Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    Trka je bila odlicna. Momci su zaista priredili lepu zabavu... Naravno da mi je zao Vetela i Hamiltona... but that's racing... Bio sam ubedjen da ce hamilton prestici Alonsa u momentu kada ga je udario Weber. Alonso je morao kasnije da koci sto je znacilo da je luis imao vecu brzinu na izlazu iz krivine...
    Jedino ko me je malo razocarao je bio Sumaher... Znam da je ova staza teska za preticanje ali je bio za sekundu brzi od Alguersuari-a i nije mu mogao nista. Kada ga je konacno prestigao prvi put odmah mu je pobegao ali je onda otisao u pit. Ponovo se vratio iza njegove najvece nocne more, tek je nekoliko krugova pred kraj uspeo da prestigne Alguersuari-a a zatim i De la Rosu i dodje do boda. sumi je nekada umeo sjajno da pretice ali je Alguersuari bio tvrd orah za njega juce... Cini mi se da je imao brzinu i za sesto mesto i pored zamene nosa...

    Comment


    • Odg: Formula 1

      Mislim da grijesis i to zestoko,nema Sumaher bolid kao Alonso pa da moze lagano da pretice i to na stazi kakva je u Melburnu,Luis je bio mnogo brzi od Kubice,pa mu nista nije mogao(naravno razlika u klasi izmedju Kubice i Algersuarija je velika,ali Algersuariju je voda dosla do usiju,jer su nezadovoljni njegovim voznjama,mozda bas ova trka nesto promijenila i mozda ostane u F1)a ovo sto je postovao Sale 46 je veoma bitno,"Mihael standardno nabija kilometre, još uvek vraća ritam, ne pravi greške uopšte i izvlači max iz tog bolida" @(*6sd$%
      Juce je fino napredovao posle onog incidenta u prvoj krivini,tek na kraju mozda malo vise rizikovao,ali ipak sa 20. na 10. nije uopste lose,pogotovo ne sa onakvim bolidom @(*6sd$%
      sigpic

      Comment


      • Odg: Formula 1

        [quote author=Vladan link=topic=2406.msg120441#msg120441 date=1269859715]
        Mislim da grijesis i to zestoko,nema Sumaher bolid kao Alonso pa da moze lagano da pretice i to na stazi kakva je u Melburnu,Luis je bio mnogo brzi od Kubice,pa mu nista nije mogao(naravno razlika u klasi izmedju Kubice i Algersuarija je velika,ali Algersuariju je voda dosla do usiju,jer su nezadovoljni njegovim voznjama,mozda bas ova trka nesto promijenila i mozda ostane u F1)a ovo sto je postovao Sale 46 je veoma bitno,"Mihael standardno nabija kilometre, još uvek vraća ritam, ne pravi greške uopšte i izvlači max iz tog bolida" @(*6sd$%
        Juce je fino napredovao posle onog incidenta u prvoj krivini,tek na kraju mozda malo vise rizikovao,ali ipak sa 20. na 10. nije uopste lose,pogotovo ne sa onakvim bolidom @(*6sd$%

        [/quote]
        Ne znam zasto mislis da "zestoko gresim"? Mozda Mercedes nije toliko jak kao Ferari ali nije ni mnogo sporiji... Jel se slazes da je Sumi bio barem za sekundu brzi od Alguersuari-a? Covek je sigurno odlicno vozio, s obzirom da je toliko dugo odolevao Sumijevom napadu a sto se takodje vidi i na osnovu rezultata... Ali sam ja ocekivao vise od iskusnog "starca".
        ja se slazem da se on jos uvek uhodava ali voziti se na 13-om mestu nije bas po njegovom ukusu pa se ne moze nazvati "sigurna voznja u kojoj ne pravi greske..."
        Bice jos puno prilike da nam Sumi dokaze da nije za staro gvozdje... +*@WT*48*

