juna, a finale 4, 7, 10, 13. i 16. juna.

Nebojsa
22.03.2011, 08:20
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=03&dd=22&nav_id=500866

Sjajno, aj sad svi klubovi lepo da se rasformiraju i zdravo. Sta se radi sa nasom kosarkom to nije humano... Posto sam iz Vrsca, znao sam da ce Stada kad-tad skartirati kk, ali sam se nadao da nece ovako brzo. Nazalost, bio sam u pravu kad sam rekao da je ona trojka Jenkinsa zbog koje Hemofarm nije usao Euroligu ekser u sanduku. Da je Hemofarm tada uzborio EL, Stada bi ostala bar jos malo, zato sto to ipak jeste jedno ozbiljno takmicenje i fino trziste za promociju. Nije uspeo, i tu je vec bio kraj. Finansiranje je stalo, prodat je Macvan da se izdrzi do kraja sezone.
Steta, bio je to lep kosarkaski projekat pod bregom, iako vecina ljudi to nije prepoznala, i mozda je hiljadu nas islo na utakmice. Ja sam isao svaki vikend kada bih se otisao kod mojih. Atmosfera je bila pozorisna, nesto malo bolja kada bi dosli veciti, ali tada fakticki niko nije navijao za Hf vec za i protiv Partizana ili Zvezde. Secam se da su dolazili sjajni timovi i igraci, od Partizana u domacim ligama, do raznih u evropskim takmicenjima. Sada ce taj Millenijum propasti kao i vecina hala po Srbiji, jedino sto je malo bolje i futuristicki izgradjen pa ce mozda izdrzati malo duze. Kao sto rekoh, steta, velika steta.
Propadaju drugi i treci klub u najuspesnijem sportu u Srbiji, sta jos treba da se desi da neki ljudi zaborave svoje interese i krenu napred da se stanje popravi. Alarm bi trebao da je upaljen, ali mi se nesto ne cini da iko zeli da pomogne.

Mr.M
29.03.2011, 20:20
Mega Vizura pobedila FMP , ne mogu verovati , FMP je vazio za velikog favorita a sada imaju 0-3 skor

Il Capitano
30.03.2011, 12:21
Kad vidim kako igra FMP onda Zvezda i možda bude u TOP 4 :D
Mada sigurno će dosta popraviti igru FMP, imaju odlične igrače, treba da se priviknu na rad novog trenera Ace Petrovića...

bice
30.03.2011, 12:23
Radnicki sjajan,izborice plasman i ove godine u NLB ligu, za sada 2-0 skor,ali sada gostuju Partizanu :(

Il Capitano
30.03.2011, 12:35
Radnički je realno 3. najjači tim u zemlji, za njih neće biti problema prolaz u NLB...

Mr.M
30.03.2011, 13:13
Radnicki,Hemofarm i Partizan su sigurni za NLB . Samo je pitanje ko ce se jos ugurati , igra se 14.kola , tek je 3. zavrseno , moze tu svasta biti , ja imam osecaj da lako Metalac moze doci ali ko zna ...

Denzel80
30.03.2011, 17:59
Napred Radnicki! Vodi na poluvremenu protiv Partizana!

bice
30.03.2011, 18:00
Idemo momci,samo tako...Napred Djavoli :dw::dw:

Denzel80
30.03.2011, 18:12
Ali opet ista prica kao i u nlb kao i u kupu,vode veci deo utakmice i onda pocnu da padaju...

Ljuba90
30.03.2011, 18:20
Kurta-Vesely:dw:

Dusan
30.03.2011, 18:22
Michael Lee me odusevljava, ipak nasa pobeda na kraju.

Denzel80
30.03.2011, 18:24
A dobar je Lee...Hm kako bre naprave seriju 9:0 i onda ne daju kos 3 minuta...Ajde bre Radnicki!!!

Dusan
30.03.2011, 18:50
Kako cepaju trojke Kragujevcani 14/26, zasluzeno, svaka cast.

Denzel80
30.03.2011, 18:54
Bravo momci posle dva tesna poraza konacno pobeda!!! Uh,preznoih se sav,na 5 sekundi pre kraja sam se plasio da ce Partizan da preokrene...Ne znam sta da kazem,dati najkvalitetnijoj ekipi na balkanu 95 poena u gostima je neverovatno! Tako se bori za ovaj klub i grad!

bice
30.03.2011, 18:55
Ohohohoho Radnciki gazi,idemo majstori, Kragujevac OLEeee...:bb::bb::bb:

Denzel80
30.03.2011, 18:58
Htedoh reci u NLB ligi ne na balkanu,uzbudjen sam mnogo :) :) :)

Il Capitano
30.03.2011, 19:09
RADNIČKI, BRAVO!!!

Zamislite kad bi ušli u finale, to bi bilo neverovatno ali ne i nezasluženo s obzirom da su dosta uložili ove sezone...

bice
30.03.2011, 19:17
Bravo momci,Muto kralju,RESPECT za sve igrace,Lee,Joe Vukosavljevic,Gadeforce,Stiven,Vule,Cakarevic,Pedj a,Mijatovic i ostali igraci....
Hajde da ovom nasem gradu dosete titulu,a sledece godine ulazimo u JSL Srbije u fudbalu auuu..:tu2::tu2::tu2::wthy::wthy:

Denzel80
30.03.2011, 19:24
Krenulo nam! HEHHEHE!VR'!

bice
30.03.2011, 19:25
Jesi li isao na tekmu sa CZV-om u KG-u?
Pitanje za Denzel80?
Posto vidim da si iz KG-a kao i ja :)

Denzel80
30.03.2011, 19:31
Nisam,brale drugar mi dosao iz inostranstva pa smo se ponapijali nisam mogao da odem :)

carter985
30.03.2011, 19:51
kako bre onog dendu nije sramota da onako javno navija:td: al ko ga jebe, bitno da je muta objasnio neke stvari :biggrin:

bice
30.03.2011, 19:54
heheh jbg,ali bilo je odlicno,idemo momci 2 pobede protiv Partizana ove sezone i 2 poraza :D

Denzel80
30.03.2011, 20:02
Ljudi ja cak mislim da je on rodjeni Kragujevcanin,a nek me ispravi neko ako gresim?

Denzel80
31.03.2011, 03:24
A sada da odradimo vo sa Mega Vizurom kako treba za vekih 4:0!

bice
01.04.2011, 16:57
Hahahha evo izjave Mute kralja...Tako je majstore :cool::cool:

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-NLB/195250/Nikolic-Neozbiljan-sam-a-pobedjujem-ih

Denzel80
01.04.2011, 17:02
Kralj! Mora sad da se dobije,pa da vidimo za dalje...A za ovo sa partizanom je u pravu,uvek gusto,a u kupu je bilo za srcku,prvi put da mi prelomimo u tim neizvesnim zavrsnicama...

Dusan
01.04.2011, 17:54
Kako cepaju trojke FMP-ovci. :wthy:

Denzel80
01.04.2011, 18:11
Meni nije jasno kako su izgubili u proslom kolu...

Arnel.S
02.04.2011, 17:14
Meni nije jasno kako su izgubili u proslom kolu...
Nedostatak srece :), sreca je sastavni dio svakog sporta :D

Denzel80
02.04.2011, 18:52
Radnicki 55:35 poluvreme... IdemooooO!!!!!!!!!!:bb:

Denzel80
02.04.2011, 19:45
4:0,idemo dalje...Radnicki!

bice
02.04.2011, 20:52
Bravo majstori,jedini neporazeni u ligi :bb::bb:

Ljuba90
05.04.2011, 17:14
Gist terorise zvezdu:tu2:

Nebojsa
05.04.2011, 17:25
Zvezda terorise samu sebe odbranom... Ali, popravljamo se. Samo 6 na kraju prvog, Nikitovic je extra trener skockace on nesto, necemo bas biti obrisani danas, ali 10-15 ne gine.

Nebojsa
05.04.2011, 17:28
Ovaj Strahinja toliko lici na Tadiju, to je strasno, ne samo likom, vec i kretanjem. Nazalost nije ne blizu njegovog kvaliteta a ni Tadija nije nesto specijalno.

Ljuba90
05.04.2011, 17:39
Tacno se vidi da stranci prave razliku...

Casiraghi
05.04.2011, 17:56
Kakva igra Partizana,svi do jednog raspolozeni. :D

Onaj dribling Kurte znaci :wthy::wthy::wthy:

Ljuba90
05.04.2011, 17:59
11 skokova u napadu,1 u odbrani,cini mi se :) Procenti suta fenomenalni...konacno sva 3 crnca igraju dobro...sad ubaciti Bogdanovica do kraja da igra :)

Nebojsa
05.04.2011, 18:00
Svi napaljeni, nazalost Partizan uvek ima bolji pristup derbiju od Zvezde... I naravno razbijate nas na niskom postu, odbranom i tranzicijom. Imam utisak da pustaju reprize, svaki derbi zadnjih dve godine je potpuno isti.

Casiraghi
05.04.2011, 18:04
Imam utisak da pustaju reprize, svaki derbi zadnjih dve godine je potpuno isti.

To je velika steta sto je tako.Ona sezona sa Pesicem je bila brutalna,a tad su Hemofarm,FMP,pa i Vojvodina bili odlicni.Drago mi je sto je Radnicki iskocio ali su ostali pali sto je lose za ligu.Nadam se da ce se Zvezda,FMP i Hemofarm vratiti na staro a Vojvodina tesko da ce,a ja bi jako voleo da nekad u svom gradu gledam dobru kosarku i da opet ove ekipe gostuju.OKK Beograd takodje lici na nesto sto bi moglo na dobro da izadje.Iskreno mislim da treba nasu ligu da napravimo i odjebemo NLB.

Nebojsa
05.04.2011, 18:07
Kako sada izgleda, najvece sanse su da ce ove godine stvarno doci do fuzije FMPa i Zvezde, pogotovo ako ovi prvi obezbede Jadransku, a Hemofarm ce verovatno otpustiti sve igrace na kraju sezone, ovo znam jer sam iz Vrsca, sanse da Stada ostane su 1:1000, tako da... Sve ode dodjavola i tu nece pomoci nasa liga, pogotovo jer iz nje nece biti prolaza u Evropu. Tu smo gde smo...

