Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Formula 1

    [quote author=N_Trooper link=topic=2406.msg117271#msg117271 date=1267620689]
    [quote author=vezara link=topic=2406.msg117270#msg117270 date=1267620559]
    Jel Milos uopste dobio onu licencu? Pretpostavljam da jeste... Mislim da je neuporediva kolicina novca koju moze da donese nakajima u odnosu na Milosa... Polako ako udju u f1 ovo je tek prva godina, moze Milos da bude test vozac ove a sledece godine vec moze da vozi. Nije iskljuceno ni promena vozaca tokom sezone ako postoji dovoljno volje...
    [/quote][/quote]

    Tipujes na samoubicu? /SR&] &*#GI(]

    Comment


    • #92
      Odg: Formula 1

      [quote author=vezara link=topic=2406.msg117274#msg117274 date=1267621039]
      [quote author=N_Trooper link=topic=2406.msg117271#msg117271 date=1267620689]
      [quote author=vezara link=topic=2406.msg117270#msg117270 date=1267620559]
      Jel Milos uopste dobio onu licencu? Pretpostavljam da jeste... Mislim da je neuporediva kolicina novca koju moze da donese nakajima u odnosu na Milosa... Polako ako udju u f1 ovo je tek prva godina, moze Milos da bude test vozac ove a sledece godine vec moze da vozi. Nije iskljuceno ni promena vozaca tokom sezone ako postoji dovoljno volje...
      [/quote][/quote]

      Tipujes na samoubicu? /SR&] &*#GI(]
      [/quote]

      &*#GI(] ... otprilike... *T_*@SR ... kvota 1,20 u prvom delu sezone; 1,50 u drugom *T_*@SR


      Comment


      • #93
        Odg: Formula 1

        Ukinuta je opcija "izmeni"? Nema veze...
        Steta sto Tigar ne pravi slick gume, ali za kisu mogu da koriste winteru... *T_*@SR &*#GI(] #$&+|r
        Svecice, naravno koriste "bosna"
        filtere i kaiseve iz male privrede
        sponzor naravno FIAT, a za nekoliko godina dolazi vozac iz motoGP-a... Svi znamo o kome je rec... +*@WT*48* '65slif '65slif +*@WT*48* #$&+|r &8@^J

        Comment


        • #94
          Odg: Formula 1

          [quote author=vezara link=topic=2406.msg117276#msg117276 date=1267621884]
          sponzor naravno FIAT, a za nekoliko godina dolazi vozac iz motoGP-a... Svi znamo o kome je rec... +*@WT*48* '65slif '65slif +*@WT*48* #$&+|r &8@^J
          [/quote]
          Ti se nadas da ce Rosi doci u F1?
          Mislis li da bi mogao nesto vise da uradi?
          sigpic

          Comment


          • #95
            Odg: Formula 1

            [quote author=Vladan link=topic=2406.msg117277#msg117277 date=1267622070]
            [quote author=vezara link=topic=2406.msg117276#msg117276 date=1267621884]
            Ukinuta je opcija "izmeni"? Nema veze...
            Steta sto Tigar ne pravi slick gume, ali za kisu mogu da koriste winteru... *T_*@SR &*#GI(] #$&+|r
            Svecice, naravno koriste "bosna"
            filtere i kaiseve iz male privrede
            sponzor naravno FIAT, a za nekoliko godina dolazi vozac iz motoGP-a... Svi znamo o kome je rec... +*@WT*48* '65slif '65slif +*@WT*48* #$&+|r &8@^J
            [/quote]
            Ti se nadas da ce Rosi doci u F1?
            Mislis li da bi mogao nesto vise da uradi?
            [/quote]


