PDA

Pogledati punu verziju : Engage Rugby Super League

DeathOrGlory
20.01.2010, 10:39
Kao sto mozete videti iz naslova, interesuje me da li planirate da nastavite prenos engleske Super Lige RAGBI XIII, i cemu mozemo da se nadamo sto se tice RAGBIJA XIII? Posto ste do skoro bili vrlo korektni prema fanovima ovog sporta, i doprineli ste popularizaciji istog na ovim prostorima, iskreno se nadam da cete tako i nastaviti!

Svaka cast jos jednom, i sve najbolje!

P.S. Pokrenuo sam novu temu iz razloga sto na staroj ragbi temi na ovom forumu nije pisano vise od 120 dana, verujem da bi moj odgovor tamo ostao neprimecen.

wolfpacker
20.01.2010, 20:18
Kao sto mozete videti iz naslova, interesuje me da li planirate da nastavite prenos engleske Super Lige RAGBI XIII, i cemu mozemo da se nadamo sto se tice RAGBIJA XIII? Posto ste do skoro bili vrlo korektni prema fanovima ovog sporta, i doprineli ste popularizaciji istog na ovim prostorima, iskreno se nadam da cete tako i nastaviti!

Svaka cast jos jednom, i sve najbolje!

P.S. Pokrenuo sam novu temu iz razloga sto na staroj ragbi temi na ovom forumu nije pisano vise od 120 dana, verujem da bi moj odgovor tamo ostao neprimecen.

Dobro ti je ovo da su bili korektni - prenosi su bili tu i tamo, a finale nisu prenosili, niti su dali ikakvo objanjenje zbog ?ega ga nisu prenosili, iako je na poljskom i rumunskom SK iao prenos.

Naravno, podravam prenose ESL, moram priznati - u bilo kom obimu, mada bi bilo lepo da postoji standardni termin barem za jedan prenos sedmi?no, a da se PO i finale isprate onako kako treba.

DeathOrGlory
05.02.2010, 08:47
svaka cast na prenosima Super Lige, nema sta, stvarno svaka cast :)

wolfpacker
05.02.2010, 13:34
Samo da ih daju redovno, uklju?uju?i i PO, kad do?emo do njega.

Cika Crni
05.02.2010, 15:33
Ja volim da gledam ragbi.
Navijam za Novi zeland :)

wolfpacker
11.02.2010, 19:13
Ove sedmice opet se preska?e direktan prenos ESL, samo snimak u ponedeljak ujutro :(
Ima li nade da to ne?e biti pravilo tokom sezone, nego izuzetak?

Вук
12.02.2010, 20:59
Ove sedmice opet se preska?e direktan prenos ESL, samo snimak u ponedeljak ujutro :(
Ima li nade da to ne?e biti pravilo tokom sezone, nego izuzetak?

Nece uvek biti direktni prenosi.

DeathOrGlory
13.02.2010, 09:34
ala ste nas iscimali juce sinoc ni za sta :)

"sledi Rugby" a ono od rugbyja nula bodova :)

no nema veze, svakako sam zahvalno i za ovo sto radite

Djokica
13.05.2010, 13:40
Brate, ovo su mrvice, opet nema nista od ragbija. Tek sledece nedelje najavljuju, a do tada ce 100x izmeniti program.

wolfpacker
07.09.2010, 13:59
Počinje playoff u ESL, četiri utakmice u četiri različita termina u petak, subotu i nedelju, ni na SK ni na SK+ u programu za te dane nema pomena ragbija. Postoji li razlog tome?

mr.gold
09.09.2010, 21:21
Trebalo bi sutra da ide snimak jedne utakmice.

wolfpacker
10.09.2010, 10:50

Koje utakmice, u koliko sati i na kom programu?
U petak igraju St. Helens i Warrington, a u subotu Huddersfield i Crusaders te Hull FC i Hull KR. Skinuli ste programsku šemu za subotu, ali čini mi se da je postojala rupa u direktnim prenosima, mislim baš na SK, u kojoj je bilo moguće umetnuti barem jednu utakmicu ragbija.
Vidim i da hrvatski i poljski SK npr. prenose večerašnju utakmicu direktno, dok vi nikako niste uspeli da ustalite termin ne za direktni prenos ESL, već ni za snimak.
Zbog toga sam i pitao u prethodnom postu, postoji li neki razlog takvog odnosa prema ragbiju?

SPORTKLUB
10.09.2010, 13:34

Koje utakmice, u koliko sati i na kom programu?
U petak igraju St. Helens i Warrington, a u subotu Huddersfield i Crusaders te Hull FC i Hull KR. Skinuli ste programsku šemu za subotu, ali čini mi se da je postojala rupa u direktnim prenosima, mislim baš na SK, u kojoj je bilo moguće umetnuti barem jednu utakmicu ragbija.
Vidim i da hrvatski i poljski SK npr. prenose večerašnju utakmicu direktno, dok vi nikako niste uspeli da ustalite termin ne za direktni prenos ESL, već ni za snimak.
Zbog toga sam i pitao u prethodnom postu, postoji li neki razlog takvog odnosa prema ragbiju?

vecerasnja utakmica koju si naveo od 00:45 na sport klubu

wolfpacker
19.09.2010, 11:30
Ovog vikenda ponovo bez ragbija, iako je playoff; ili je bio snimak u nekom terminu najavljenom 15min ranije? Da, vidim najavu snimka bez najave utakmice - ponedeljak u 13h, verovatno za sve dokoličare koji ne rade/ ne idu u školu/ ne spremaju ispite i sl. Kad već niste u stanju dve sezone da ustalite barem termin snimka, da ne govorim o direktnim prenosima, zašto ne odustanete od čitave priče?