ЕлБиЏеј
05.04.2011, 18:16
Stao sam da gledam posle poluvremena . Jednostavno je dosadno :D
Ali kako sam skocio posle onog driblinga Kurte, ono je bilo ubistvo! I njegovo zakucavanje je bilo sjajno, a i Natanovo .

Samo fali jos neki slam Veselog sa trojke i upotpunili bi smo celu utakmicu . :D

Naravno, nije da mi prija sto derbi smatram "dosadnim" . Ne bih nista voleo vise nego da svaka utakmica bude neizvesna, ali ipak da finansija odradjuje svoj posao .

Ljuba90
05.04.2011, 18:22
Molim Boga da Nedovic predje u Partizan sledece sezone...Koliko gotivim coveka,to nije normalno.

Casiraghi
05.04.2011, 18:23
99 poena posle 3 cetvrtine,jel ovo Partizan ili Sunsi? :biggrin:

Nebojsa
05.04.2011, 18:26
Molim Boga da Nedovic predje u Partizan sledece sezone...Koliko gotivim coveka,to nije normalno.

Ja ga bas uopste ne gotivim, na jedan dobar potez proda 4 napada, ne volim takve igrace. Moguce da bi se uozbiljio u Partizanu, ali je veoma nedisciplinovan i svojeglav, nisam bas siguran da Partizan juri takve igrace. Volim i ja sto ume da kuca, atraktivan je veoma za pleja, ali mu u glavi duva teska promaja. Ali je i tako verovatno nas najbolji igrac sto je tuzno. Mnogo vise volim stabilnijeg pleja kao sto je Cvele, on ce biti zverina, pre mislim da bi se on uklopio u Partizan, cak navijam da ode tamo pre nego u inostranstvo, mislim da bi mogao da bude prvi plej reprezentacije za koju godinu.

Ljuba90
05.04.2011, 18:30
Nedovic je jos dete pa zato radi takve stvari...Inace mislim da je uz Cveleta,naseg Bogdanovica najveci talenat...Stvarno se ovom Bogdanovicu u faci vidi da ce biti zver :D

LBJmvpFORlife
05.04.2011, 18:30
Jok 50 razlike :facepalm: sve meni tesko jbem ti sunce :D

Nebojsa
05.04.2011, 18:35
Bogadanovica sam slucajno gledao u juniorskim danima, i videlo se da je debelo ispred svog godista. Sjajan suter, dobar prodor, uz malo rada bice extra igrac. Lepo je videti da uprkos svemu izbacujemo mlade igrace, i da za reprezentaciju ne treba da se bojimo. Jedino sto fali neki kvalitetan centar vec godinama, i nemamo ih jos uvek kada pogledas do `93. Trebao je Musli da bude glavni ali se zeznuo i otisao u Spaniju. Tesko da ce napraviti nesto.

Ljuba90
05.04.2011, 18:36
Ovaj Besovic ako nabaci koji misic bice sasvim korektan,cini mi se...Ima ono sto ameri vole-dugacak wingspan :) Ali mislim da nece biti materijal za reprezentaciju,ali jos je rano.

Nebojsa
05.04.2011, 18:39
Dugo je on vec u Partizanu i ne vidim da je nesto napredovao... Mozda se desi cudo, ali i Slavko je u mnogo kasnijim godinama vise napredovao nego Besovic do sad. Nije problem ako igra lose u ozbiljnim utakmicama, ali ne moze da izdominira nad svojim godistem, i to nema veze sa misicnom masom. Nema tu materijala, ali je lepo videti da ga Partizan ne pusta niz vodu.

ЕлБиЏеј
05.04.2011, 18:41
Da, mladi cesto prave greske kao sto je to uradio Musli . Otici u poznati klub jeste veliko postignuce, ali mislim da covek ne moze napredovati tako sto parket "okusi" jednom godisnje .

Inace, 116-71 . Izgleda da su ovo ipak Sunsi, Nash . :D

P.s.
MVP, hands down za avatar :D

Casiraghi
05.04.2011, 18:42
Meni je zao sto jedan od najvecih talenata,Bane Djekic,verovatno nece nista uraditi.

Nebojsa
05.04.2011, 18:45
Zapravo igra dobro u Megi od kako je tamo. Malo je previse plasljiv za ozbiljnu kosarku po meni, da malo skupi onu stvar i pokusa da izdrzi kontakt, bio bi mnogo bolji. Za njega je mozda najbolje da se preseli na trojku, posto realno ne moze cuvati nijednu osrednju cetvorku. Fali mu malo brzine i atleticnosti za 3ku, ali je blizi nego cetvorkama, ipak moze nad dobrim delom trojki da ima visinu i u odbrani i u napadu.

ЕлБиЏеј
05.04.2011, 18:45
Ma jeb'o Djekica, u faci mu se vidi da nema srce za kosarku .
Pogledaj Lucica, covek grize! Kada si video Djekica motivisanog ? Cak i kada je dobijao sansu ( naravno pircam dok je igrao u Partizanu, ne gledam ga u Megi ) izgledao je potpuno nezainteresovano .

Casiraghi
05.04.2011, 18:46
Bez cuke nista,posebno ne u Partizanu.

LBJmvpFORlife
05.04.2011, 18:48
Ugasite se keve ti... Ja i ElBiDzej da skupimo jos 5 likova iz Gimnazije i profesor pa da igramo sa vama. Sramota me je vise, sramota.

Nebojsa
05.04.2011, 18:49
I ovde je potpuno nemotivisan, ali ima vise loptu i sica suteve. A Lucic je zver, neverovano dobar i koristan igrac, san svakog trenera, ubacis ga i znas da ce imatu index u plusu, ako ne daje poene skakace, igrace odbranu... Jako mi se svidja.

Nebojsa
05.04.2011, 18:51
Ugasite se keve ti... Ja i ElBiDzej da skupimo jos 5 likova iz Gimnazije i profesor pa da igramo sa vama. Sramota me je vise, sramota.

Mozda si u pravu... Bolje castan odlazak nego ovakvo brukanje. Ali, kazem izgleda da ce navijaci (nazalost) izgurati svoje i dovesti Covica na celo kluba, sve se sprema na leto. Nikad nisam bio za tu ideju.

LBJmvpFORlife
05.04.2011, 18:55
Mozda si u pravu... Bolje castan odlazak nego ovakvo brukanje. Ali, kazem izgleda da ce navijaci (nazalost) izgurati svoje i dovesti Covica na celo kluba, sve se sprema na leto. Nikad nisam bio za tu ideju.

Ako ce da spreci ovo onda ga i dovedite nedostaje mi neka kolika tolika neizvesnost ne volim ovo besomucno silovanje. Nema cari.

manda
05.04.2011, 18:57
Koliko zavrsi na kraju?

Nebojsa
05.04.2011, 18:58
Ne verujem da hoce u tome je fazon. Za Zvezdu je mnogo bolje da uradi ono sto je uradjeno u vaterpolu, da bankrotira, da tako vrati dugove i da se osnuje potpuno novi klub, pa makar on startovao i iz trece lige. Tako ce biti na zdravim nogama. Ovo je samo privremeno kupovanje mira kao stoje bilo sa Vucicevicem, Opacicem i Pesicem. Medjutim, nekim ljudima ne odgovara to, vec hoce da im Zvezda duguje kako bi je drzali u saci i preko nje prodavali igrace.

ЕлБиЏеј
05.04.2011, 19:02

Vala mozda ne bismo znali da igramo, ali brate izgledali bi organizovanije, to je sigurno . :D

@Nebojsa

Trenutno kod Lucica jedina velika mana je brzina, spor je za trojku . Ali zato ima sjajan sut i skocan je . Da ne pominjem mentalne vrline .
U njemu vidim buducnost Partizana .

Izgleda da smo se sjajno povratili posle onog poraza od Radnickog .

LBJmvpFORlife
05.04.2011, 19:03
Ne verujem da hoce u tome je fazon. Za Zvezdu je mnogo bolje da uradi ono sto je uradjeno u vaterpolu, da bankrotira, da tako vrati dugove i da se osnuje potpuno novi klub, pa makar on startovao i iz trece lige. Tako ce biti na zdravim nogama. Ovo je samo privremeno kupovanje mira kao stoje bilo sa Vucicevicem, Opacicem i Pesicem. Medjutim, nekim ljudima ne odgovara to, vec hoce da im Zvezda duguje kako bi je drzali u saci i preko nje prodavali igrace.

To je neka druga prica, SD Crvena Zvezda je vlasnistvo Gorana Vesica i to je jedna istina koju nijedan gavros nece prihvatiti ali taj covek vas degradira i u neku ruku mu hvala ali opet nemojte se nadati nekom boljitku na bilo kom polju dok god je taj covek ziv.

Nebojsa
05.04.2011, 19:05
@MVP
Veci problem za kk je zalizani Raznatovic, ali na dobrom si tragu ;)
Sta misllte zasto su protesti Delija poceli kada je otpusten Miskov trener Uvalin? Malo sta je slucajno...

DovlaBGD
05.04.2011, 19:08
Protesti delija su poceli pre3,4 godine,ovi sto su skoro poceli nisu predstavnici delija nego simpatizeri.

Inace meni nije zao samo puni zvezdu dok mozes :D

Dusan
05.04.2011, 19:10
Uh jbt koji rezultat :)

Nebojsa
05.04.2011, 19:12
Ako se malo premotamo, i to je pocelo posle prve price o fuziji sa FMPom u dila izmedju Covica, Gurovica i navijaca. A veruj mi ovi nisu simpatizeri, simpatizeri idu na Zvezdine utakmice. Ali, mnogo odosmo u off, cestitke na zasluzenoj pobedi i sjajnoj igri.

Nebojsa
08.04.2011, 18:48
Zvezda dobila FMP 11. Bravo momci, bravo Sasa.

Il Capitano
08.04.2011, 18:50
Bravo za Zvezdu :)

Samo mene je totalno razočarao FMP. Igraju očajno u ovoj ligi, doduše pobedili su Hemofarm ako se ne varam ali od kog sve nisu izgubili. A igrali su odlično u Kupu pre koji mesec...

Ispade da nisu trebali da menjaju trenera...

