Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hertz British Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hertz British Grand Prix MotoGP 2013



    MotoGP karavan stize ovog vikenda u Veliku Britaniju na stazu Silverston. Mogao bih mnogo toga negativnog da napisem o ovoj stazi, jer nisam jos preboleo Donington, ali necu jer ove sezone staze od kojih smo najmanje ocekivali pruzile su nam odlicne trke, kao na primer Indianapolis. Ili ako je neko gledao WSBK, bio je to nezaboravan vikend u Silverstonu. Zato u nedelju neka bude bespostedna borba za pobedu, ali sa drugim akterima



    Podaci o stazi

    Duzina: 5900m
    Sirina: 17m
    Levih krivina: 8
    Desnih krivina: 10
    Najduzi pravac: 770m




    Sve ono sto smo komentarisali predhodnih dana, moglo bi da dobije potvrdu bas na ovoj stazi. Da li Lorenco moze da pobedi ili su Markez+honda nepobedivi? Ovo je staza za koju mozemo da kazemo da odgovara Lorencu, prosle godine pobedio je obe honda, tako da nema prepreke da se to desi i ove godine. Bice interesantno videti i duel dve repsol honde. Pedrosa je imao dobar tempo da napadne Markeza na kraju trke u Brnu, ali mu je ponestalo krugova. I sam je izjavio da je pogresio sto nije obisao Lorenca krug ranije. Takodje ce biti intersantno da se vidi kakva je Pedrosina taktika za nastavak sezone. Da li ce pokusati da pobedjuje Markeza ili ce po oprobanom Lorencovom receptu cekati gresku protivnika? Kada je u pitanju Rosi, protekle dve teske sezone izgledale su jos teze kada je vozio na ovoj stazi. Da li ce biti bolje sa jamahom ostaje da se vidi u nedelju. 2010. nije vozio Silverston, jer je Silverston isao odmah posle Mudjela, gde se Rosi i povredio. Britanci ce imati 3 domaca vozaca u najjacoj klasi, a najveci favorit ce svakako biti Kraclou.

    Tabela:

    Markez 213
    Pedrosa 187
    Lorenco 169
    Rosi 143
    Kraclou 127

  • #2
    Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
    ne postoji objasnjenje, MM mi je antipatican jos od nizih kategorija i to se nije promenilo...
    iskreno MotoGP pratim zbog jednog coveka i nisam siguran da li cu pratiti nakon sto se isti povuce, ako je prepoznao novog velikana pa mu pravi mesta onda treba odmah da se povuce, Doktor kog ja pamtim bi malog poslao u sljunak i da testira tvrdocu asfalta nekoliko puta, sasekao bi to u korenu da se ne razmase kao sto je sad slucaj, ovaj aktuelni cini se nema ni volje ni sposobnosti da to uradi
    Well, there we are...

    Comment


    • #3
      Mislim da Rossi itekako ima volje da ga sasece ali u ovom trenutku to ne moze jer jos uvek placa ceh u dukatima. Ako mu pravi mesta treba da se povuce ali mislim da to nije slucaj. Jednostavno su u ovakvoj situaciji i Lorenco i Rossi nemocni protiv Hondi... I jedan i drugi su naglasili da treba da poboljsaju motor a to nisu sigurno dzaba rekli. A i ove glupe kvalifikacije...

      Comment


      • #4
        http://www.crash.net/motogp/news/195...e_revenge.html Revenge of the Jedi! Da li ce Yamaha uzvratiti udarac?? Napred Valeeee

        Comment


        • #5
          Isto tako je i Brno trebao da odgovara Yamahi. Prosle godine se u GBR vozilo pocetkom sezone, tad je Dani jos uvek bio u nesto defanzivnijem modu, a Stoner je bio Stoner... Dok ne pocnu sutra treninzi nista se nece znati i nista ne treba ocekivati.

          Comment


          • #6
            Sta bude bice... Kad sam u mogao da verujem 2 godine da Rossi moze pokrenuti Dukati mogu i sad da se nadam pobedi na svakoj trci. I tako ce biti dok god Rossi vozi pa makar bio i na CRT-u.

            Comment


            • #7
              Originally posted by mikisavic89 View Post
              Sta bude bice... Kad sam u mogao da verujem 2 godine da Rossi moze pokrenuti Dukati mogu i sad da se nadam pobedi na svakoj trci. I tako ce biti dok god Rossi vozi pa makar bio i na CRT-u.
              Haha malo je smesno ali si u pravu skroz.Isto,identicno imam razmisljanje kao i ti
              Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
              sigpic

              Comment


              • #8




                IGRAJU SE DECA
                Last edited by tasa01; 29-08-13, 18:48.
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #9




                  Sa konferencije
                  Last edited by tasa01; 30-08-13, 09:29.
                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • #10
                    VALE je BITAN na slici
                    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                      VALE je BITAN na slici
                      Naravno, zato ga i ima ,a i MM zasluzuje
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • #12
                        Rosi je takav lik da mu se vidi osmeh i dok je ozbiljan .
                        Nadam se budjenju .

                        Comment


                        • #13
                          I ja se nadam da ce da pokaze staru formu..
                          Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Vinales vec postavio vreme kojim bi prosle godine uzeo pol... A sada je i oborio proslogodisnji pol rekord...
                            Last edited by Vanja #66; 30-08-13, 10:30.

                            Comment


                            • #15
                              Matori skida vremena pristojnom brzinom... Nisam to ocekivao, iskreno...

                              Malo je usporio sad, ali sve u svemu sasvim pristojno, odvezao je svoje najbolje vreme na ovoj stazi u tom zadnjem krugu. 2:04.682 sad, a 2:04.696 prosle godine na WUP na Ducatiju, u kvalama je odvezao preko 2:05.3...
                              Last edited by Vanja #66; 30-08-13, 11:43.

                              Comment

                              Working...
                              X