Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: Formula 1

    Stafan GP,je vec prije 20dana poslao opremu i bolide,u maleziju,na pocetak cirkusa (%fsd%&j,i on ce uzeti iz ovog USF1,mehanicare koji mu budu potrebni i valjali! &*#GI(]
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #77
      Odg: Formula 1

      USF1 je zavrsio sa F1,nece njima FIA ostaviti mjesto za 2011,a Stefan GP ima sanse,bilo bi fer da uskoce umjesto USF1,ionako zainteresovanost za F1 u Americi je ravna nuli.

      Comment


      • #78
        Odg: Formula 1

        [quote author=T-Mac link=topic=2406.msg117258#msg117258 date=1267616648]
        Ne znam sta vi mislite, ali meni je sramota da neki Japanac vozi pre naseg Milosa...
        Ajde, Vilnev je legenda i svakako je dobro imati ga u ekipi, ali da Milos izvisi zbog kosookog, to mi se ne svidja.
        [/quote]


        Comment


        • #79
          Odg: Formula 1

          Mislim da je Stefan GP trebao angazovati Milosa za jednog od vozaca.Oni su dobili mnogo na marketingu zato sto su doveli Vilneva,ali Zak Vilnev sto se mene tice je uvijek bio jedan prosjecan vozac i nista vise.
          Izgleda da je sad i definitivno i da cemo vidjeti Stefan GP na startu sezone,mislim da su mnogo ozbiljnije usli u sve ovo od ostalih novajlija,sto je svakako za postovanje %QWT&W
          sigpic

          Comment


          • #80
            Odg: Formula 1

            [quote author=Vladan link=topic=2406.msg117262#msg117262 date=1267618721]
            Mislim da je Stefan GP trebao angazovati Milosa za jednog od vozaca.Oni su dobili mnogo na marketingu zato sto su doveli Vilneva,ali Zak Vilnev sto se mene tice je uvijek bio jedan prosjecan vozac i nista vise.
            Izgleda da je sad i definitivno i da cemo vidjeti Stefan GP na startu sezone,mislim da su mnogo ozbiljnije usli u sve ovo od ostalih novajlija,sto je svakako za postovanje %QWT&W
            [/quote]


            Comment


            • #81

              Comment


              • #82
                [/quote]
                Ma naravno da su u pitanju sponzori,u F1 se sve vrti oko para -E)%&4
                sigpic

                Comment


                • #83
                  [/quote][/quote]
                  Ma naravno da su u pitanju sponzori,u F1 se sve vrti oko para -E)%&4
                  [/quote]

                  Para vrti gde burgija ne?e... F1 je postao veliki biznis, a u biznisu nema emocija - para vrti gde burgija ne?e... /#*^D


                  Comment


                  • #84
                    Odg: Formula 1

                    Ne bi ja reko da je Zak Vilnev prosjecan vozac,svjetski prvak F1,prvak indikara i pobjednik 500 milja Indijanapolisa,a sto se tice Milosa,mogao je komotno da bude drugi vozac,jer Nakajima ni po cemu nije bolji.

                    Comment


                    • #85
                      Odg: Formula 1

                      [quote author=ferrari1 link=topic=2406.msg117267#msg117267 date=1267619641]
                      Ne bi ja reko da je Zak Vilnev prosjecan vozac,svjetski prvak F1,prvak indikara i pobjednik 500 milja Indijanapolisa,a sto se tice Milosa,mogao je komotno da bude drugi vozac,jer Nakajima ni po cemu nije bolji.

                      [/quote]
                      Rekao sam po MENI,ne mora da znaci da sam u pravu @(*6sd$%
                      Jednostavno se precesto pominjao kao veliki vozac,a ostvarivao je prosjecne i ispod prosjecne rezultate dugi niz godina @(*6sd$%
                      Ja pricam samo o F1 da se razumijemo @(*6sd$%
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Odg: Formula 1

                        [quote author=Vladan link=topic=2406.msg117268#msg117268 date=1267620278]
                        [quote author=ferrari1 link=topic=2406.msg117267#msg117267 date=1267619641]
                        Ne bi ja reko da je Zak Vilnev prosjecan vozac,svjetski prvak F1,prvak indikara i pobjednik 500 milja Indijanapolisa,a sto se tice Milosa,mogao je komotno da bude drugi vozac,jer Nakajima ni po cemu nije bolji.

                        [/quote]
                        Rekao sam po MENI,ne mora da znaci da sam u pravu @(*6sd$%
                        Jednostavno se precesto pominjao kao veliki vozac,a ostvarivao je prosjecne i ispod prosjecne rezultate dugi niz godina @(*6sd$%
                        Ja pricam samo o F1 da se razumijemo @(*6sd$%
                        [/quote]

                        Comment


                        • #87
                          Odg: Formula 1

                          Jel Milos uopste dobio onu licencu? Pretpostavljam da jeste... Mislim da je neuporediva kolicina novca koju moze da donese nakajima u odnosu na Milosa... Polako ako udju u f1 ovo je tek prva godina, moze Milos da bude test vozac ove a sledece godine vec moze da vozi. Nije iskljuceno ni promena vozaca tokom sezone ako postoji dovoljno volje...

                          Comment


                          • #88
                            Odg: Formula 1

                            [quote author=vezara link=topic=2406.msg117270#msg117270 date=1267620559]
                            Jel Milos uopste dobio onu licencu? Pretpostavljam da jeste... Mislim da je neuporediva kolicina novca koju moze da donese nakajima u odnosu na Milosa... Polako ako udju u f1 ovo je tek prva godina, moze Milos da bude test vozac ove a sledece godine vec moze da vozi. Nije iskljuceno ni promena vozaca tokom sezone ako postoji dovoljno volje...
                            [/quote]


                            Comment


                            • #89
                              [/quote]
                              Ima covjek svoju armiju navijaca,sponzore koji ce stati iza njega i sto se marketinskog dijela tice Stafan GP je pogodio u centar ili on ili Ralf,ali svakako je bolji vozac Zak od Ralfa,s tim sto bi Ralf donio vise novca h5g6k8
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Odg: Formula 1

                                Ja se potajno nadam da ce ovo veliko iznenadjenje rezultirati pravljenju trkacke staze negde u Srbiji, gde cemo svi mi petrolheads moci da se iskusimo na svojim masinama...

                                Comment

                                Working...
                                X