Nebojsa
08.04.2011, 19:00
I mene su jako razocarali. Izgubili su kao jedna provincijska ekipa, vodili na poluvremenu, Zvezda stisla u drugom, zdravo dovidjenja. Na kraju jos glupim greskama dozvolili +11 koji ce tesko nadoknaditi kuci. Odusevili me Nedovic i Cvele, razbili Covica u poslednjih 5 minuta, a ovaj ima isti broj ovakvih utakmica kao njih dvojica zajedno. I Nikolic razbio mnogo iskusnijeg i skupljeg Ilica. Imaju ovi momci potencijala, trener jos vise, samo je stanje u klubu jako lose.

LBJmvpFORlife
08.04.2011, 19:05
I mene su jako razocarali. Izgubili su kao jedna provincijska ekipa, vodili na poluvremenu, Zvezda stisla u drugom, zdravo dovidjenja. Na kraju jos glupim greskama dozvolili +11 koji ce tesko nadoknaditi kuci. Odusevili me Nedovic i Cvele, razbili Covica u poslednjih 5 minuta, a ovaj ima isti broj ovakvih utakmica kao njih dvojica zajedno. I Nikolic razbio mnogo iskusnijeg i skupljeg Ilica. Imaju ovi momci potencijala, trener jos vise, samo je stanje u klubu jako lose.

Rekao sam pre i ponovo cu Goran Vesic jedan jedini problem SD CZV, znaju ga odlicno neki meni bliski ljudi i znam prvo koliko je mocan a drugo kolika je ljiga od coveka. Nece taj stati dok ne zaradi od zvezde i zadnji dinar.

Black Mamba 24
08.04.2011, 19:11
Svi su pisali da Zvezda nema sanse da bude 4.,tj. da bude ispred FMP-a.Ja sam trvdio suprotno.Carteru javi se. :p :biggrin:Ne verujes u svoju Zvezdu. :biggrin: Sada je problem tih 100-150 hiljada evra koje Zvezda nema da plati za ucesce u NLB,jer cisto sumnjam da ce svi biti pametni i izaci iz te lige.

Denzel80
08.04.2011, 19:15
Pa prosli put je Radnicki platio ucesce... Sto bi izasli,vi bojkotujete kosarku a oglasavaate se nesto... Meni lepo kad je u KG-u puna hala uvek,kvalitetniji basket...

Black Mamba 24
08.04.2011, 19:25
Pa prosli put je Radnicki platio ucesce... Sto bi izasli,vi bojkotujete kosarku a oglasavaate se nesto... Meni lepo kad je u KG-u puna hala uvek,kvalitetniji basket...

Ja nisam navijac Zvezde(ni Partizana,ili bilo kojeg kluba,navijam za sve nase klubove)...
...a zar ti nije poznato u kakvoj je finansijskoj situaciji Zvezda?!? (svi nasi klubovi,Zvezda posebno)

carter985
08.04.2011, 19:28
onaj vojinovic place za batinama, koje je samo to govedo neopisivo:angry:

Nebojsa
08.04.2011, 19:28
Da je Vesic jedini problem bila bi pesma, mnogo je vasaka i krpelja nakaceno na Zvezdu, mada je cinjenica da je on kralj vasaka.

Nebojsa
08.04.2011, 19:30
Ne mogu da verujem da onaj Covicev faul neko propusti da sudi kao nesportsku. Svaka cast Nikitovicu, nije pustio sudije dok nisu presudili kako treba.

carter985
08.04.2011, 19:35
Ne mogu da verujem da onaj Covicev faul neko propusti da sudi kao nesportsku. Svaka cast Nikitovicu, nije pustio sudije dok nisu presudili kako treba.

ma goveda grobarska navikla da nas kradu i sad kad smo najjadniji u svojoj istoriji, nemaju oni mere ni malo.
a vojinovicu zelim da ga opet neko opauci ko onaj rus onomad

Mr.M
08.04.2011, 20:46
Gledao sam zadnja 2 minuta xD ... Ja mislim da ni Zvezda ni FMP nece uci u NLB ... Metalac je po meni 4.tim po kvaliteti pa cemo da vidimo. Inace sam veliki Partizanovac i volio bih da Zvezda udje zbog imena i istorije kluba ali ...

Nebojsa
08.04.2011, 20:51
Mislim da ce pre OKK biti konkurencija nego Metalac, ali i dalje su favoriti CZV i FMP, kao sto smo videli danas, neke stvari se ne menjaju.

carter985
08.04.2011, 21:08
ja evo npr uopste ne bi voleo da zvezda u udje u prva 4, daleko bi vise voleo da ode ona nespobno stoka iz kluba sa svim svojim slepcima iz senke!

ЕлБиЏеј
08.04.2011, 21:13
I da se lepo obnovi klub i lepo pocne iz pocetka . I eto opet nama solidnog derbija za par godina . :)

LBJmvpFORlife
08.04.2011, 21:52
Ja bih voleo da zvezda udje da bismo mogli da vas i dalje ponizavamo ako cemo iskreno.

tb_bucc_lorenzo
08.04.2011, 23:04

potpisujem (i ja sam iz kg-a).. nemoj neko pogresno da me shvati, ali meni je lepse da dodjem i gledam radnicki protiv zadra, cedevite, olimpije... nego protiv mega vizure, metalca itd:ne_znam:

Black Mamba 24
08.04.2011, 23:08
potpisujem (i ja sam iz kg-a).. nemoj neko pogresno da me shvati, ali meni je lepse da dodjem i gledam radnicki protiv zadra, cedevite, olimpije... nego protiv mega vizure, metalca itd:ne_znam:

Jeste sada lepse...ali ako je u korist nase kosarke i ako ce i za nekoliko godina biti jaka liga.Zasto ne bi izasli?

Btw. Dobrodosao na forum.:bye:

LBJmvpFORlife
08.04.2011, 23:08
Jeste sada lepse...ali ako je u korist nase kosarke i ako ce i za nekoliko godina biti jaka liga.Zasto ne bi izasli?

Ne moze sad kad Partizan nije hteo u NLB svima su bila puna usta te lige sad cutite i trpite :p

Black Mamba 24
08.04.2011, 23:15
Ne moze sad kad Partizan nije hteo u NLB svima su bila puna usta te lige sad cutite i trpite :p

E moram svima objasnjavite da se prema meni ne oslovljavate kao prema navijacu nekog kluba. :biggrin:
Jeste,ali tada je ULEB Partizana prisilio da udje u NLB,jer u suprotnom ne bi igrali EL.
GOVNA(pre svega Spanska).:facepalm:

bice
09.04.2011, 20:09
Jaooo vratio sam se sada iz hale "Jezero",i nova pobeda Radnickog nad Metalcem 87-75,ali je na poluvremenu Metalac je vodio 13 poena.
Ipak vazna je pobead,i idemo momci dalje:ajde::ajde:

tb_bucc_lorenzo
09.04.2011, 21:17

hvala:)

nemoj da se lazemo.. para za nasu ligu nema... igrale bi iste ekipe koje su sada u nlb ligi, a ove ostale bi sluzile za napucavanje. ne znam kako bi to pomoglo da nasa kosarka napreduje. ovako mladi igraci imaju jedno jako takmicenje u kome je skoro svaka utakmica derbi

Black Mamba 24
09.04.2011, 21:26
hvala:)

nemoj da se lazemo.. para za nasu ligu nema... igrale bi iste ekipe koje su sada u nlb ligi, a ove ostale bi sluzile za napucavanje. ne znam kako bi to pomoglo da nasa kosarka napreduje. ovako mladi igraci imaju jedno jako takmicenje u kome je skoro svaka utakmica derbi

Ne razumem bas...na koju ligu mislis?Ako mislis na NLB ti mladi igraci ne igraju NLB ligu,izuzetak je sada Zvezda jer nisu mogli da priuste bolje i iskusnije igrace.U Partizanu su ti mladi igraci poceli dobijati minutazu tek u zadnja dva kola i to na 20 razlike kao protiv Sirokog.A kada bi Vizura ili Metalac igrali svake godine protiv Partizana i oni bi napredovali sigurno.A ovako ce nam napredovati samo 2-3 kluba,kojima je na kraju svake sezone primarni cilj dovodjenje Amerikanaca za sledecu sezonu.
Kada bi se napravila nasa liga u periodu od 1-5 godina u boljim klubovima bi opao kvalitet,a oni losiji klubovi bi postali bolji.Ali zato u periodu od 5-10 godina trajanja lige svi bi bili bolji.Ne znam kako drugacije da objasnim ono sto mislim.

Nebojsa
09.04.2011, 21:43
Domaca liga cele godine, tj. istupanje iz NLBa je sada potpuno nerealno. Malo je para i ULEB nikad nece dozvoliti zbog dilova koje imaju sa Liscem. Tako da je dzaba praviti te scenarije jer su nemoguci u sledecih par godina. Ali da, kad bi bilo moguce bilo bi mnogo dobro. Mislim da bi ritam, manje gostovanja i manji put do gostovanja pogotovala za igru u Evropi i razvoj talenata.

Black Mamba 24
09.04.2011, 21:56
Domaca liga cele godine, tj. istupanje iz NLBa je sada potpuno nerealno. Malo je para i ULEB nikad nece dozvoliti zbog dilova koje imaju sa Liscem. Tako da je dzaba praviti te scenarije jer su nemoguci u sledecih par godina. Ali da, kad bi bilo moguce bilo bi mnogo dobro. Mislim da bi ritam, manje gostovanja i manji put do gostovanja pogotovala za igru u Evropi i razvoj talenata.

Znam,to sam ja vec ranije pisao da je nemoguce jer je Partizan i za ulazak bio prisiljen,a sada ne moze sigurno izaci.Ali cinjenica je da bi nam nasa liga bila od mnogo vece koristi.

Denzel80
11.04.2011, 01:02
Pa sad mozes i da postavis pitanje da li bi partizan napravio ekipu koja udje na F4 da nije toliko jaka konkurencuija...
U svakom slucaju igrace se NLb jos,ja se nadam da ce u kragujevcu biti jos dobrih meceva,i slazem sa sa sugradjaninom,nama je hala uvek puna po 4000 ljudi gleda i uziva,napravili smo super tim,samo jos sponzor da se nadje da zadzimo Mutu i par igraca...Sto bi se tu nesto menjalo?
A poenta je da se sada prica o tome kako treba ikunitu kad ce verovatno zvezda da placa ucesce,kad je Radnicki placao nikog nije bilo briga,kako i sta...
Bravo za borbu protiv Metalca! Neocekivano tesko ali pobeda je pobeda! 5:1 i idemo dalje...

