Announcement

Collapse
No announcement yet.

GP Aperol di San Marino e Riviera di Rimini MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GP Aperol di San Marino e Riviera di Rimini MotoGP 2013

    Velika nagrada San Marina






    Mark Markez

    Mark ima tri pobede na ovoj stazi, a kako vozi ove sezone, mogu samo da zamislim kakva ce to pobeda biti. Kaze da je potpuno zdrav i ostaje mu da mozda postavi neki novi rekord, a ima ih mnogo, znacajnih ali i nekih besmislenih. Ja bi dodao i da je postao najmladji vozac koji je razbio Lorenca

    Dani Pedrosa

    Bez obzira na losa izdanja na poslednjim trkama, ja i dalje mislim da je on jedini vozac koji moze da ugrozi Markeza. Bodovni zaostatak za Markezom je velik, 30 poena, ali mislim da je jedino Pedrosa u stanju da napravi niz pobeda na preostalim trkama i mozda uz neki slabiji plasman Markeza, ucini sampionat neizvesnim. Naravno, ako bude vozio kao u Sliverstonu od toga nece biti nista. U Mizanu je bio veoma uspesan do sada, ipak prosle godine je ni kriv ni duzan zavrsio svoj pohod na titulu bas ovde.

    Horhe Lorenco

    Lorenco je pobedio u Silverstonu i sada je samopouzdanje na visokom nivou. Ovo je njegova izjava pred Mizano:

    “I feel strong again like I was at Montmeló and Mugello before the [Assen] crash,”

    Medjutim ono sto je za njega bitno kao i za Rosija, da ce jamaha koristiti seamless gearbox u Mizanu, pomalo iznenadjujuce. Interesantno je da su se i 2007. bas u Mizanu kockali sa uvodjenjem nove tehnologije i to se zavrsilo neuspesno kada je trka u pitanju. Nadam se da ovog puta nece biti problema, bar kada je 46 u pitanju

    Valentino Rosi

    Ne znam kako se Doktor oseca kada vozi na stazi koja se nalazi u neposrednoj blizini njegovog rodnog grada, na stazi na kojoj je imao mnogo uspeha, na stazi koja nosi ime njegovog velikog prijatelja Marka Simoncelija. Protekli deo sezone bio je uspesan za Doktora, fenomenalna pobeda u Asenu, dosta interesantnih duela, medjutim ako zeli jos koju pobedu onda je Mizano najbolja prilika za to. Malo bih se vratio unazad. Prosle godine u Mizanu je poslednji put jedan dukatijev vozac bio na podijumu, naravno Doktor. To je bio neverovatan uspeh, ali nedovoljno ispostovan. I da, Doviciozo odlicno prati druge vozace na treninzima, samo se pitam kada cemo sledeci put videti nekog dukatijevog vozaca na podijumu?



    Podaci o stazi

    duzina 4.226 m
    sirina 14m
    levih krivina 6
    desnih krivina 10
    najduzi pravac 565 m

    Last edited by crni; 12-09-13, 23:53.

  • #2


    kako li ce ova otvaranja tek izgledati na kraju sezone
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #3
      A za nedelju kisa u najavi....
      sigpic

      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

      Comment


      • #4
        a stvarno ne razumem u cemu je problem,izasao za skoro nista sa staze,pa sta??makar to bio i lorenco,sta se prave pametni i samo nesto ponistavaju i fantaziraju
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #5
          @ Deni - sta sam propustio ? Ne gledam prenos ali gledam vremena ...sudeci po vremenima ima mali samo tako da im pokaze ovaj vikend

          Comment


          • #6
            nego
            pa lorenco imao najbrze vreme,ali su mu ponistili krug jer je za neko zrno izasao sa staze,mos mislitia rinsu,koji je isto tako malo izasao sa staze su priznali.i ko je tu sad lud
            Last edited by denia_el; 13-09-13, 10:37.
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #7
              Doktore , brate pomagaj sta da radim sa malim
              sigpic

              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

              Comment


              • #8
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #9
                  Originally posted by denia_el View Post
                  nego
                  pa lorenco imao najbrze vreme,ali su mu ponistili krug jer je za neko zrno izasao sa staze,mos mislitia rinsu,koji je isto tako malo izasao sa staze su priznali.i ko je tu sad lud
                  Rinsa jos uvek podnose... Neka su ga, sampion sve to prihvata kad je na nivou. I Rossija su u Australiji 2003. kaznili sa 10s na kraju trke jer je slucajno pretekao pod zutom zastavom, pa to nista nije uticalo jer je za tu drugu polovinu trke napravio prednost od 15s...

                  Comment


                  • #10
                    Danas samo zagrevanje a od sutra verovatno specijalna kaciga i push ard...

                    Comment


                    • #11
                      Vise me uopste ne cudi kad se Salom razbije. Nema tu prirodnu brzinu u sebi, precesto je na ivici i to je neizbezno. Kao Cal. Ali on ima najbolju masinu u klasi, za razliku od Cala...

                      Comment


                      • #12
                        nekako mi ne ide jedno sa drugim voznja na ivici i najbolja masina u klasi mislim da je samo vrlo vrlo ozbiljan vozac, dopusti sebi greske i kikseve tokom treninga ali je zato nedeljom besprekoran i po tome se veoma razlikuje od Cal-a

                        Doktor spustio 3 desetinke... nazire se uticaj tog menjaca, nisu drasticne razlike, sada je samo pitanje kako to moze da funkcionise u nedelju, nadam se bez problema
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #13


                          Red Bull KTM Ajo boss Aki Ajo: “We are very happy to have signed Jack Miller to ride for us next season."
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #14
                            znači Miller potpiso ugovor-sjajno
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                              nekako mi ne ide jedno sa drugim voznja na ivici i najbolja masina u klasi mislim da je samo vrlo vrlo ozbiljan vozac, dopusti sebi greske i kikseve tokom treninga ali je zato nedeljom besprekoran i po tome se veoma razlikuje od Cal-a

                              Doktor spustio 3 desetinke... nazire se uticaj tog menjaca, nisu drasticne razlike, sada je samo pitanje kako to moze da funkcionise u nedelju, nadam se bez problema
                              Naravno da ide kad je doticni vozac druga klasa medju vozacima...

                              Ekstra za Millera, momak ima tone potencijala... Verovatno ce umesto Sissisa...

                              Comment

                              Working...
                              X