Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Posto najverovatnije mozemo proci kao drugi, i bolje da ne prodjemo. Ne mogu vise da svake sezone nalecemo na novog evropskog prvaka koji nas nakanta najstrasnije.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • #77
      E sto volim sto je neko spustio ovaj Arsenal na zemlju nego pare.

      Comment


      • #78
        Ко у тој групи изгуби највише бодова код куће, он не иде у топ16 то је свима јасно као дан.
        Last edited by Brajkula; 22-10-13, 21:57.

        Comment


        • #79
          Nema tu ako, Gundo ce igrati u drugoj tekmi. Mora ovo mnogo bolje. Dortmund ovako rovit je bio bolji. Mora Wengerica da nadje nacin da ekipa ne deluje mrtvacki kada se Ozil zatvori. Mora Santi igrati u revansu od pocetka i ako Flaminia ne bude, amin i pre pocetka. Ne moze Arteta.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #80
            Pod brojem 1 , da se pohvali partija jebenog genijalca Riccarda Montoliva , ponovo briljatno , ponovo bez greske , jednostavno doktor

            Od neke 65. minute mislim da su i jedna , i druga ekipa prilicno stale na loptu i shvatile da je bod sasvim zadovoljavajuci .. Barca ce do kraja skupiti 16 bodova vjerovatno , Milan ce x u Skotskoj igrati i Ajax lagano uzeti kuci i tako s drugog mjesta proci dalje ..

            Robinho i Kaka odigrali odlicno , nece li Bog dati da nastave s takvim partijama , posebno se za Rikija nadam da ce biti dobar

            Zenit je bas kretenska ekipa , ne mogu one amatere dobiti kuci , a dobiju Porto , bas bas budaletine

            Atletico ocigledno gazi sve , Costa otac , a Arsenal razocarao , bit ce pakleno 4. kolo u toj grupi , o 5. i 6. tek da ne pricam ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #81
              Haters gonna hate..

              Ako je spustanje na zemlju jedan ovakav poraz onda nemam isto pimanje fraze 'spustiti na zemlju'
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • #82
                Posto je ona tema zatvorena i ne mogu editovati post ovdje cu da kazem da mi je bas nejasno ovo pljuvanje po Arsenalu i kao neko spustanje na zemlju ..

                Jebem mu mater , zar Tottenham i Napoli nisu ozbiljne ekipe , pa su dobili po usima i jedni i drugi , Napoli je djelovao kao amaterska ekipa tad .. Da je neko pricao da ce Arsenal zavrsiti sezonu bez poraza , pa i da razumijem , ali ovako mi je bas nejasno ..

                I btw. jel Ilkay 100 % igra u revansu ? Pozelio sam da gledam majstora i ono uzimanje lopte na svojoj polovini , prolazak pored 4 protivnicka igraca i pass za onog konja gore koji fula
                Last edited by Dale; 22-10-13, 21:55.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • #83
                  Jeste neka vrsta spustanja na na zemlju. Igrate se protiv Norvica, Sundrelnda i onda Ramzi, Ziru i ostali glume ko da su najvece zvijezde a danas im zatvore Ezila nisu mogli maknut 60 minuta meca, i onaj gol sto su dali cista sreca

                  Comment


                  • #84
                    Posto je tema za diskusiju, da kazem ovde da me Arsenal razocarao. Nije sramota izgubiti od Dortmunda, ali je igra bas losa bila. Sada se doslo u situaciju da se mora dobiti ili Napoli ili Dortmund u gostima. Dortmund ne verujem da se moze dobiti u Nemackoj, pogotovo sto ce igrati Gundo koji je ujedno i motor ekipe. Mnogo komplikovana situacija, a Dortmund se doveo u pol poziciju. Domacini Napoliu i Arsenalu, a kao sto sam rekao batici, siguran sam da nece izgubiti u Nemackoj ni od jednih ni od drugih. Sta vise, mislim da ce satrati i jedne i druge.

                    Krivo mi je sto nisu dobili, mislio sam da ce biti bolji protiv rovitog Dortmunda, ali dzaba..slabo veceras. Mrtvi Marseille beskoristan totalno.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • #85
                      Flamini fali k'o 'lebac, Arteta je za zatvor. Covek ne ume da posalje pas dalje od 10m.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • #86
                        Nema tu ajnstajne hejteri samo realno pricamo...

                        Evo ti kad si mi neki dan pricao za Gustava kad sam rekao ima da zafali,jesam li ti rekao?Ja cim sam vidio sastave znao sam da ce biti problema jer igra Arteta koji nije dobar ni ofanzivno ni defanzivno,nije ni trkac ni strijelac,nista on nije.Nije ni stalozen vise kao nekad.Falio je Flamini ok,ali morao je Wengera da dovede Gustava ili nekog slicnog radi ovakvih utakmica,da ima ko da se tuce kad se lopta izgubi,pa nece valjda Ramsey to da radi.Jos ako Gundo bude igrao u revansu bice bas veselo,taj je nadigrao svaki vezni red s kojim se suocio
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Po vecerasnjoj predstavi oni nisu zasluzili ovdje da izgube, a ako ovako budu igrali u Njemackoj pobjedit ce.

                          Klopp ovdje nije pokazao nikakvu genijalnost, Wenger mu je drzao cas fudbala 70 miniuta i onda jedna glupost i paf kontra u 4 poteza i go..
                          Kako nisu zasluzili, ako su toliko gresili ???
                          Po meni Arsenal igrao ispod svog nivoa, Kloppara vas sredio, kakav crni cas fudbala Wengera a izgubio covek, nemoj se brukati, Ozil nevidljiv, Bender ga u dzep stavio. U drugom malo Santi prodrmao, imali ste sanse, nije da niste, ali Borussia se odlicno branila i kaznila preko kontri, kao sto se u gostovanjima i igra.

                          Sto rece Wada u drugoj se vraca Gundo, mada pitanje je u kojoj je on formi, ali to je veliki boost za Dortmund. Vrlo tesko ce Arsenalu biti, a ako bude igrao ovako, onda svakako nemaju mnogo traziti u Napulju i Dortmundu.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #88
                            Ja ne znam kakvu ste vi to tekmu gledali u kojoj je Dortmund veceras bio bolji od Arsenala

                            Ajd nemojte odma trcat pred rudu, Arsenal je strasna ekipa na gostovanjima, a i ovaj niz od 22 pobjede, 2 poraza i 2 remia govori o kakvoj se ekipi radi, a samopouzdanje nakon ovakve tekme ne moze opasti do tog nivoa da ih neko rasturi..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • #89
                              Meni samo nije jasno kako su dopustili sebi onakav ocaj u prvih 15 minuta meca. Tri dodavanja nisu povezali, a tad je moglo da se uradi nesto.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • #90
                                Ja uopste ne pljujem nakon ove tekme nego sam samo rekao i Soetu neki dan da ce da bude problema kad dodje jaca ekipa,da nije to sve tako idealno i leprsavo kao sto izgleda sto ne znaci da dalje nece da dobiju sve tekme do kraja

                                Ajnstajn se smije za Gustava kad sam rekao da ce da fali,e pa ima da fali samo polako
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X