Black Mamba 24
11.04.2011, 01:13
Ne kazem ja ovo zbog Zvezde...ali ocito je da iz godinu u godinu Srbija gubi predstavnike.Na kraju ce ostati samo Partizan i svake druge godine jos jedan klub,ako se ovako nastavi. :facepalm:

DovlaBGD
12.04.2011, 00:58
Srbija najvise gubi predstavnike zbog nesposobnog saveza i ljudi koji se bave kosarkom a nemaju pojma o kosarci.NLB liga je posebna prica,prvo da stavimo KSS na noge i onda lagano da pokazemo Liscu&co onu stvar i cao :D

P.S: Sinovec se preporodio u metalcu.

Mr.M
13.04.2011, 16:09
Gledam juce Zvezda dobila Megu u gostima , ocekivao sam da ce Vukoicicevi momci dobiti ali eto Zvezda razbila ih iako je na kraju malo pala. Kako mi se gadi onaj lik Nikitovic , ja sam inace Partizanovac , ali sam koliko toliko postovao Uvalina dok ovog ne mogu smisliti ocima xD

D-Wade
15.04.2011, 17:23
Kakav start Zvezde, samo gazite momci !!!! :D

Nebojsa
15.04.2011, 22:20
Divna pobeda Zvezde, ima ovaj tim potencijala.

carter985
15.04.2011, 22:48
Divna pobeda Zvezde, ima ovaj tim potencijala.

ima al za beton ligu:dr:

Nebojsa
15.04.2011, 23:02
Aj, nemoj biti tako negativan, pogledaj sastav ovog tima i njegovu realnu cenu i kako je odigrao protiv skupljeg tima sa izvikanijim i iskusnijim trenerom.

LBJmvpFORlife
15.04.2011, 23:24
Aj, nemoj biti tako negativan, pogledaj sastav ovog tima i njegovu realnu cenu i kako je odigrao protiv skupljeg tima sa izvikanijim i iskusnijim trenerom.

Jebi Mutu jebi umisljeno govedo!

Nebojsa
15.04.2011, 23:26
Muta je verovatno najveci egomanijak u kosarkaskom svetu. Nije da ne zna, ali nije bas ni naj trener na svetu.

LBJmvpFORlife
15.04.2011, 23:33
Muta je verovatno najveci egomanijak u kosarkaskom svetu. Nije da ne zna, ali nije bas ni naj trener na svetu.

Samo jebi govno umisljeno on ce da proziva Dudu i Duleta dva uz Zeljka i Pesica najveca nasa trenera govedo glupo.

carter985
16.04.2011, 00:17
muta je carina i opet ce jebati glupog vladu:fb:

LBJmvpFORlife
16.04.2011, 00:33
muta je carina i opet ce jebati glupog vladu:fb:

:facepalm:

Ricma
16.04.2011, 17:12
Mozda ih dobiju jos jednom kod kuce,al kad vidim s kim Partizan igra, tesko da moze na jos jednoj utakmici sem te da izgubi.Jos Radnicki ima tri poraza,a Partizan samo jedan.Daleko je prvo mesto.Prvo Radnicki da pretekne Hemofarm,a onda cemo da pricamo o prvom mestu.:D

Il Capitano
19.04.2011, 15:59
Miljenović napustio FMP

Jedan od najtalentovanijih mladih košarakaša Srbije Nenad Miljenović napustio je FMP, jer nije želeo da potpiše profesionalni ugovor sa ’panterima’.

Miljenović je 8. aprila napunio 18 godina i stekao pravo da potpiše profesionalni ugovor, ali je poput Milana Mačvana, Branislav Djekića i Nemanje Aleksandrova, odlučio da napusti Železnik.

Mladi košarkaš je bio član svih omladinskih selekcije Srbije, a na juniorskom turniru Evrolige proglašen je za najkorisnijeg igraca beležeći u proseku 17 poena, 5,5 skokova i 4,8 asistencija.

Mediji u Srbiji spekulisali su da bi Miljenović karijeru mogao da nastavi u Partizanu, a crno-beli bi za transfer talentovanog plemejkera morali da plate 150.000 evra obeštećenja, jer je FMP ulagao u njegov razvoj.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=04&dd=19&nav_id=507211

Veliki talenat, samo teško mi je da poverujem u to da će Partizan platiti 150.000€!?

Denzel80
24.04.2011, 19:16
Sta bi? Trn u oko Radnicki svima,pa kad vidim ovakve komantere a pola srbije razmislja tako,ne bi navijao za klub iz Beograda milku da mi plate...Napred Radnicki,pa sta bude,kad smo mogli da navijamo za klub iz trece lige nece nas poljuljati ni neki poraz u kosarci... A vi sto pljujete mutu,pricate "ko je on da maze dudu",a ko ste vi da mazete njega!Pricate stvari koje su skroz kontradiktorne!

bice
03.05.2011, 13:35
Danas ce PArtizan ponovo biti porazen u "Jezeru",idemo Radnicki...
Prenos je na RTS-u u 18:00 a ko moze neka dodje u halu,ja idem..

LBJmvpFORlife
03.05.2011, 13:45
Ubicemo Mutu i '' djavole '' :facepalm: ali djavoli hahhahaha :D

EDIT: Nesto ne ide mutavog i '' djavole ludake '' ? trpaj boraniju.

bice
03.05.2011, 20:42
Vratio sam se iz hale bilo ej pakleno,videli ste(ko je gledao prenos) da nije imalo mesta za sedenje ja sma morao da stojim svo vreme,izgubio Radnicki,steta ali poslednji napad je trebao da se sudi faul za Radnicki,dosta faulova za Partizan,sta reci Gist je bio najbolji u Partizanu,Jerels veze s vezom sve je masio na nasu srecu,Vesely je mnogo blefirao,nisam znao da je onako pokvaren malo ga pipnes on se baci,ovamo u Radnickom Stiven Markovic je sve zasro,i zbog njega smo izgubili,jbg idemo dalje nadam se da cemo izboriti to 3. mesto da ne moramo da placamo sledece sezone za NLB ligu. ;)

Ray Ray
03.05.2011, 23:24
Slazem se da je na kraju bio faul nad Sulovicem, ali bilo je mnogo faulova nad centrima Partizana koji nisu bili sudjeni. U svakom slucaju mislim da je zasluzeno dobio Partizan, a da je CJ malo ozbiljnije usao u mec trebalo je da ga zatvore pre kraja. Vesely odigrao jednu od losijih meceva ove sezone i sve cestitke Cakarevicu, veliki je potencijal, ali i pored svega mislim da Vesely moze i u prvih 5 pikova da ode, ali realnije je od 5-10. Radnicki ne odgovara Partizanu, Hemofarm Radnickom, bice zanimljivo do kraja. Ali opet mislim da u 3 meca Partizana niko ne moze dobiti.

Ray Ray
03.05.2011, 23:25
A Muta i Radnicki ako ovako nastave mislim da je Evropa sledece godine zagarantovana, naravno ne Euroleague nego Eurocup :D

Ricma
04.05.2011, 03:00
Ma mogu i vise od Eurokupa.;)Njihova publika je zasluzila da gleda kvalifikacije za Evroligu, a ne Hemofarmova koja kosarku tretira ko pozoriste.
Al mozda Radnicki za 2-3 godine zauzme njihovo mesto.

bice
04.05.2011, 07:07
Videli ste da je u "Jezeru" bilo krcato,nije imalo mesta da se sedne,meni su noge otplae,bilo ko da igra ispunjena su mesta ne ovako ali opet dosta ljudi dolazi da gleda.Nadam se da cemo ih gledati u Evropi uskoro :)

Denzel80
04.05.2011, 14:58
Ubicemo Mutu i '' djavole '' :facepalm: ali djavoli hahhahaha :D

EDIT: Nesto ne ide mutavog i '' djavole ludake '' ? trpaj boraniju.

Hehe,jao brate koliko si smesan,pa nije ti ovo Vrsac sinovac,jedini grad u Srbiji gde ni vi ni zvezda nikada necete biti dobrodosli i gde cete uvek biti u manjini... A ovih pretstava u kupu radivoja koraca i sada protiv radnickog treba da se stidite jer ako je vec organizovano navijanje trebalo je da organizujete vise od 15 ljudi...

Denzel80
04.05.2011, 15:08
http://www.youtube.com/watch?v=JIQ3ns9Tb6w

Denzel80
04.05.2011, 15:18
http://www.radiocentar987.com/pub/gallery/13045162493659_apr_1737.jpg

Denzel80
04.05.2011, 15:19
Evo a ti mi okaci sliku grobara od juce molim te nisam ih video niti cuo...

LBJmvpFORlife
04.05.2011, 16:58
Hehe,jao brate koliko si smesan,pa nije ti ovo Vrsac sinovac,jedini grad u Srbiji gde ni vi ni zvezda nikada necete biti dobrodosli i gde cete uvek biti u manjini... A ovih pretstava u kupu radivoja koraca i sada protiv radnickog treba da se stidite jer ako je vec organizovano navijanje trebalo je da organizujete vise od 15 ljudi...

To sto su na celu '' djavola '' majmuncine i sto bodete i sto pravite sacekuse ljudima iz Kragujevca koji navijaju za drugi klub to je druga stvar. Uostalom sreca sto se Metalac iselio iz tvog grada svasta bi bilo. Zao mi je samo sto se niste drznuli pa napali Delije sada kad su bili tu pa da se smejem malo kako bi vas rastrgli kao malu decu.

bice
04.05.2011, 19:44
Denzel bio sam ja povise tebe malo,skroz na vrhu u tvom pravcu bas :D
E nemoj da se pravis pametan mnogo LBJ,ko je majmuncina,bolje mi reci kakvi su to navijaci Partizana,koji samo nerede prave,ubistva i tako to,kad je neko uradio tako nesto od navijaca Radnickog?
Prozivke postoje ali sacekuse nisu bile ;)

ЕлБиЏеј
04.05.2011, 19:50
E nemoj da se pravis pametan mnogo LBJ,ko je majmuncina,bolje mi reci kakvi su to navijaci Partizana,koji samo nerede prave,ubistva i tako to,kad je neko uradio tako nesto od navijaca Radnickog?