            Comment


            • #96
              Odg: Formula 1

              [quote author=Vladan link=topic=2406.msg117277#msg117277 date=1267622070]
              [quote author=vezara link=topic=2406.msg117276#msg117276 date=1267621884]
              Ukinuta je opcija "izmeni"? Nema veze...
              Steta sto Tigar ne pravi slick gume, ali za kisu mogu da koriste winteru... *T_*@SR &*#GI(] #$&+|r
              Svecice, naravno koriste "bosna"
              filtere i kaiseve iz male privrede
              sponzor naravno FIAT, a za nekoliko godina dolazi vozac iz motoGP-a... Svi znamo o kome je rec... +*@WT*48* '65slif '65slif +*@WT*48* #$&+|r &8@^J
              [/quote]
              Ti se nadas da ce Rosi doci u F1?
              Mislis li da bi mogao nesto vise da uradi?
              [/quote]
              Bilo bi lepo videti ga, ali samo ako bi vozio paralelno jedno i drugo, jer tesko bih se navikao na motoGP bez njega...
              Nisam siguran da bi mogao da napravi uspeh u f1, jer mi se cini da se osecaj za motor i osecaj za formulu ne mogu porediti. Na motoru mnogo toga zavisi od kretanja i polozaja samog vozaca, dok je to u f1 irelevantno...
              Ali covek definitivno ima neverovatan smisao za trkanje, tako da nije iskljuceno da bi imao uspeha i u F1. Ako se ne varam to je i pokazao u poslednjem testu...

              Comment


              • #97
                Odg: Formula 1

                [quote author=vezara link=topic=2406.msg117280#msg117280 date=1267622990]
                Bilo bi lepo videti ga, ali samo ako bi vozio paralelno jedno i drugo, jer tesko bih se navikao na motoGP bez njega...
                Nisam siguran da bi mogao da napravi uspeh u f1, jer mi se cini da se osecaj za motor i osecaj za formulu ne mogu porediti. Na motoru mnogo toga zavisi od kretanja i polozaja samog vozaca, dok je to u f1 irelevantno...
                Ali covek definitivno ima neverovatan smisao za trkanje, tako da nije iskljuceno da bi imao uspeha i u F1. Ako se ne varam to je i pokazao u poslednjem testu...
                [/quote]
                Ja mislim da bi tesako uspio u F1,mada nikad se ne zna @(*6sd$%
                Meni se cini da bi Leb lagano uspio u F1,ali moguce da grijesim :.8-]
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Odg: Formula 1

                  [quote author=vezara link=topic=2406.msg117276#msg117276 date=1267621884]
                  Ukinuta je opcija "izmeni"? Nema veze...
                  [/quote]

                  Nije ukinuta.
                  Imas 90 sec da izmenis poruku.

                  Comment


                  • #99
                    Odg: Formula 1

                    +*@WT*48* toliko mi treba da posaljem... $JS}|
                    Ionako je bolje bez edita, ali me nervira kada hocu da promeni sitnice... $#&+/

                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      [quote author=vezara link=topic=2406.msg117314#msg117314 date=1267650269]
                      +*@WT*48* toliko mi treba da posaljem... $JS}|
                      Ionako je bolje bez edita, ali me nervira kada hocu da promeni sitnice... $#&+/
                      [/quote]


                      Od trenutka kada je postavis na forum, imas 90 sekundi %QWT&W

                      Brze misli ako si napravio gresku $#^%RT

                      Comment


                      • http://www.mondo.rs/s162427/F1-_Samo...tefana_GP.html /#*^D +-*^%*

                        Comment


                        • http://www.mondo.rs/s162427/F1-_Samo...tefana_GP.html /#*^D +-*^%*
                          [/quote] *%@(D!RY- //h*svb
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            Ocekivano, obzirom da se Ferari prilicno bunio zbog moguceg upliva Srba u F1.

                            Znaju odakle preti opasnost h5g6k8
                            A i ako nasi ikada udju u taj cirkus, sve ce se iz korena promeniti. Okrenuce F1 naopacke &*#GI(]

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              E jbg, velika steta. +-*^%*
                              A, taman sam mislio da k'o covek navijam za Vilneva. $#^%RT
                              Koliko se secam pricalo se da bi Milos mogao u USF1, ali su se oni povukli.

                              Vezara, izmenicu ti ja post, samo kazi sta treba. $#^%RT
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                Steta sto necemo gledati StefanGP u gridu ove godine,pogotovo sto sam ubijedjen da bi ostvarili bolje rezultate od ostalih debitanata,nekako su ozbiljnije usli u sve ovo od ostalih novajlija,ali sta je tu je,nadam se da ce biti strasna sezona,imamo par odlicnih timova i vozaca l5'%9
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X