        Comment


        • Odg: Formula 1

          Nadovezao bih se na Šumija i Merc. Vezara, i ja se ne slažem skroz sa tobom, jer zaista mislim da Šumaher i Niko izvlače i 200% iz tog bolida. Merc je trenutno mnogo slabiji od ostale trojke - njihov ključni problem je nizak downforce. U bahreinu, staza koja generiše veoma visok downforce, Merc je bio svetlosnu godinu iza ostalih, zaostajali su za Alonsom u trci čitave 2s po krugu! A australija je druga priča, za nju važi mnogo niži downforce, i spustili su razliku ispod 2s, mislim na oko1.4, 1.5s. A što se tiče Šumija, meni je njegova vožnja u obe trke impresivna. Čovek posle 3 godine pauze, van profesionalnog trkanja, u 41 godini, u potpuno novom bolidu je uspeo da se kvalifikuje i završi kao 6 - i to sa bolidom koji uopšte nije podešen po njegovoj želji (u bahreinu je Merc mnogo podupravljao (understeer) a Šumijev stil vožnje je totalno suprotan, on želi da bolid preupravlja (oversteer) i tako ga kontroliše gasom i volanom na limitu i izvlači max - takav bolid je mnogo više odgovarao Niku i njegovom stilu; ipak i pored toga Šumi je u trci zabeležio brži krug od Rozberga, a imao je za vratom Batona i Webera, dok je Niko krstario sam! (Niko ga je nadigrao u obe trke i u kvalif. i u trci i respekt za Rozberga, a mislim da je cela ova sezona samo priprema za Šumija, da se vrati u ritam, da proveze i nauči sve nove staze, da se navikne na nova pravila; a onda da u 2011 juriša maksimalnim naporima na titulu) Jeste da je to bilo za dlaku, manje od 0.1s, ali u neverovatnim toplotnim uslovima i za vozača i za bolid, u prvoj trci posle 3 godine, Šumi je uspeo da odveze bez greške i stigne 6. Meni je takav podvig herojski i impresivan &8@^J E sad, jeste da smo svi mi navikli da vidimo Šumija napred, kako diktira tempo, pretiče, kida tu formulu, ali sada je problem u bolidu.

          Taj Mercedes je stvarno mnogo loš, trkački tempo mu je dupla nula, loše izbalansiran, aerodinamički daleko od ostalih... Nije problem u motoru, pogledajte Meklaren, imaju isti motor (za koji važi da je overall najbolji agregat na gridu) - problem je u aerodinamici. Kada je pun sa gorivom, tempo mu je nikakav, kad je lakši tad malo zatvore gep. Drugo, pogledajte kako jede gume - oni su jedini iz velike četvorke koji su u Australiji išli na 2 pita, znači gume su se pojele totalno i morali su da ih menjaju. A Baton, sa mekšim setom, je odvezao više od 50 krugova!!! Čak i Kubica sa tim Renoom je izdržao sa jednim setom i maestralno branio poziciju. Znači, problem je u bolidu Mercedesa GP. Alonso koji je isto krenuo sa začelja, probijao se napred i završio trku sa jednim setom...

          Za takav bolid, najviše krivim Rosa Brona (znam da ćete me sad opasno napadati l5'%9). Jeste da je taj čovek pravi tehnički genije i da je vrhunski inženjer ali, njegov bolid od polovine prošle sezone i početkom ove sve više zaostaje za konkurentima. Meni je neverovatno da tim koji je izmislio dvostruki difuzor, i koji mu je doneo dve titule prošle sezone, da toliko vremena ne može da zatvori nedostatak, da pronađe ritam, da razvije performanse još više, već duže vreme zaostaju - a lovu imaju kolk'o 'oćeš (tu je veliki Mercedes, tu je Petronas, i stvano su Nemci kreirali Nemački Supertim koji će parirati Ferariju i Šelu - sećam se skorašnje izjave glavnog čoveka koncerna Mercedes, Ditriha Zičea: ''Ili ćemo biti prvi, ili se nećemo time ni baviti...'' Znači, imate lovu do krova, i da vidim šta znate i možete, nas jedino titula zanima - ovo zvuči skroz egoistički i bezobrazno, ali je tako i pritisak je na Rosu Bronu i njegovim inženjerima.

          Da otvorimo malo diskusiju...
          The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
          As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
          From that stage there is no progress.