Pomesao si nas sa Delijama, koliko vidim ...

bice
04.05.2011, 19:51
Nisam,Bris Taton,jer to poznato mozda?Koga su Zvezdasi ubili?Neredi u Vojvodini opet poginuo covek,mec Partizan-Vojvodina ;)

LBJmvpFORlife
04.05.2011, 20:15

Licno sam bezao sa cika dace kroz park pored onog fakulteta onde od nekoliko djavola koji su me gadjali kamenjem. Plus kad je bilo polufinale PO u odbojci Radnicki-Ribnica auto u kom sam se vozio je pogodjen kamenom. Nemoj mi pricati molim te o postenju djavola ne daj boze da su djavoli jaki kao Delije ili Grobari, ne daj boze.

bice
04.05.2011, 20:34
Ne kazem da nisu cvecke ali nisu kao Grobari i Delije sigurno ;)

ЕлБиЏеј
04.05.2011, 20:55
Nisam,Bris Taton,jer to poznato mozda?Koga su Zvezdasi ubili?Neredi u Vojvodini opet poginuo covek,mec Partizan-Vojvodina ;)

http://www.youtube.com/watch?v=EL4MiQEG0so

http://www.youtube.com/watch?v=HLgUC8iTw5M

http://www.youtube.com/watch?v=a5lA96bpQx0

Najgore od svega sto se vi ponosite ovime ... :facepalm:

Mada, pobegoh od teme, tako da ne kenjam vise .

Denzel80
05.05.2011, 00:03
Pa uopste nije poenta kojih navijaca ima vise a sto se metalca tice ne bih bas rekao da to treba da pominjes jer je bilo mozda oko 200 navijaca partizana prosli put na cika daci a delija je bili 4000-5000,ali nebitno je to... Ne znam sto su ti djavoli trn u oku,tudje ne diramo svoje ne damo...Meni je stvarno zao sto ljudi iz svojih gradova ne navijaju za svoje lokalne klubove ali sta da se radi...A sto se kragujevca tice,"samo sljam ovog grada,navija za klubove iz beograda..."..Toliko....

Denzel80
05.05.2011, 00:09
http://www.youtube.com/watch?v=PZrSyUI9n68&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=LhuE0bQAi3w

evo i o cemu pricam samo sam mozda malo preterao ima vise od 300 ljudi ali ipak...
Nemoj da mislis da velicam delije oni su mi omrazeniji od vas,ali realnost je realnost...

LBJmvpFORlife
05.05.2011, 01:13
Pa uopste nije poenta kojih navijaca ima vise a sto se metalca tice ne bih bas rekao da to treba da pominjes jer je bilo mozda oko 200 navijaca partizana prosli put na cika daci a delija je bili 4000-5000,ali nebitno je to... Ne znam sto su ti djavoli trn u oku,tudje ne diramo svoje ne damo...Meni je stvarno zao sto ljudi iz svojih gradova ne navijaju za svoje lokalne klubove ali sta da se radi...A sto se kragujevca tice,"samo sljam ovog grada,navija za klubove iz beograda..."..Toliko....

Pogledaj snimke lepo kada smo mi bili u krizi kakva je bila tribina a kad je ciganima islo njih je bilo premalo nikad ni 10k nabiju se od sipke do sipke sada kada je potrebna publika nikada vise a tako i treba ad je najteze klub se dize a kad sve ide moze i malo da se odmori. Drugo mi pratimo 4 sporta u kome u sva 4 igramo evropu a Zvezda koncentrisu se samo na fk i onda ih ima toliko. Ja prvi nemam uvek para da ispratim sve sportove jer je cinjenica da ih ima previse.

bice
05.05.2011, 09:16
Ja licno volim i Zvezdu i Radnicki,realno u fudbalu navijam za Zvezdu,mada sad ce i Radnicki da udje u Prvu ligu pa ce biti dobrog fudbala,valjda bez incidenata. ;)
U kosarci mi je bolje kad igraju ta dva tima da pobedim tim iz mog rodnog grada,a ne neki potpunu drugi tim iako ga volim,sad u fudbalu kad je bilo Metalac-Zvezda navijao sam za Zvezdu,i stvarno sam navijac oba tima,ali opet kad igraju medjusobno Radnicki ima prednost ;)

LBJmvpFORlife
05.05.2011, 09:47
Ja licno volim i Zvezdu i Radnicki,realno u fudbalu navijam za Zvezdu,mada sad ce i Radnicki da udje u Prvu ligu pa ce biti dobrog fudbala,valjda bez incidenata. ;)
U kosarci mi je bolje kad igraju ta dva tima da pobedim tim iz mog rodnog grada,a ne neki potpunu drugi tim iako ga volim,sad u fudbalu kad je bilo Metalac-Zvezda navijao sam za Zvezdu,i stvarno sam navijac oba tima,ali opet kad igraju medjusobno Radnicki ima prednost ;)

Nemam ja nista protiv nemoj lose da me shvatite ja ne volim djavole kao grupaciju volim sto Radnicki jaca u svim sportovima kao klinac sam igrao 6 meseci tu bio sam kadet tada ziveo sam jedno vreme kod Luke Milivojevic dok mi nisu nasli stan, mislim nema potrebe da misite da mrzim radnicki ali morate i da znate da su djavoli veoma prljavi kao grupa i dok je sicmi bio glavni a i sad mislim sada ne znam ko je ali pretpostavljam da nije on vise.

Denzel80
05.05.2011, 14:09
Ma Radnicki postaje sledece godine drugo najuspesnije sportsko drustvo kad se svi sportovi saberu,posle partizana naravno koji ce i ove godine da osvoji sve u svim sportovima...Nego mene nervira kad vidim da neko,a pogotovu ti sumadinac,pljujes toliko po radnickom...Pa ja bi prvi vole da nasa laiga bude :Max 3-4 kluba iz bg-a,kraljevo,kragujevac,krusevac,cacak,subotica,nis, novi pazar,valjevo...To bi bila liga gde bi bilo i gledalaca...A ne ovako beogradska tramvaj liga,zvezda i partizan se svuda osecaju kao domacini i nije ni cudo sto nije uopste pitanje ko ce biti 1. i 2.,nego se igra liga od 3-12 mesta....

ЕлБиЏеј
05.05.2011, 14:17
Ma Radnicki postaje sledece godine drugo najuspesnije sportsko drustvo kad se svi sportovi saberu,posle partizana naravno koji ce i ove godine da osvoji sve u svim sportovima...Nego mene nervira kad vidim da neko,a pogotovu ti sumadinac,pljujes toliko po radnickom...Pa ja bi prvi vole da nasa laiga bude :Max 3-4 kluba iz bg-a,kraljevo,kragujevac,krusevac,cacak,subotica,nis, novi pazar,valjevo...To bi bila liga gde bi bilo i gledalaca...A ne ovako beogradska tramvaj liga,zvezda i partizan se svuda osecaju kao domacini i nije ni cudo sto nije uopste pitanje ko ce biti 1. i 2.,nego se igra liga od 3-12 mesta....

Kraljevo se jednostavno ne moze ponositi svojim seniorskim sportom ( iako imamo jedne od najboljih juniorskih sportskih klubova u Srbiji ), Sloga je jedino sto je ostalo, iako se i ona polako, ali sigurno raspada . Nema teorije da bilo u kom sportu napravi nesto uticajnije i zapazenije .

Denzel80
05.05.2011, 14:27
Kraljevo se jednostavno ne moze ponositi svojim seniorskim sportom ( iako imamo jedne od najboljih juniorskih sportskih klubova u Srbiji ), Sloga je jedino sto je ostalo, iako se i ona polako, ali sigurno raspada . Nema teorije da bilo u kom sportu napravi nesto uticajnije i zapazenije .

Polako,radnicki je 5 godina bio u trecoj ligi,pa sad mozemo da se nadamo prvoj... Traeba sponzora,ali i svi sponzori finansiraju klubove iz beograda... Ja se iskreno nadam toj decentralizaciji pa i u sportu...

Ray Ray
05.05.2011, 15:15
Problem je sto je 90% kapitala vezano za Beograd, a opstinama puca ona stvar za lokalne klubove (cast Jesicu u Indjiji i Palmi u Jagodini koji ulazu u fudbalske klubove) i finansiranje istih. Zato osim u BG nema velikih sponzora, a samim tim nema ni klubova. Pa Radnicki iz Kragujevca se ugasio, ali eto imao je srecu da Vrscu je i Hemofarm previse, pa su morali da idu negde i kako im nisu dozvolili da se presele u Gornji Milanovac dosli u Kragujevac na svu srecu.

Lepo je sto rade sada sa Radnickim, da ostave Mutu jos koju sezonu, da malo srede finansije i plasman u Eurocup je realnost, i ove godine nije bio daleko, Cedevita kuci i jos jedan mec od onih na pocetku sto su izgubili dok nisu formirali ekipu i usli bi.

A za Kraljevo, kao jedan uz Cacak od najvecih nasih kosarkaskih gradova je steta sto nema makar prvoligasa. Bilo je prosle godine price da ce se Sloga i Masinac spojiti, ima li nesto od toga?

ЕлБиЏеј
05.05.2011, 15:25
O spajanju Masinca i Sloge za sada nema nista, ali ne bi bilo lose videti tako nesto . Losa strana je sto ne znam da li bi se Kasapi konacno konsolidovali i radili ono sto su nekada radili ... Mada, daleko smo mi od te svetle buducnosti, mora jos na mnogome toga da se radi ( vec godinama obecavaju famoznu novu Halu Sportova, valjalo bi da bar jednom ispune nesto sto je "vec potpisano" ) .

LBJmvpFORlife
05.05.2011, 16:22
Ribnica je daleko najjaci kraljevacki klub koja crna Sloga ni do kolena joj nije.

ЕлБиЏеј
05.05.2011, 18:14
Pa Ribnica ima samo odbojkaski klub, ja sam pricao o sportskim drustvima koji su zastupljeni u vise sportova .

LBJmvpFORlife
05.05.2011, 20:01
Pa Ribnica ima samo odbojkaski klub, ja sam pricao o sportskim drustvima koji su zastupljeni u vise sportova .

