Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto2-Gran Premio Iveco de Aragón

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto2-Gran Premio Iveco de Aragón

    Pobeda na trci u Misanu i to pred nastup na domaćem terenu, nije mogla doći u boljem trenutku za Pola Espargara. Reding i dalje ima 23 poena više, ali to je dostižno, posebno u Španiji. Ako se još uzme u obzir činjenica da je Britanac nedavno operisan, jasno je ko će u nedelju imati prednost. Međutim, Reding tvrdi da se oseća dobro i da je spreman za odlučujuću bitku:

    „Prošle godine sam bio na podijumu u Aragonu i želim da ponovim taj rezultat.
    Otišao sam na operaciju posle Misana jer se borba za titulu sa Polom, a možda i sa Titom sada zahuktava i moram da budem spreman“

    Simpatični Nakagami je u formi i već smo se pomalo navikli da ga vidimo na podijumu. U Misanu je želeo da posveti pobedu Tomizavi, ali mu je izmakla u finišu trke. Međutim, nema sumnje da je blizu dan kada ćemo čuti japansku himnu, sigurna sam u to.

    Veteran Mika Kalio je nedavno obnovio ugovor sa svojom ekipom, a iduće godine će mu timski kolega biti Tito Rabat. Mladi Španac, makar teoretski, još uvek ima šanse da osvoji titulu, dok se Kalio nada da će do kraja sezone osigurati treću poziciju u generalnom plasmanu.

    Takođe, mnogo se očekuje i od Lutija, Zarka, Terola, Agertera, Korsija... Veliki je spisak onih koji mogu da se bore za podijum, a to je jedan od glavnih razloga zašto volimo Moto2 šampionat-uvek je taaako uzbudljivo!!!

    Last edited by nb_korac; 27-09-13, 08:54.
    sigpic
Working...
X