          Comment


          • Odg: Formula 1

            Ala si ti trkacki potkovan Sale h5g6k8


            http://www.b92.net/sport/vesti.php?y...;nav_id=421113

            Comment


            • Odg: Formula 1

              [quote author=Sale 46 link=topic=2406.msg120478#msg120478 date=1269873936]
              Nadovezao bih se na Šumija i Merc. Vezara, i ja se ne slažem skroz sa tobom, jer zaista mislim da Šumaher i Niko izvlače i 200% iz tog bolida. Merc je trenutno mnogo slabiji od ostale trojke - njihov ključni problem je nizak downforce. U bahreinu, staza koja generiše veoma visok downforce, Merc je bio svetlosnu godinu iza ostalih, zaostajali su za Alonsom u trci čitave 2s po krugu! A australija je druga priča, za nju važi mnogo niži downforce, i spustili su razliku ispod 2s, mislim na oko1.4, 1.5s. A što se tiče Šumija, meni je njegova vožnja u obe trke impresivna. Čovek posle 3 godine pauze, van profesionalnog trkanja, u 41 godini, u potpuno novom bolidu je uspeo da se kvalifikuje i završi kao 6 - i to sa bolidom koji uopšte nije podešen po njegovoj želji (u bahreinu je Merc mnogo podupravljao (understeer) a Šumijev stil vožnje je totalno suprotan, on želi da bolid preupravlja (oversteer) i tako ga kontroliše gasom i volanom na limitu i izvlači max - takav bolid je mnogo više odgovarao Niku i njegovom stilu; ipak i pored toga Šumi je u trci zabeležio brži krug od Rozberga, a imao je za vratom Batona i Webera, dok je Niko krstario sam! (Niko ga je nadigrao u obe trke i u kvalif. i u trci i respekt za Rozberga, a mislim da je cela ova sezona samo priprema za Šumija, da se vrati u ritam, da proveze i nauči sve nove staze, da se navikne na nova pravila; a onda da u 2011 juriša maksimalnim naporima na titulu) Jeste da je to bilo za dlaku, manje od 0.1s, ali u neverovatnim toplotnim uslovima i za vozača i za bolid, u prvoj trci posle 3 godine, Šumi je uspeo da odveze bez greške i stigne 6. Meni je takav podvig herojski i impresivan &8@^J E sad, jeste da smo svi mi navikli da vidimo Šumija napred, kako diktira tempo, pretiče, kida tu formulu, ali sada je problem u bolidu.

              Taj Mercedes je stvarno mnogo loš, trkački tempo mu je dupla nula, loše izbalansiran, aerodinamički daleko od ostalih... Nije problem u motoru, pogledajte Meklaren, imaju isti motor (za koji važi da je overall najbolji agregat na gridu) - problem je u aerodinamici. Kada je pun sa gorivom, tempo mu je nikakav, kad je lakši tad malo zatvore gep. Drugo, pogledajte kako jede gume - oni su jedini iz velike četvorke koji su u Australiji išli na 2 pita, znači gume su se pojele totalno i morali su da ih menjaju. A Baton, sa mekšim setom, je odvezao više od 50 krugova!!! Čak i Kubica sa tim Renoom je izdržao sa jednim setom i maestralno branio poziciju. Znači, problem je u bolidu Mercedesa GP. Alonso koji je isto krenuo sa začelja, probijao se napred i završio trku sa jednim setom...

              Za takav bolid, najviše krivim Rosa Brona (znam da ćete me sad opasno napadati l5'%9 ). Jeste da je taj čovek pravi tehnički genije i da je vrhunski inženjer ali, njegov bolid od polovine prošle sezone i početkom ove sve više zaostaje za konkurentima. Meni je neverovatno da tim koji je izmislio dvostruki difuzor, i koji mu je doneo dve titule prošle sezone, da toliko vremena ne može da zatvori nedostatak, da pronađe ritam, da razvije performanse još više, već duže vreme zaostaju - a lovu imaju kolk'o 'oćeš (tu je veliki Mercedes, tu je Petronas, i stvano su Nemci kreirali Nemački Supertim koji će parirati Ferariju i Šelu - sećam se skorašnje izjave glavnog čoveka koncerna Mercedes, Ditriha Zičea: ''Ili ćemo biti prvi, ili se nećemo time ni baviti...'' Znači, imate lovu do krova, i da vidim šta znate i možete, nas jedino titula zanima - ovo zvuči skroz egoistički i bezobrazno, ali je tako i pritisak je na Rosu Bronu i njegovim inženjerima.