To je ok. Ali kao sportski tim daleko najjaca Ribnica i sto se tice istorije i sto se tice trenutne jacine, iako nikada ama nikakvu podrsku od grada nisu imali sta je sve Sloga dobila jbt da je 1/4 Ribnica tih finansija dobila bila bi prvak drzave 90%

bice
05.05.2011, 20:13
Radnicki ima tim u usponu,evo bili su 2-3 godine za redom bili sampioni u Odbojci,sada su dosli do cetvrtfinala u rukometu gde su izgubili od Benfike,u Kosarci sasvim solidni,za koju godinu Evropa ne gine,a u fudbalu evo 2. u Drugoj ligi i sve su blizi ulasku u prvu ligu sa Zvezdom i Partizanom...
Mozda i najbolji klub iz Sumadije trenutno.

ЕлБиЏеј
05.05.2011, 20:44
Ne "mozda najbolji", nego zaista najbolji . Ali da se ne lazemo, nije da ima neku konkurenciju .

p.s. MVP lepo je cuti nekog da hvali Ribnicu ( u ovom slucaju OK Ribnicu), ali posebno mi prija jer sam ja iz Ribnice ( the Hood :lol: ) .

LBJmvpFORlife
05.05.2011, 22:10
Ne "mozda najbolji", nego zaista najbolji . Ali da se ne lazemo, nije da ima neku konkurenciju .

p.s. MVP lepo je cuti nekog da hvali Ribnicu ( u ovom slucaju OK Ribnicu), ali posebno mi prija jer sam ja iz Ribnice ( the Hood :lol: ) .

mocvara ;) nema veze OK sa vama :D

ЕлБиЏеј
06.05.2011, 12:19
Naravno da nema veze, uopste ne igraju ovde + nijedan igrac nije iz naselja Ribnica . Ali opet ima veliki znacaj kada jak klub deli ime tvog rodnog mesta . :D

Ribnica <3

Denzel80
13.05.2011, 18:48
CCC,ovo se i dalje zove derbi...Pre su barem to ljudi gledali pa i ajde...Sutra u hali jezero duplo vise ;judi ce da gleda kosarku nego danasnji "derbi"...

bice
13.05.2011, 21:43
Jaooo 21 poen protiv Vizure i izgubimo na kraju pa da li je moguce,sutra sa Hemofarmom,idemo po pobedu!!!

amare@stoudemire
13.05.2011, 22:37
Partizan ima da sisupuje zvezdu jos 10godine minimum...:)

Denzel80
14.05.2011, 00:02
Jaooo 21 poen protiv Vizure i izgubimo na kraju pa da li je moguce,sutra sa Hemofarmom,idemo po pobedu!!!

Ma overavamo trece mesto sutra!

bice
14.05.2011, 10:52
Uh nadam se,ne znam da li cu ici jer sam dosao sa ekskurzije umoran sam tako da cu verovatno ostati kod kuce...Ali verujem u pobedu.

bice
14.05.2011, 20:30
Bravo Radnicki,bravo majstori,nimalo lak mec i na kraju zasluzena pobeda :tu2::tu2:

Ricma
14.05.2011, 20:32
Kolko su dobili na kraju?
Jel ima sanse da budu drugi?

bice
14.05.2011, 20:37
67-63

Ne znam videcemoostala su jos 2 kola do kraja mislim da ne mogu ali opet u polufinalu sa Hemofarmom tu ce biti klanja...Idemo majstori po titulu!!:cheer::tu2:

Ricma
14.05.2011, 20:42
Zaostaju dve pobede za Hemofarmom zbog silnih poraza na gostovanjima i zbog toga su ovom pobedom zacementirali cetvrtu poziciju.

bice
14.05.2011, 20:45
Mislis obezbedili su 3. mesto i sledece sezone igranje u NLB ligi :)

Denzel80
15.05.2011, 11:08
pOBEDILI SMO 67:63 A ISTI JE REZULTAT BIO U vRSCU ZA HEMOFARM....Ima jos uvek teoretske sanse za 2. mesto,ali trece je obezbedjeno,to je najvaznije!

bice
21.05.2011, 21:29
Radnicki razbio FMP,sjajna igra odlicna partija svih Stiven 36 poena Cakarevicu su trebale 2 asistencije za tripl-dabl,u utorak i cetvrtak sa Hemofarmom u "Jezeru" idemo momci!!!!

Mr.M
21.05.2011, 21:34
Zvezda bez NLB-a :o ... Sada iskreno nemam pojma sta se desava ... Cestitke FMP-u u svakom slucaju ... Meni je samo bitno da Igokea uzme titulu a ostalo ... Navijam za Partizan u Srbiji naravno ali svasta moze biti ...

bice
21.05.2011, 21:37
Vodi Radnicki 21 poen i vidim ja raduje se Covic i ovi njegovi rodjaci sto su dosli(bilo ih 20-ak) ja reko sta je vidim Zvezda vodi,i setim se da je Metalac dobio OKK BG i zbog toga je CZV tek 6. a Metalac 5. FMP na 4. mestu naravno Covic ce da plati iz svog dzepa 150 k evra i eto njih u NLB ligi.

Casiraghi
21.05.2011, 21:39
Joj koliko je ova liga bila jaka pre samo 3-4 godine,a o onome pre toga da ne govorimo.Tuga,stvarno tuga.

bice
21.05.2011, 21:41
Ja ne znam sta ce nama Makabi,putovanje u Izrael je bezveze a oni stalno moraju da putuju,bespotrebno stvarno.

Mr.M
21.05.2011, 22:33
Slazem se ... Ali pazi fore ... Znas za ono pravilo za NLB ... Racuna se najbolji rezultat u 2 godine i 2 najbolja iz ove godine dobijaju mesto ... Ako Igokea sledece godine udje u top 6 BiH bi mogla imati 3 tima za 2 godine ;)

Denzel80
22.05.2011, 14:16
Radnicki!

bice
24.05.2011, 19:01
Kakva tekma u Vrsu Radnicki prokockao +15 i ovi u zadnjoj sekundi obezbedili produzetke evo sad 8 sekundi do kraja 89-89 napad za Hemofarm,jaoooo...

bice
24.05.2011, 19:06
Evo pobedio Hemofarm :facepalm::facepalm:

Casiraghi
24.05.2011, 19:07
I da su dobili u finalu im je kraj. ;)

bice
24.05.2011, 19:11
Ma niko to ne garantuje ;)
Ali u praznoj hali cuje se samo grupa "Djavola" sa tekstom : "KARAJ HEMOFARM" :wthy::wthy::dng:

Casiraghi
24.05.2011, 19:14
Ja ti garantujem,nema ko da zaustavi Partizan.Prvo,najjaci smo a drugo,imamo prednost domaceg terena.

bice
24.05.2011, 19:16
Pa seti se ko je pobedio u "Pioniru" prosli put,jos je Radnicko jak kod kuce tako da Partizan nije nepobediv,kad bi igtrali sa Hemofarmom 3-0 bi bilo i to svaka tekma preko 10 poena :fct:

Casiraghi
24.05.2011, 19:20
Pa seti se ko je pobedio u "Pioniru" prosli put,jos je Radnicko jak kod kuce tako da Partizan nije nepobediv,kad bi igtrali sa Hemofarmom 3-0 bi bilo i to svaka tekma preko 10 poena :fct:

Pa onaj mec nije nista ni znacio,kad bude bilo bitno nema niko sansi,prosto nisu dovoljno jaki.

bice
24.05.2011, 19:25
Videcemo ako Radnicki prodje a i Partizan ;)

Ljuba90
24.05.2011, 19:29
U seriji gde se igra na 3 dobijene,niko ne moze da pobedi Partizan...to svi znamo ;)

LBJmvpFORlife
24.05.2011, 20:19
U seriji gde se igra na 3 dobijene,niko ne moze da pobedi Partizan...to svi znamo ;)

Ne moze ni na 1 utakmicu to sto nas ponekad dobiju u prvenstvu je jer su tekme potpuno nevazne.

Denzel80
26.05.2011, 17:57
Pa da...Realno,ne moze niko da dobije partizan u 3. tekme...Ali uopste ne bi bilo lose da igramo finale i da odgledamo jos minimum jednu utakmicu sa partizanom pred prepunim tribinama,bilo bi lepo...A sad krece tekma tako da-Napred RADNICKI!!!!

Denzel80
26.05.2011, 20:28
Ufff bilo je gusto!!!!

bice
26.05.2011, 21:13
Oooooooooooooooo Kragujevac leee....Oooooooooooooooo Kragujevac leeeee.oleoleoleoleoleole.. nasa pesma grmi i ne prestaje...
Kkava tekma evo mene iz hale atmosfera najbolja cak bolja nego protiv Partizana,kod nas u "Kopu" Djavola bilo je krcato,sjajn mec Stiven kralj idemo po pobedu breee...

P.S.Bravo Covicu svaka cast na pobedi,sad i u Pioniru sto je nemoguca misija ali probajte... :D

Ljuba90
27.05.2011, 00:15
Hahaha,Bice ne zelis Partizan u mogucem finalu...osecam strah :D

Denzel80
27.05.2011, 01:15
:) Ma nema od toga nista...Partizan osvaja...Ja bih samo voleo da mi igramo finale sa njima...Da bude ludnica!!!

Ljuba90
27.05.2011, 01:18
E vidis,ja bih voleo vas da izbegnem :D mozete da utrpate 300 trojki po mecu,to ne volim :)

Dusan
27.05.2011, 05:39
Kakva pobeda Radnickog, bravo majstori!!!

bice
27.05.2011, 14:09
Hahaha,Bice ne zelis Partizan u mogucem finalu...osecam strah :D

A dobro,jeste malo jer je Partizan jaci i ima prednost domaceg terena ali opet ako Radnickom krene sut,moze svasta biti,no ocekuje se dosta "Djavola" u Vrscu sutra :)

Denzel80
28.05.2011, 18:46
Ubi nas hemofarm,jbg...zasluzeno idu dalje...Bitno je da se i na -33 culo "kragujevac ale! "...:)Ja sam zeleo ovo finale mnogo,ali jedino sto bi vise voleo je da zadrzimo ovu ekipu,ili bar veci deo...Sve ukupno,prezadovoljan sam sezonom...I toliko od mene,nece me biti vise na ovoj temi,ostatak me ne interesuje...

