Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Australian Grand Prix MotoGP 2013



    Phillip Island

    duzina 4.448 m
    sirina 13m
    levih krivina 7
    desnih krivina 5
    najduzi pravac 900 m



    Lap Record:

    MotoGP: Nicky Hayden (Honda) 1:30.059 (177.803 km/h), 2008

    Mark Markez sampion?

    Vise nije pitanje ko ce biti sampion, vec samo kada ce Mark Markez to postati. Ovako stoje stvari:

    -ako Mark pobedi, a Jorge bude treci ili slabije plasiran
    -ako Mark bude drugi, Jorge peti ili slabije plasiran, a Pedrosa ne pobedi
    -ako Mark bude treci, Jorge osmi ili slabije plasiran, a Pedrosa ne bude na nekom od prva dva mesta
    -dalje necu da lomim mozak jer stvarno ne znam kako moze da zavrsi nize od treceg mesta

    Ukoliko se ovako zavrsi trka, Mark Markez ce biti sampion i to prvi vozac nakon 35 godina, koji u prvoj sezoni u najjacoj klasi osvaja titulu

  • #2
    kad su ono treninzi?Jel u 01.00h???
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • #3
      Yes.

      Bilo bi dobro iz ugla zanimljivosti sampionata da ne osvoji titulu u Nedelju vec da ga pocisti u Valensiji i kod kuce osvoji, mada nista od toga
      Last edited by Dejan NS; 17-10-13, 22:39.

      Comment


      • #4
        Prvi rookie champ posle Kralja Kenija, nije lose drustvo... Mislim da nije realno ocekivati da ce se to ovde desiti, imam tako neki osecaj, ali u Motegiju, na Hondinoj stazi to bi bio slag na torti, mislim da bi Nakamoto-san i suzu pustio...

        Comment


        • #5








          Markez pao na drugom treningu, Pedrosa tehnicki problem , niko ga nije udario



          Last edited by tasa01; 18-10-13, 07:56.
          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • #6
            Prva dva nezvanicna treninga, najava za nedelju da ce u kraljevskoj klasi biti uzbudjenj na pretek,Markez na konferenciji izjavio, da nece odustati od agresivno promsljenje voznje, na prva dva se pokazalo drugacije, malo je kalkulisao i vidi se rezultat, na prvom drugi, na drugom sesti uz napomenu da je pao i to u ne toliko agresivnom krugu za njega ,
            Pedrosa standardan, na prvom cetvrti , na drugom treci, uz tehnicki kvar , opet mu neki kabal visio , mada jeMarkez bio dalje od njega,
            Lorenco klasika, sam kao siroce na stazi, neda nikom da ga prati , na oba treninga prvi ali ne nesto ubedljivo, Doktor, klasika dobra voznja 5, i 4 na drugom treningu..Po meni najprijatnije je iznenadjenje Randy, koji se malo kasno probudio, ali odlican na prvom deveti iza Haydena, na drugom treningu osmi ispred fabrickih Ducatija...bice ovo vruc vikend

            EDIT:
            Stefan Bradl , nece voziti ovu trku..



            Rezultati prvog i drugog treninga spojeni..

            Last edited by tasa01; 18-10-13, 10:23.
            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • #7
              Kako mi je jaka ova fotka Mick i Rossi zagrljeni , svaka im cast .

              Comment


              • #8
                Originally posted by tasa01 View Post
                Pedrosa standardan, na prvom cetvrti , na drugom treci, uz tehnicki kvar , opet mu neki kabal visio mada jeMarkez bio dalje od njega,
                mozda je bila sabotage from garage teorija zavere protiv Pedra

                Marcel Schrotter je imao bas nezgodan pad na prvom treningu,zakucao se direktno u zid.. na svu srecu,prosao je bez povreda..

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Dejan NS View Post
                  Kako mi je jaka ova fotka Mick i Rossi zagrljeni , svaka im cast .
                  Mick mu je bio mentor i poslao mu je Burgeesa, da nije imao udes u Barsi 1999. mislim da bi i njih dvojica imali nekoliko zajednickih sezona... Kakav je to vozac bio, kad je levim palcem koristio noznu kocnicu, jer posle udesa '93. njegovo desno stopalo nije vise moglo da obavlja tu funkciju...

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Mick mu je bio mentor i poslao mu je Burgeesa, da nije imao udes u Barsi 1999. mislim da bi i njih dvojica imali nekoliko zajednickih sezona... Kakav je to vozac bio, kad je levim palcem koristio noznu kocnicu, jer posle udesa '93. njegovo desno stopalo nije vise moglo da obavlja tu funkciju...
                    meni je Jeremy Burgess dusa od coveka,toliko je ucinio za ovaj sport i jedan od retkih koji je u ovom poslu svim srcem
                    fotografija koja sve govori..

                    Comment


                    • #11
                      Lorenco pola sekunde ispred svih, a Stoner bi bio još 7 desetinki ispred Lorenca na ovoj stazi.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        3 sekunde minimum...

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by MarkedOne8 View Post
                          Lorenco pola sekunde ispred svih, a Stoner bi bio još 7 desetinki ispred Lorenca na ovoj stazi.
                          ШББ КББ
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #14
                            Videcemo nocas, koliko ce biti, malopre citam Markezovu izjavu, da , nije dosao da kalkulise nego da vozi, i da je zbog danasnjih treninga ljut na samoga sebe , tako da tih pola sekunde verujem da nece biti nocas , tj danas, tj sutra
                            sigpic

                            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by MarkedOne8 View Post
                              Lorenco pola sekunde ispred svih, a Stoner bi bio još 7 desetinki ispred Lorenca na ovoj stazi.
                              Realno...na ovoj stazi.
                              Zovite

                              Comment

                              Working...
                              X