Announcement

Collapse
No announcement yet.

Neopisivo,Brno 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neopisivo,Brno 2013

    Eto i mene ....Pokušaću da vam dočaram kako mi je bilo. Aj da počnemo od staze,sama staza je neverovatno urađena kad gledaš preko Tv-a sve je ravno a uzivo sve uzbrdice,nizbrdice . Organizacija trke i više nego odlična,na pauzama izmedju klasa tj. na probama izlaze dva ducati-a i voze se po stazi,tu su i redari koji izvode neke ajd da nazovem akrobacije .Na dan same trke izmedju Moto 2 i Moto Gp-a su se na stazu izasli policajci na motorima i isto izvodili akrobacije,tu su bili i avioni ,Jako mi je zao što to ne možemo da vidimo preko Tv-a,jer preko Tv-a se samo vidi trka a ta trka ti prenese samo mali delić onoga što je na stazi.Publika je takođe neverovatna u petak i subotu na treninzima je bilo nešto manje publike nego na dan same trke pričam za tribinu C u nedelju je bio haos ljudi su dolazili u 7 sati na stazu.Rosijevci ah ta publika oni su neverovatni,imala sam priliku da sedim pored njih a za divno čudo pola tribine C je bilo žuto . Osećaj au sam osećaj kad krenu motori sa starta je neopisiv to cela staza bruji,još uvek čujem te zvuke motora Svakako treba to doživeti
    Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 27-08-13, 14:23.
    Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

  • #2

























    Attached Files
    Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 27-08-13, 14:26.
    Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

    Comment


    • #3
      DSC_0599.jpg

      IMG_7976.jpg

      IMG_8071.jpg
      Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

      Comment


      • #4
        jao kakve fotografijestaza izgleda bolje nego sto sam mogla i da zamislimiz tih uglova je nisam ni videla do sada
        joj koliko mi je zao sto nisam bila
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #5
          i meni..a bice mi zao i sledece godine i one tamo,sve dok ne odem
          MESSI 10

          Comment


          • #6
            Staza je fenomenalna,treba je obići celu Idemo sledeće godine zajedno ?
            Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

            Comment


            • #7
              mozeee
              MESSI 10

              Comment


              • #8
                e i ja sam za pa kud puklo
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #9
                  hahaa.. moracemo autobus da iznajmimo kako je krenulo
                  MESSI 10

                  Comment


                  • #10
                    biće nam manji troškovi i extra provod
                    Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                    Comment


                    • #11
                      u to ime
                      MESSI 10

                      Comment


                      • #12
                        A ne ne ne ! Sledece godine Sachsenring definitivno !

                        Comment


                        • #13
                          mogu li ja s vama ?

                          Comment


                          • #14
                            dogovoreno
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Mozda nije prikladna teme da pitam, ali interesuje me koliko bi iskostalo prevoz,smestaj, i karta za utrku u brnu, samo nedelja dan trke?

                              Da malo razjasnim, jel neko bio busom? primer otisao bih u subotu preko dana(po prici stigao bih za 10tak sati,malo obisao grad u setnji...,nasao neki smestaj za spavanje to vece samo), kupio kartu samo za dan trke u nedelju, i pravac jutro na stazi brno.Nakon zavrsetka trka hvatao bus i pravac kuci....sa nekom hranom sto je kupio ili poneo od kuce nebitno...koliko otprilike sve iskostalo, da imam u vidu...ako odlucim da idem za 2015 u brnu! Jel isplatljivo to uraditi? Par misljenja ljudi?

                              Comment

                              Working...
                              X