              Da otvorimo malo diskusiju...
              [/quote]I ja se slazem da Sumi i Rosberg izvlace maksimum iz svojih bolida,ali glavni problem Mercedes GP-a je sto ove sezone nisu usli sa nekim drasticno inovativnim rijesenjem na bolidu,dok to glavni konkurenti itekako jesu.Red Bull ima genijalnu stvar,a to je "ride-height"sistem,McLaren ima "F-duct" sistem,za Ferrari se vjeruje da ima slican sistem ride-height-u,takodjer je Ferrari priredio novinu na prednjem krilu za Albert Park,a da nepricam o stalim stvarima,u kojima su u prednosti nad Mercedes Gp-ijem.Jedno je sigurno,a to je da kaskaju dosta za konkurencijom,ova ce sezona po svemu sudeci biti vise testna nego ozbiljna za Mercedes GP,jer od samog pocetka imaju losu bazu,dok oni na tu bazu nadovezu par kvalitetni rijesenja bit ce kasno,jer je konkurencija nemilosrdna.

              Comment


              • Odg: Formula 1

                [quote author=ferrari1 link=topic=2406.msg120490#msg120490 date=1269884881]
                I ja se slazem da Sumi i Rosberg izvlace maksimum iz svojih bolida,ali glavni problem Mercedes GP-a je sto ove sezone nisu usli sa nekim drasticno inovativnim rijesenjem na bolidu,dok to glavni konkurenti itekako jesu.Red Bull ima genijalnu stvar,a to je "ride-height"sistem,McLaren ima "F-duct" sistem,za Ferrari se vjeruje da ima slican sistem ride-height-u,takodjer je Ferrari priredio novinu na prednjem krilu u Melburnu,a da nepricam o stalim stvarima,u kojima su u prednosti nad Mercedes Gp-ijem.Jedno je sigurno,a to je da kaskaju dosta za konkurencijom,ova ce sezona po svemu sudeci biti vise testna nego ozbiljna za Mercedes GP,jer od samog pocetka imaju losu bazu,dok oni na tu bazu nadovezu par kvalitetni rijesenja bit ce kasno,jer je konkurencija nemilosrdna.
                [/quote]

                Baš tako ferrari, slažem se apsolutno sa tobom +*@WT*48*. Taj bolid je od samog početka loš, i njima treba ogroman i radikalan skok u performansama, samo kako bi sustigli konkurente - problem je u tome što niko od timova ne spava, nego svi daju maksimume da još više poboljšaju bolide. Već sad su svi imali neki sitniji upgrade i razlika se povećala. Merc je pričao o nekoj verziji superdifuzora i velike promene na bolidu, prednje krilo, donji postroj itd, i da bi im to donelo otprilike 0.8s - to je odlično rešenje, samo što od svega toga još uvek ništa. Prvo je bio u planu već za bahrein, sada se valjda sprema za Evropu, brine me to odugovlačenje, Merc mislim da do sada nije doneo nijedan novi deo, dok ostali non-stop menjaju neke sitnice, zakrilca, itd i tako dobijaju pola desetinke, desetinku - nekoliko trka tako i već se oni poboljšaju 0.2/0.3s a Mercedes je još na startu. Moraju mnogo da rade i da rade u pravom smeru ako hoće podijume i pobede, kako sada stoje stvari do prve pobede će veoma teško ići
                The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
                As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
                From that stage there is no progress.

                Comment


                • Odg: Formula 1

                  [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg120484#msg120484 date=1269880558]
                  Ala si ti trkacki potkovan Sale h5g6k8


                  http://www.b92.net/sport/vesti.php?y...;nav_id=421113
                  [/quote]

                  Iako sam ja Kimijev fan (sada Fetelov) , moram da branim Šumahera. To je čovek legenda, najbolji vozač svih vremena, i baš sada kad svi polako kreću da ga otpisuju i kritikuju, on će se vratiti još jači. Videćemo šta će biti, kako će se stvari odvijati, ali sam ja uveren u to.

                  P.S. Sad se najbolje vidi veličina i briljantnost onoga što je Valentino Rossi uradio 2004.godine &8@^J &8@^J &8@^J
                  The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
                  As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
                  From that stage there is no progress.

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    Seru kriticari,pa covjek je uradio najvise sto je mogao.Sto se tice prve trke,nakon tolike pauze i svega drugoga...bla bla bla,da ne ponavljamo vec receno,drugu trku je imao nesrecu da ga je zakacio bolid Alonsa i sjebo mu prednje krilo i to je bio kraj,vjerujem da toga nije bilo,da je cak mogao dogurati i do podiuma,takodjer govore kako je Rosberg bio dosta brzi od Sumija,sto apsolutno nije tacno itd.Covjek je legenda F1,ako ne najbolji,onda sigurno jedan od najbolji vozaca svih vremena.

