Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto3 - GP Aperol di San Marino e Riviera di Rimini

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto3 - GP Aperol di San Marino e Riviera di Rimini




    Moto3 mogli bi da tumacimo kao borbu 3 vozaca za titulu. I stvarno je tako, Salom, Vinjales i Rins su ove sezone za klasu bolji od ostalih. Ko god da osvoji titulu bice zasluzeno, ALI (sto bi rekao Erceg) mozda nije dobro sto ce titulu osvojiti Salom. Nisam navijac Vinjalesa ni Rinsa i ne mrzim Saloma vec samo mislim da nije dobro za sport ukoliko najbolji vozaci, zbog raznih okolnosti ne mogu da osvoje titulu. Mozda ja gresim, ali mislim da su Vinjales i Rins bolji vozaci od Saloma i ovo sto trenutno postize Salom verovatno je vise posledica odlicne psihicke pripremljenosti i srece nego vozackog umeca. I sta tu nije dobro? Pa imamo primer Kortezea, koji je prosle godine osvojio titulu, Aki Ajo umesao prste, a ove godine vozi ocajno. I ako sad uporedimo sa recimo Markom Markezom, koji je takodje bio sampion najslabije kategorije, a pogledajte sta radi sada, zato i kazem da je za sport bolje ako vozaci uspeju da pokazu svoj talenat u nizim kategorijama i onda oni najbolji zasluzeno dobiju mesto u visim klasama.

    E sada da se vratimo na Mizano. sampionat je daleko od resenog, mada Salom ima lepu prednost, ali to u ovom momentu nije dovoljno da moze sebi da priusti pozicije van podijuma. Interesantno je da ce Vinjales i Salom biti kolege u timu Sita Ponsa, naredne dve godine. Tako da su obavili uspesan posao jer ce voziti u dobroj ekipi. U narednim trkama, mozda i u nedelju, mozemo ocekivati i pobedu Aleksa Markeza, koji kako odmice sampionat vozi sve bolje i bolje. I naravno ne treba izostaviti ni Rinsa koji ima 33 poena zaostatka za vodecim, i 6 trka do kraja sampionata, pa tako i ima sanse za osvajanje titule.


    TABELA
    Salom 233
    Vinjales 207
    Rins 200


    Misano World Circuit Marco Simoncelli


  • #2
    jos da vidim i to markezovo prvo mesto
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #3
      a luka da pokaze (i dokaze) da krv nije voda

      If Valentino can’t prosper this year, who would you like to see becoming World Champion?

      (Marc) Marquez. He is a good guy, a great friend of my brother and you can just see that he will be capable of doing really great things both now and in the future.


      mene je vec kupio
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by denia_el View Post
        a luka da pokaze (i dokaze) da krv nije voda

        If Valentino can’t prosper this year, who would you like to see becoming World Champion?

        (Marc) Marquez. He is a good guy, a great friend of my brother and you can just see that he will be capable of doing really great things both now and in the future.


        mene je vec kupio
        i mene!!!! treba nam vise italijana,ovi spanci udavise

        Comment


        • #5
          more ne diraj mi spance

          ali te oci odnekud su mi poznate
          Last edited by denia_el; 12-09-13, 19:21.
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #6
            Pljunuti... Vale je za njega prosle godine u intevrjuu u okviru trke u Francuskoj, za Monster je bio neki dogadjaj, rekao da je prilicno brz. Neka bude tako, ne bih se bunio nista.

            Comment


            • #7
              ne diram Spance!!! ali moras priznati da bi bilo zanimljivije da su nam Italijani konkurentniji? npr vlasnik tih istih ociju,Janone,Dovi .. ovako izgleda kao da gledamo sampionat Spanije

              Comment

              Working...
              X