Announcement

Collapse
No announcement yet.

Malaysian Motorcycle Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malaysian Motorcycle Grand Prix MotoGP 2013

    Borba za sampionsku titulu izgleda da je okoncana jos u Aragonu. Medjutim jedna druga vrsta borbe tek pocinje i trajace. Na stazi, malo toga moze da ucini protiv Marka, ali zato ce van staze pokusati sve da bi od sebe napravio zrtvu i omalovazio sve ono sto je Mark posteno osvojio. Zna se i ko je dao povod za to.




    Da zanemarimo ovu farsu sa Kaznenim poenima i okrenemo se trci. Ceka nas veoma zanimljiv vikend. Najzanimljivije ce, bez sumnje biti u moto3 kategoriji, ali i motogp vredi ispratiti. Mark, Jorge i Dani ce verovatno imati novi okrsaj, ali Doktora nikako ne treba zaboraviti. Poslednji put kada je vozio jamahu na ovoj stazi, pogodite gde je zavrsio? Rosi ima 6 pobeda na ovoj stazi, dok Lorenco jos nema pobedu u najjacoj klasi. Interesantno je i da Markez nije upisao nijedan poen na ovoj stazi dok je vozio u moto2.

    Podaci o stazi




    duzina 5.548 m
    sirina 25m
    levih krivina 5
    desnih krivina 10
    najduzi pravac 920 m

    Tabela


  • #2
    ko nam je to nalutio Danija da ovako opasno vozi jos od prvog treninga??

    Comment


    • #3




      A close-up of the new rear-wheel sensor cable guard implemented by @hrc_motogp ..


      Pre i posle privremenog resenja...
      Last edited by tasa01; 11-10-13, 07:55.
      sigpic

      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

      Comment


      • #4
        Drzi vodu dok majstori odu.

        Comment


        • #5
          Samuraj Dani,poludeo od rane zore

          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • #6
            i inace uzivam,ali danas sam posebno uzivala u srdjanovim komentarima
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by boban View Post
              Drzi vodu dok majstori odu.
              Smisljeno je samo kao privremeno resenje, mnogo su vise izgleda sredjivali softver. Morali bi da dodaju jos jedan senzor za sledecu godinu i da ih pravilno zastite...

              Comment


              • #8


                Last edited by tasa01; 11-10-13, 15:37.
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #9
                  Pozdrav svim zaljubljenicima u Moto sport, dugo me nije bilo ovde, pa je red da vas sve pozdravim...
                  Mog vozaca (Stoner) nema na trkama, pa nije bilo ni mene... Nadam se da ce se vratiti iz "penzije", da bude vise uzbudjenja...
                  Sto se tice ove sezone, sve je proslo u znaku #93... Svaka mu cast, ja sam napisao u toku njegove prve sezone u Moto 2 da je
                  on buduci veliki sampion, ali ovakvu ruki sezonu nisam ocekivao... Jos jednom, svaka cast Mark i brojis jos malo do titule!
                  Moto 2 ce biti pakao do samog kraja, kao i Moto 3, a u GP-u bih voleo, verujem kao i vecina vas, da Rosi dodje do kraja sezone
                  do pobede... izvinjavam se ako je ovo off za ovu temu...

                  Sto se tice mojih ocekivanja za trke ovog vikenda Moto 3 ce doneti veliki okrsaj prve trojice, ali moje skromno misljenje je da ce
                  pobednik biti neko cetvrti... tipujem na na malog Markeza ili Vaskeza. Moto 2, da li to Reding popusta polako pod pritiskom?
                  Mislim da ce Sepang dati odgovor na to. Ovde tipujem na Lutija, navijacki, ali on zna kako se ovde pobedjuje...
                  Vidim da se na FP Pedrosa ozbiljno naostrio, to obecava uzbudljivu trku, nadam se da i Rosi moze da se ukljuci u ozbiljnu borbu
                  za postolje, Lorenco mora da pobedi ako hoce da ostane u trci za titulu, ali mislim da je i njemu jasno da je prica vec zavrsena.
                  Markezu u poslednje 4 trke odgovaraju i sva 4 treca mesta pa bi i onda bio sampion, ali znamo svi kakav je Mark i da ce nece
                  biti kalkulisanja... Verujem da nas ocekuje veoma uzbudljiv vikend u kome cemo sigurno uzivati...

                  Comment


                  • #10


                    sigpic

                    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                    Comment


                    • #11
                      sećate li se prošlogodišnje trke? onog, u istoriji, nezabeleženog plakanja preko radio veze i mlataranja rukicama i nogama

                      Comment


                      • #12
                        @ Tasoooooo... fotka ti je za

                        Originally posted by Jack Sparrow View Post
                        sećate li se prošlogodišnje trke? onog, u istoriji, nezabeleženog plakanja preko radio veze i mlataranja rukicama i nogama
                        cek .. cek .. voda je padala sa neba?? neki deckonja je veslao nogicama? ali kada je u camac pocela da mu ulazi voda,on je podizao ruku za jos vode.. jel na to mislis??
                        sorry.. meni ne zvuci poznato

                        Comment


                        • #13
                          Vanja ti si bukvalista.Naravno da je privremeno resenje.Nisam ni mislio da ce sa ovim resenjem ljudi iz Honde otici na eureka ranc gde ce ga patentirati.

                          Comment


                          • #14
                            Da sam napisao "Ma" ispred prve recenice, sve bi bilo u redu, ovako ispada kao da sam sa ne znam kakvom ozbiljnoscu napisao komentar... Ne znam za kakvog me uzimate i kakvim me vidite, ali stvarno ne smatram nikog ovde toliko nemastovitim da ne shvata da je u pitanju quick fix... Podrazumevajuci to, akcenat sam stavio na ostatak komentara, koji je u mom idealnom svetu trebao da pokrene kojekakvu diskusijicu o tome zasto Honda jedina nema 2 senzora i sve u vezi svih apsurda u vezi tog malog kabla koji su se pojavili... Avaj...

                            Comment


                            • #15
                              koje sivilo
                              Jorgishina cuvena tacka u najavi
                              sumrak bogova


                              Last edited by Viv Li; 12-10-13, 07:10.

                              Comment

                              Working...
                              X