                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      [quote author=vezara link=topic=2406.msg120463#msg120463 date=1269864993]
                      Ne znam zasto mislis da "zestoko gresim"? Mozda Mercedes nije toliko jak kao Ferari ali nije ni mnogo sporiji... Jel se slazes da je Sumi bio barem za sekundu brzi od Alguersuari-a? Covek je sigurno odlicno vozio, s obzirom da je toliko dugo odolevao Sumijevom napadu a sto se takodje vidi i na osnovu rezultata... Ali sam ja ocekivao vise od iskusnog "starca".
                      ja se slazem da se on jos uvek uhodava ali voziti se na 13-om mestu nije bas po njegovom ukusu pa se ne moze nazvati "sigurna voznja u kojoj ne pravi greske..."
                      Bice jos puno prilike da nam Sumi dokaze da nije za staro gvozdje... +*@WT*48*
                      [/quote]
                      Ovaj Mercedes je dosta sporiji od vodece trojke,pogotovo kada dodje trka,na treningu izvuku taj jedan brzi krug,ali u trci za sad nemaju sanse.Jedino sta mogu trenutno da rade Sumi i Niko je da probaju nesto vise na samom startu i da onda ne dozvole da ih preteknu,za sta svakako imaju klasu,pogotovo Mihael @(*6sd$%
                      Treba Sumiju dati malo vremena,i prije sam rekao,ovo sto on sad vozi nema nikakve veze sa onim sto je prije vozio,ali niko ne "cijedi" bolid kao sto to Sumi radi,ja uopste ne sumnjam u njega,znam da se ne bi vracao da igra sporednu ulogu,to nikad.Bice Sumi opet onaj stari,a Bron ce vec nesto smisliti i sigurno ce Mercedes biti konkurentiji vremenom,ali na Sepangu se to nece desiti,premalo je vremena jednostavno @(*6sd$%
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        Hvala momci na odgovorima i detaljnim objasnjenjima koje, iskreno, nisam znao. Medjutim, nisam ja razocaran sto Sumi nije prestigao Alonsa, Vetela, Hamiltona i ekipu... niti sam ocekivao da ce zavrsiti na podijumu, barem ne za sada. Nisam ja shvatio da je Merc toliko losiji u odnosu na prva tri tima... Ali je definitivno bolji od Toro Roso-a!
                        I ja takodje imam ogromno postovanje prema Sumiju... Nekada sam navijao za sve koji su bili njegovi protivnici: Damon Hill, Coulthard, Mika Hakinen, Jack Vilnev, Montoja, Hamilton... samo zato sto je 94-te uzeo titulu na, meni tada, nesportski nacin... Medjutim postovanje mi je raslo iz godine u godinu, da bi konacno dosao u situaciju da navijam za njega od kada se vratio... h5g6k8
                        Da se vratim temi... ja znam da pametnom voznjom na ovakvoj stazi vozac moze da zadrzava iza sebe formulu koja je i dve sekunde brza... odlican primer toga je kada je Damon Hill uzeo prvo ili drugo mesto u Arrows-u u Monte Carlu... Ipak ocekivao sam da se Sumi izbori na vreme pored Alguersuari-a, De la Rose, mozda i Barikela i Liuzzia i osvoji sesto mesto, a to je moguce sa ovakvim Mercedesom!
                        A to sto ga je prestigao onaj Virgin nema veze sa zivotom! To su samo zli jezici... *%@(D!RY-