Dusan
28.05.2011, 18:55
Mnogo losa odbrana, dosta otvorenih suteva su dozvoljavali

bice
28.05.2011, 20:06
Jbg mnogo lose,ali momci su igrali sjajno u proslim tekmama..Necu da gledam finale zna se ko osvaja,ali zato 200 "Djavola" se cuje u Milenijumu :wthy::wthy:
Nadam se da ce ostati skoro svi,cuo sam da Lee ide u Partizan ali nisam siguran,Cakarevic takodje ide za ostale ne znam,ali nadam se da cemo dovesti jos kvaliteta u Kragujevac.
I za kraj RADNICKI I NISTA VISE!!! :drm:

LBJmvpFORlife
28.05.2011, 20:27
Dobar ovaj Radnicki :facepalm:

Denzel80
29.05.2011, 02:28
Izgleda da postajemoveliki klub cim dosta njih navija protiv radnickog sa kim god da igra...Zato cemo i da rastemo u inat svima!!!

Mr.M
04.07.2011, 18:28
Na redovnoj godišnjoj Skupštini KK Hemofarm STADA, koja je održana u nedelju, 3. jula 2011. godine imenovani su novi predsednik i članovi Skupštine, usvojen je finansijski izveštaj i izveštaj o radu za sezonu 2010/11, izabran je novi vršilac dužnosti direktora kluba i određeni su ciljevi za sezonu 2011/12, a što je možda i najvažnije, koncern STADA je i dalje glavni sponzor.

Na predlog osnivača KK Hemofarm STADA, Fondacije „Hemofarm“, na skupštini je imenovan novi saziv tog tela. Za predsednika Skupštine izabran je Radomir Milović, a članovi su Dragomir Ćurčić, Dragiša Vučinić, Zlatomir Pecikoza, Aleksandar Mihaj, Milorad Đurić i Milan Tomašević. Na mesto vršioca dužnosti direktora postavljen je Dušan Božović, dojučerašnji izvršni menadžer u klubu, dok je na njegovo mesto, kao vršilac dužnosti izvršnog menadžera, postavljen Marko Ivanović, koji je do sada bio direktor kluba.

Na sednici Skupštine je, kako piše na zvaničnom sajtu kluba, potvrđeno da će generalni sponzor kluba koncern „Hemofarm“, član STADA grupe, i dalje čvrsto stajati iza kluba i davati svu podršku u ostvarivanju svih ciljeva, koji su realno postavljeni na osnovu raspoloživih finansijskih sredstava.

Ciljevi muške ekipe Hemofarma STADA su da u nastupajućim sezonama budu stabilan NLB-ligaš i da kroz Superligu Srbije, u sezoni 2011/12, obezbede plasman u plej-of, a samim tim i u regionalno takmičenje sledeće sezone. Okosnicu tima će činiti članovi seniorske ekipe, sa kojima će rukovodstvo i članovi Skupštine kluba u narednim danima postići dogovor o nastavku saradnje. Škola košarke će nastaviti da funkcioniše sa još većim ambicijama: da se ponovi uspeh osvajanja Juniorske lige Srbije i da se iz talentovane generacije juniora i kadeta što više mladih igrača uključi u rad seniorskog tima. Taj model treba da bude još efikasniji nego do sada.

Status ženske ekipe će zavisiti od odluke članova Skupštine kluba. Postoje dve mogućnosti – da ŽKK Hemofarm STADA ostane pod okriljem vršačkog košarkaškog kolektiva sa smanjenim budžetom u odnosu na prošlu godinu, ili da se oformi novi klub, koji će imati novog generalnog sponzora. Klub će se, u svakom slučaju, takmičiti u najvišem rangu.

LBJmvpFORlife
20.08.2011, 02:16
Pusite mi k**ac vi sa Studija B.

Koji je ovo slučaj u nepreglednom nizu sličnih, kada „država“ svoju omiljenu „firmu“, nakon što napravi višemilionski i trajno nepovratan dug,a pri tom sve po zakonu „kadija te tuž,i kadija ti sudi“, lepo tu firmu zatvori, i na taj način poruči svim potražiocima da se napuše kurca i da svoje pare nikad videti neće; a onda otvori novu, lepšu , prostraniju i nadrkaniju, a u stvari potpuno istu firmu, sa istim računom, sedištem, kontaktima i ljudima, i što je najgore, sa ljudima koji su te pare i proneverili, popili, proputovali, izbahanalisali... a sa onim što je ostalo napunili svoje, ionako kiptuće pune džepove. I nikom ništa... naš glupi narod, skuvan pa raskuvan ko najkrastavija žaba, ni da krekne... gleda belo, smoreno i pomirljivo kako mu se sa „najviše instance“ poseravaju po glavi.

Najžalije mi je onog malog broja građanski vaspitanih i društveno nezavisno mislećih „Zvezdaša“ koji, em što moraju da progutaju tu odvratnost, pa preko toga činjenicu da jedan Tip poput Nebojše Čovića vaskrsava u njihovoj kući sve drndajući njihovu najlepšu sestru, već sve to moraju i da opravdavaju, i da se u tome svojski trude.

Još manje su mi jasni oni Partizanovci koji su blagonakloni na ovu demonstraciju sile i moći, i koji pokušavaju da nađu opravdanja za takav vandalizam, sve pominjući interes srpske košarke i činjenicu da Srbiji trebaju dva jaka kluba, kao da ne znaju da je jedan od ta dva kluba sam izgoreo do pepela pokušavajući na sve načine da sruši i sahrani onaj prvi (njihov) klub, i kao da nisu svesni da će to pokušavati i na tome istrajavati sve dok im ne uspe,a sad već sam sasvim siguran,da će to činiti po svaku cenu.

Ponavljam po ko zna koji put: ovo je presedan nad presedanima srpskog sporta, Lex Specialis koji gazi sve principe, sporta, takmičenja, klubaštva... svinjarija koja (za mene sigurno) zauvek menja pogled na srpski sport...

Vrhunac licemerja će biti osuđivanja koje će se štuštavati sa svih strana zajahanih medija kada na ovaj gangsteraj uslede reakcije navijača sa tribina i (nadam se baren) onog slobodno razmišljajućeg dela javnosti, i pri tom ne mislim samo na „ozlojeđene“Partizanovce, već i na sve one koji razumeju o kakvom se zlodelu ovde radi i koji poznaju biografije aktera ovog siledžijstva.

Dusan
06.10.2011, 12:59
Valjda je ova tema prikladna za ovo :ne_znam:

Kup Radivoja Koraca ponovo u Nisu, jubilarni 10. put. Odrzace se sredinom februara. Prosle godine je bio u Zelezniku zbog renoviranja hale Cair.

DeMar DeRozan
07.10.2011, 23:17
Vojvodina dobila Proleter sa 90-76 u prvom kolu prvenstva Srbije. Najefikasniji u pobednickom timu bio je Dusko Bunic sa 23 poena,dok je Proleter predvodio Zoran Majkic sa 17 poena...

Ostale utakmice igraju se u medelju, a sastaju se:

Smederevo - Železničar (17.00)
OKK Beograd - Napredak (17.30)
Borac - Tamiš (19.00)
Sloga - BKK Radnički (19.30)
Metalac - Radnički basket (19.30)
Mega Vizura - Sloboda (20.00)

Drazen 3
22.01.2012, 01:59
http://www.kls.rs/rezultati.php
Da ne smaram pisanjem ko oce neka vidi rezultate,jedino iznenadjenje Napreak iz Krusevca.
Miljenovic u Vizuri 21 poen,5asistencija, 6 skokova i 4 ukradene lopte.

Drazen 3
25.01.2012, 14:01
Objavlljen zreb za zavrsni turnir kupa.
RASPORED
16. februar:
(A) Partizan mts - Mega Vizura (18h)
(B) Radnički Kragujevac - Vojvodina Srbijagas (20.30h)
17. februar:
(C) Crvena zvezda Beograd - BKK Radnički (18h)
(D) Hemofarm - Radnički FMP (20.30h)
18. februar:
Pobednik A - Pobednik B (18h)
Pobednik C - Pobednik D (20.30h)
19. februar:
FINALE (20.30h)

Nebojsa
27.02.2012, 20:20
Musli na pozajmici u Megi, kako se covek srozao, nenormalno. Kada odes prerano u inostranstvo, ovo se desi.

Nebojsa
20.03.2012, 09:17
http://kls.rs/raspored.php

Raspored za Superligu ;)

Ricma
20.03.2012, 10:32
Mozda i odem u petak da gledam Vojvodinu protiv Radnickog, svakako bi trebalo da budem u Velikoj dvorani Spensa kada budu gostovali Partizan i Zvezda.

Mr.M
20.03.2012, 13:55
Samo 3 Radnicka u zavrsnici :biggrin::biggrin: Nego koliko ce Srbija na kraju imati predstavnika, trebalo bi da bude 3 , ne znam kako bi bilo izvodljivo da idu 4 tima. Tako da po meni verovatno ce u Aba Ligu sledece godine Partizan,Zvezda i Vojvodina :biggrin:

Nebojsa
20.03.2012, 14:03
Idu 3 sigurno, posto Makabi izlazi bice verovano i jedan sa pozivnicom. Na kraju lige ce verovarno biti 1. Par 2. CZ 3. Radnicki Kg 4/5 Voj/Hf

Mr.M
20.03.2012, 14:15
Idu 3 sigurno, posto Makabi izlazi bice verovano i jedan sa pozivnicom. Na kraju lige ce verovarno biti 1. Par 2. CZ 3. Radnicki Kg 4/5 Voj/Hf

Ne mogu ici 3 sigurno nikako , Srbija ima 2 zagarantovana : 1) sampion , 2) osnov evrolige , 3-ce mesto je ranije uzimano jer je tim bio u zadnje 2 sezone najbolji ili u zadnjoj medju prva 2 , pa je to bilo 3 mesto a 4 je isao WC , ove godine nisu nista izvukli i to 3 ce ici WC. Ne verujem da ce izvuci 4 mesta. To za Makabi ce ici Hrvatima kao 4-to videces :)

Nebojsa
20.03.2012, 14:26
Mislim da ce najvise zavisiti o kojim se konkretnim klubovima radi, recimo ako Zvezda bude cetvrta, verovatno bi dobila prednost u odnosu na Zagreb. Mislim, budimo realni, tamo igraju oni koji najvise plate.

Mr.M
20.03.2012, 14:41
U to se slazem ali ne verujem da ce Lisac to dozvoliti , liga ne bi imala smisla da Srbija ima 4 kluba jer onda ne bi se trebale ni igrati ove lige za ABU ... Ali videcemo , uglavnom 3 ce biti sigurno , 2 iz lige + 1 WC , videcemo kako ce srediti 4-og :biggrin:

Casiraghi
20.03.2012, 18:30
NLB je govno od lige trenutno, nekad je to zaista bilo jako takmicenje. Treba da izadjemo odatle i napravimo nasu ligu i da je jacamo iz godine u godinu. Samo problem je u ljudima koji vode klubove i skole kosarke, svojim nacinom rada odvracaju decu od kosarke.

