Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    I mene su jako razocarali. Izgubili su kao jedna provincijska ekipa, vodili na poluvremenu, Zvezda stisla u drugom, zdravo dovidjenja. Na kraju jos glupim greskama dozvolili +11 koji ce tesko nadoknaditi kuci. Odusevili me Nedovic i Cvele, razbili Covica u poslednjih 5 minuta, a ovaj ima isti broj ovakvih utakmica kao njih dvojica zajedno. I Nikolic razbio mnogo iskusnijeg i skupljeg Ilica. Imaju ovi momci potencijala, trener jos vise, samo je stanje u klubu jako lose.
    Rekao sam pre i ponovo cu Goran Vesic jedan jedini problem SD CZV, znaju ga odlicno neki meni bliski ljudi i znam prvo koliko je mocan a drugo kolika je ljiga od coveka. Nece taj stati dok ne zaradi od zvezde i zadnji dinar.

    Comment


    • #92
      Svi su pisali da Zvezda nema sanse da bude 4.,tj. da bude ispred FMP-a.Ja sam trvdio suprotno.Carteru javi se. Ne verujes u svoju Zvezdu. Sada je problem tih 100-150 hiljada evra koje Zvezda nema da plati za ucesce u NLB,jer cisto sumnjam da ce svi biti pametni i izaci iz te lige.
      sigpic

      Comment


      • #93
        Pa prosli put je Radnicki platio ucesce... Sto bi izasli,vi bojkotujete kosarku a oglasavaate se nesto... Meni lepo kad je u KG-u puna hala uvek,kvalitetniji basket...
        sigpic

        Comment


        • #94
          Originally posted by Denzel80 View Post
          Pa prosli put je Radnicki platio ucesce... Sto bi izasli,vi bojkotujete kosarku a oglasavaate se nesto... Meni lepo kad je u KG-u puna hala uvek,kvalitetniji basket...
          Ja nisam navijac Zvezde(ni Partizana,ili bilo kojeg kluba,navijam za sve nase klubove)...
          ...a zar ti nije poznato u kakvoj je finansijskoj situaciji Zvezda?!? (svi nasi klubovi,Zvezda posebno)
          sigpic

          Comment


          • #95
            onaj vojinovic place za batinama, koje je samo to govedo neopisivo

            Comment


            • #96
              Da je Vesic jedini problem bila bi pesma, mnogo je vasaka i krpelja nakaceno na Zvezdu, mada je cinjenica da je on kralj vasaka.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #97
                Ne mogu da verujem da onaj Covicev faul neko propusti da sudi kao nesportsku. Svaka cast Nikitovicu, nije pustio sudije dok nisu presudili kako treba.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #98
                  Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ne mogu da verujem da onaj Covicev faul neko propusti da sudi kao nesportsku. Svaka cast Nikitovicu, nije pustio sudije dok nisu presudili kako treba.
                  ma goveda grobarska navikla da nas kradu i sad kad smo najjadniji u svojoj istoriji, nemaju oni mere ni malo.
                  a vojinovicu zelim da ga opet neko opauci ko onaj rus onomad

                  Comment


                  • #99
                    Gledao sam zadnja 2 minuta xD ... Ja mislim da ni Zvezda ni FMP nece uci u NLB ... Metalac je po meni 4.tim po kvaliteti pa cemo da vidimo. Inace sam veliki Partizanovac i volio bih da Zvezda udje zbog imena i istorije kluba ali ...
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Mislim da ce pre OKK biti konkurencija nego Metalac, ali i dalje su favoriti CZV i FMP, kao sto smo videli danas, neke stvari se ne menjaju.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • ja evo npr uopste ne bi voleo da zvezda u udje u prva 4, daleko bi vise voleo da ode ona nespobno stoka iz kluba sa svim svojim slepcima iz senke!

                        Comment


                        • I da se lepo obnovi klub i lepo pocne iz pocetka . I eto opet nama solidnog derbija za par godina .

                          Comment


                          • Ja bih voleo da zvezda udje da bismo mogli da vas i dalje ponizavamo ako cemo iskreno.

                            Comment


                            • Originally posted by Denzel80 View Post
                              Pa prosli put je Radnicki platio ucesce... Sto bi izasli,vi bojkotujete kosarku a oglasavaate se nesto... Meni lepo kad je u KG-u puna hala uvek,kvalitetniji basket...
                              potpisujem (i ja sam iz kg-a).. nemoj neko pogresno da me shvati, ali meni je lepse da dodjem i gledam radnicki protiv zadra, cedevite, olimpije... nego protiv mega vizure, metalca itd

                              Comment


                              • Originally posted by tb_bucc_lorenzo View Post
                                potpisujem (i ja sam iz kg-a).. nemoj neko pogresno da me shvati, ali meni je lepse da dodjem i gledam radnicki protiv zadra, cedevite, olimpije... nego protiv mega vizure, metalca itd
                                Jeste sada lepse...ali ako je u korist nase kosarke i ako ce i za nekoliko godina biti jaka liga.Zasto ne bi izasli?

                                Btw. Dobrodosao na forum.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X