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          [quote author=vezara link=topic=2406.msg120518#msg120518 date=1269897652]
                          Hvala momci na odgovorima i detaljnim objasnjenjima koje, iskreno, nisam znao. Medjutim, nisam ja razocaran sto Sumi nije prestigao Alonsa, Vetela, Hamiltona i ekipu... niti sam ocekivao da ce zavrsiti na podijumu, barem ne za sada. Nisam ja shvatio da je Merc toliko losiji u odnosu na prva tri tima... Ali je definitivno bolji od Toro Roso-a!
                          I ja takodje imam ogromno postovanje prema Sumiju... Nekada sam navijao za sve koji su bili njegovi protivnici: Damon Hill, Coulthard, Mika Hakinen, Jack Vilnev, Montoja, Hamilton... samo zato sto je 94-te uzeo titulu na, meni tada, nesportski nacin... Medjutim postovanje mi je raslo iz godine u godinu, da bi konacno dosao u situaciju da navijam za njega od kada se vratio... h5g6k8
                          Da se vratim temi... ja znam da pametnom voznjom na ovakvoj stazi vozac moze da zadrzava iza sebe formulu koja je i dve sekunde brza... odlican primer toga je kada je Damon Hill uzeo prvo ili drugo mesto u Arrows-u u Monte Carlu... Ipak ocekivao sam da se Sumi izbori na vreme pored Alguersuari-a, De la Rose, mozda i Barikela i Liuzzia i osvoji sesto mesto, a to je moguce sa ovakvim Mercedesom!
                          A to sto ga je prestigao onaj Virgin nema veze sa zivotom! To su samo zli jezici... *%@(D!RY-
                          [/quote]

                          Ok, čak i za moj ukus je stvarno dugo bio zaglavljen iza Algersuarija, očekivao sam da reši to mnogo ranije, slažem se. A to kad ga je Virdžin pretek'o (saznao sam tek danas jer se vrti po vestima) ja stvarno nisam video, to mi je skroz promaklo (verovatno mi je tad blokirao streem) i voleo bi da neko objasni kada i u kojoj fazi trke je to bilo. A stvarno mislim da je u tim okolnostima izvukao max poziciju, jer ako ga poredimo sa Alonsom, Alonso je imao jedan pit manje i kako sam kaže, na kišnim je išao po 2s brže od svakog vozača - Merc je mnogo daleko od toga. Kad se na Šumijevo vreme oduzme 24-25s (jedan pit) i još možda dodatnih, ne znam, 10-15s (onoliko koliko je bio sporiji u prvom krugu do pita sa slomljenim nosem), treba pogledati gde bi onda završio u odnosu na Nika (iako je posle prve krivine bio poslednji). Pronašao sam negde da je Ros rekao da je taj bolid imao dodatna sitna oštećenja na ogibljenju, pored nosa (a 99% je to razlog što je Šumijev najbrži krug u trci bio masivnih 0.7s od Rozbergovog). Kad se sve to uzme u obzir, sa takvim razvojem događaja, možda je eventualno mogao da se popne još jednu poziciju više, ali to je to
                          The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
                          As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
                          From that stage there is no progress.

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            Ma Ros Bron gotovo da ništa nije uradio sa tim bolidom... Bio je najjači do sredine prošle sezone (pre svega zbog loše postavljenih stvari rivalskih timova), a onda je počeo da tone... Drugi su shvatili svoje greške i krenuli "od početka", oprostili se od nadmetanja prošle sezone u sred iste i krenuli u novi razvoj za 2010-u. Bron je spavao na lovorikama, ponesen uspehom sa početka, bolid je tek tu i tamo "dograđivan" sitnim detaljima, ali videlo se da počinje da kaska za konkurencijom... Ne sumnjam ja u njegove kvalitete (mislim na Brona), ali mislim da je početak ove sezone već pokazao kako ko stoji u celoj priči i možda bi bilo najbolje da se posveti punom upgrade-u , ako treba neka krene već da razmišlja o sledećoj sezoni...


                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              Nije bilo bas najjasnije prikazano, ali mi se ucinilo kao da je Sumi pokusao da prestigne vozaca ispred sebe, nije uspeo i u tom trenutku ga je prestigao Virginov bolid... Naravno Sumi je odmah povratio poziciju... Zapamtio sam to jer sam prokomentarisao sa bratom da taj vozac vise i ne mora da vozi... ispunio je svoj san... da prestigne velikog Sumahera!

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                [quote author=vezara link=topic=2406.msg120550#msg120550 date=1269943396]
                                Nije bilo bas najjasnije prikazano, ali mi se ucinilo kao da je Sumi pokusao da prestigne vozaca ispred sebe, nije uspeo i u tom trenutku ga je prestigao Virginov bolid... Naravno Sumi je odmah povratio poziciju... Zapamtio sam to jer sam prokomentarisao sa bratom da taj vozac vise i ne mora da vozi... ispunio je svoj san... da prestigne velikog Sumahera!
                                [/quote]

                                &*#GI(] &*#GI(] ... završio je svoju životnu misiju čovek...


                                Comment

                                Working...
                                X