Ljuba90
22.03.2012, 12:09
Stvarno me cudi da sujetni Cova i Kari nisu doveli nikakvo pojacanje,a sada je istekao rok za registraciju. Do duse,vraca se Radivojevic.

Mislio sam da ce ovo biti bar malo zanimljivija sezona,ali nam ostaje da cekamo sledecu. Ako Kari ostane, a Cova pljune dosta para-mogli bi da se igramo :D

Nebojsa
23.03.2012, 21:38
Bio na utakmici Vosa - Radnicki, majko mila i rodjena komedije od sudjenja, na kraju zamalo da se potuku funkcioneri dva kluba, redari ih razdvajali. Sala je bila prepuna, ljudi su stojali, to odavno nisam video, pozeleo se Novi Sad dobre kosarke. Zavrsilo se +2 za Kg, pitanje koliko zasluzno, Vosi 3 sekunde pre kraja nije sviran faul na sutu za 3, i to je bio samo vrhunac nebuloznih odluka, mnogo nervoze na sve strane, nekoliko tehnickih. Takticki jako traljava utakmica, najvise se islo nekako individualno. Vosa (pogotovo Stojacic) gadjala trojke nehumano. Malo da se izduvam pa mozda ispisem jos nesto detaljnije. Uglavnom steta. Valja gledati Vosu ove godine u NS, stvarno lice na nesto. Mogli bi u Jadransku sigurno, sa jos nekoliko igraca, mozda bi bili i tim koji se ne bori za opstanak.

Ricma
23.03.2012, 22:59
Smesno je stvarno bilo sudjenje, s jedne strane sviraju svaki moguci kontakt za Radnicki, tipa Muta i bakic komotno psuju sudije ovi njima naravno nista, a na drugoj strani deli tehnicke i faulove, stvatno je na bezveze nacin Milosevic dobio dve licne, pa gde ces svirati to.Puno cudnih odluka koje su uticale na to da se kreten iza mene dere ko lud, psuje sudije, i naravno pljuje nesvesno.xD
Markovic je uprskao par akcija i svakako ne znam sto su se na njega uopste oslanjali u bitnim trenucima kada je i pre toga dosta lopti potrosio, Stojacic je bio sigurniji od njega.Milosevic u par navrata kao raketa prosao pored igraca Radnickog, pogotovo u prvom poluvremenu, kasnije nije puno igrao zbog cetvrte licne greske.Stojacica je trebao pusti da igra u poslednjih par minuta, jer je bilo njegovo vece.
Ima da napunimo dvoranu Spensa kada budu gostovali Partizan i Zvezda.Drago mi je svakako sto je doslo puno ljudi, steta sto su sudije upropastili ovakav dobar mec.Prvih par minuta nije obecavalo, posto je bilo puno promasaja, kasnije se to poboljsalo.

Nebojsa
23.03.2012, 23:01
Maricu, sta mislis, da li je ono poslednje bilo za faul? Meni se cinilo da jeste.

Drogba
23.03.2012, 23:07
Cek, jel je ovo slika sa utakmice ?

4858

I nije bas bilo krcato Nebojsa ::).

Ricma
23.03.2012, 23:11
Maricu, sta mislis, da li je ono poslednje bilo za faul? Meni se cinilo da jeste.

Jeste bio faul na kraju, ali to se ne svira u prelomnim trenucima, tj moglo bi, ali u vecini situaciji se nista ne svira.Bilo je mnogo boljih resenja nego da ide sut preko Skota koji je pogadjao za Radnicki kad je bilo najpotrebnije.I Milosevic koji vazi za dobrog defanzivca ga nije mogao cuvati.

Drogba, gde si nasao tu sliku leba ti?Jel ti znas kako igleda mala hala Spensa?:biggrin:

Drogba
23.03.2012, 23:15
Pa vidis da ne znam :D, bas mi cudna ova slika nekako da nije od pre ?

Valjda je hala sa onim ciglama ::) crvenim ?

Nebojsa
23.03.2012, 23:16
Veruj mi drogba nije se moglo ziveti. Ljudi su sedeli na stepenicama. Nemam pojma odakle je ta slika, mislim od ove sezone je, ali nije iz Spensa sigurno.

DexDexter
28.03.2012, 09:38
Otkupite prava za nasu kosarkasku ligu, koga zanima hrvatska liga.......sledece nedelje ih dvaput gledamo dok na drugim kanalima ide LS i LE u fudbalu....morate da pojacate program , konkurencija je sve jaca....

Ljuba90
04.04.2012, 19:56
Svaka cast klincariji...Lice na Wizardse...gube utakmice zato sto su neiskusni :)

Jedva cekam da gledam Miljena sledece sezone u KKP,dok Jaramaz moze i kod Mute :rleys:

Nebojsa
04.04.2012, 20:02
Jedva cekam da gledam Miljena sledece sezone u KKP,dok Jaramaz moze i kod Mute :rleys:

Jaramaz se fino preporucio nama za sledecu sezonu, em nam treba suter, em vam ponekad uzmemo 13. igraca kao ove godine sa Lesicem :D

Ljuba90
04.04.2012, 20:08
Veruj mi da on nije suter...Iskreno mi nije jasno kako igra ovako dobro u Megi. Stvarno se radi o netalentovanom igracu.

Nebojsa
04.04.2012, 20:12
Nisam ga cesto gledao, uvek je bio rezerva. Ja sam stekao utisak da je tako neki bek/krilo, vise suter nego probojan. Znaci nije nista uopste :D

Ljuba90
04.04.2012, 20:17
Covek bi bio odlican fudbaler...

Ali videcemo sledece sezone,mozda ga je Vukoicic nesto naucio. Ono u Partizanu sto sam gledao je bilo katastrofalno,a u Megi igra odlicno (bar statistika tako pokazuje).

Nebojsa
04.04.2012, 20:38
Ali videcemo sledece sezone,mozda ga je Vukoicic nesto naucio. Ono u Partizanu sto sam gledao je bilo katastrofalno,a u Megi igra odlicno (bar statistika tako pokazuje).

Posto sam bio licno svedok Vukoicicevog rada u Vrscu, mogu biti potpuno siguran da nije nista naucio. Struja je za njega izmislio individualni razvoj i pedagogiju. To ti je valjda dosta...

Урош94
04.04.2012, 20:52
Кад се залети као бизон испод коша и онда не зна шта ће са лоптом и само је баци у пм. :D

bice
04.04.2012, 23:04
I opet pada Partizan u Hali Jezero... I posle se kaze da Radnicki ima srece i da je to slucajno,ipak ispostavilo se da nije. :)

Ricma
04.04.2012, 23:35
Ima Vojvodina da vas otrese kada bude dolazila zbog one kradje u prvom kolu.:biggrin:
Za mene je iznenadjenje sto su danas uspeli Radnicki, koji je najprijatnije iznenadjenje, da razbiju, a bio sam spreen da ih gledam zbog privatnih obaveza.Nece biti tako kada sledece srede bude dosao Partizan.Sada vidim da ce mec biti u Maloj sali Spensa.Pa da li su oni normalni?????Pa gde cemo svi da stanemo, pogotovo sto ce vladati jos vece interesovanje za mec kada je bio Radnicki, a tada je Mala sala bila prepuna i neki ljudi su stojali?!?

Nebojsa
04.04.2012, 23:37
Ima Vojvodina da vas otrese kada bude dolazila zbog one kradje u prvom kolu.:biggrin:
Za mene je iznenadjenje sto su danas uspeli Radnicki, koji je najprijatnije iznenadjenje, da razbiju, a bio sam spreen da ih gledam zbog privatnih obaveza.Nece biti tako kada sledece srede bude dosao Partizan.Sada vidim da ce mec biti u Maloj sali Spensa.Pa da li su oni normalni?????Pa gde cemo svi da stanemo, pogotovo sto ce vladati jos vece interesovanje za mec kada je bio Radnicki, a tada je Mala sala bila prepuna i neki ljudi su stojali?!?

Mislim da ta informacija nije tacna i da ce se igrati u velikoj sali. To stoji od pre 3 nedelje. I igra se u utorak ;)

LBJmvpFORlife
04.04.2012, 23:55
I opet pada Partizan u Hali Jezero... I posle se kaze da Radnicki ima srece i da je to slucajno,ipak ispostavilo se da nije. :)

Da li si se zapitao kako Partizan svakog najboljeg igraca Radnickog uzme?

Casiraghi
04.04.2012, 23:55
Da li si se zapitao kako Partizan svakog najboljeg igraca Radnickog uzme?

Vala bolje da ne uzimamo.

LBJmvpFORlife
04.04.2012, 23:58
Vala bolje da ne uzimamo.

U to ne ulazim :D

Ricma
05.04.2012, 00:13
Mozda bi nam ti iz Radnickog i bili od koristi kada Vlado ne bi bio trener, Muta je izvlacio iz njih i vise od maksimuma.

Ljuba90
05.04.2012, 01:24
Koliko sam cuo Bircevic je vec nas :D

Nebojsa
05.04.2012, 03:39
Koliko sam cuo Bircevic je vec nas :D

Ne znam koliko cete se usreciti. Talenat ali klasican head case, ako ga uhvati velegrad (splavovi, ribe itd) bice bas veselo.

Ljuba90
05.04.2012, 03:43
Odlicna backup cetvorka :)

bice
05.04.2012, 10:18
Bircevica samo treba da krene.. Inace kad ga mrzi da igra gadja bezveze i zajebava se.;)

Ljuba90
08.04.2012, 19:57
Kakva vam je slika na areni?

Kod mene kao da gledam solidan stream :mad:

trigger
08.04.2012, 20:00
Kod mene je normalna ista ko i uvek.

Dacha
08.04.2012, 20:01
Sto ne gledas na RTS-u?Bojkotujes dendu?:D

Ljuba90
08.04.2012, 20:04
Sto ne gledas na RTS-u?Bojkotujes dendu?:D

Nisam ni znao da ima na Rts. Sad kad si mi rekao ko komentarise tek necu da gledam :D