DeathOrGlory
21.09.2010, 11:30
Svakako je bolje nista nego ista brate. Ali verujem da bi dosta gledalaca cenilo kada bi uglavili barem neke od prenosa uzivo

wolfpacker
25.09.2010, 12:43
Bio prenos St. Helens - Huddersfield sinoć, dobijate plus za osećaj da treba prenositi barem jedno polufinale direktno. Nadam se da ćemo i finale moći da gledamo uživo na nekom od SK kanala, sledeće subote od 19h?

DeathOrGlory
01.10.2010, 08:05
FINALE UZIVO SUBOTA 18:30
Svaka cast carevi!

wolfpacker
02.10.2010, 09:29
FINALE UZIVO SUBOTA 18:30
Svaka cast carevi!

Rekao bih da je ipak od 19h, no nije bitno, važno je da ima '65slif

Вук
05.10.2010, 20:12
Свака част за рагби ове сезоне на Спорт клубу. Надам се преносима и убудуће, то је прави спорт. +*@WT*48*

DeathOrGlory
18.10.2010, 00:16
Vidim da ste obezbedili prenoce turnira 4 nacije, samo cu reci SVAKA CAST i HVALA!

wolfpacker
23.10.2010, 11:13
Šta bi s prenosom ragbija jutros?

DeathOrGlory
26.10.2010, 07:23
Bio je... ali na eurosportu 2 fghj48d

Kimi
29.10.2010, 19:09
Cujem od ljudi iz federacije da necete prenositi 4 Nations na SK.

Steta. Uvek mi je draze da cujem Zuleta nego one placenike sa Eurosporta.

wolfpacker
30.10.2010, 13:54
Uvek mi je draze da cujem Zuleta nego one placenike sa Eurosporta.

Slažem se s tobom, ali više volim da bilo koga slušam, nego da nema prenosa. Zna li se zbog čega je SK odustao od prenosa, kada su bili u najavi do početka takmičenja, a i kasnije?
Zna li se nameravaju li da nastave sa prenosima ESL sada kad imaju dodatna tri kanala, ili jedva čekaju da se otarase ragbija možda?

DeathOrGlory
31.10.2010, 11:07
Uvek mi je draze da cujem Zuleta nego one placenike sa Eurosporta.

Slažem se s tobom, ali više volim da bilo koga slušam, nego da nema prenosa. Zna li se zbog čega je SK odustao od prenosa, kada su bili u najavi do početka takmičenja, a i kasnije?
Zna li se nameravaju li da nastave sa prenosima ESL sada kad imaju dodatna tri kanala, ili jedva čekaju da se otarase ragbija možda?

Ne dao Bog da se otarase ragbija!

P.S. Komentator sa sportkluba je zaista dosta bolji od ovih sa eurosporta.

Kimi
03.12.2010, 20:58
Da li ima nekih info o sledecoj sezoni? Pocece spektaklom, celo prvo kolo na Milenijumu!

DeathOrGlory
07.12.2010, 10:17
Ja se iskreno nadam da ce nastaviti sa prenosom superlige, a bilo bi vise nego dobro kada bi barem 2 od tih 7 utakmica sa milenium magica bile u direktnom prenosu, bice dobrih derbija, a derbi u ragbiju 13 znaci k l a nj e na terenu, a ne na tribinama h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 prosla sezona je bila odlična, i Sportklub je sasvim uredno prenosio bolje utakmice, ja sam lično uivao, verujem da nisam jedini. Svaka im čast za to, jo jednom veliko hvala, i samo napred!!!

DeathOrGlory
20.12.2010, 09:37
Da li neko iz SK ekipe zna nesto o buducim prenosima Super Lige ubuduce?

Hvala unapred!

Вук
20.12.2010, 19:40
Подржавам захтев за рагби 13. Надам се преносима.

DeathOrGlory
02.02.2011, 10:46
S obzirom da sledeca sezona pocinje za nesto manje od dve nedelje, jel se zna nesto vise o prenosima? Cemu mozemo da se nadamo?

Hvala Vam unapred na odgovoru!

wolfpacker
08.02.2011, 13:12
Počinje u subotu, Magic Weekend. Sedam utakmica u dva dana, svaka u različitom terminu, a nijednog prenosa najavljenog na pet kanala SK. Hoćete li prenositi ragbi uopte ove godine i ako hoćete, kada ćete početi?

wolfpacker
09.02.2011, 11:31
Počinje u subotu, Magic Weekend. Sedam utakmica u dva dana, svaka u različitom terminu, a nijednog prenosa najavljenog na pet kanala SK. Hoćete li prenositi ragbi uopte ove godine i ako hoćete, kada ćete početi?

SK - moderatori, urednici, vlasnici, ko god - da li je teko odgovoriti na pitanje? Ima ili nema i tačka. Svestan sam toga da vam je teko da obrazlaete zato ne prenosite ako ste već otkupili, a imate pet kanala i nisu na njima ba svi termini u kojima se igra ragbi za vikend popunjeni, tačnije - da vas je ba briga i za ragbi i za gledaoce, samo vas molim za odgovor na pitanje, "hoćete li prenositi ragbi uopte ove godine i ako hoćete, kada ćete početi?" Hvala.

DeathOrGlory
11.02.2011, 12:13
Slazem se sa wolfpackerom, bilo bi lepo kada bi nam neko odgovorio, cisto da znamo o cemu se radi. Ima vise gledalaca ovog sporta nego sto moze da se pretpostavi.

Pozdrav!

p.s. stvarno je bedak da od sedam utakmica preko vikenda, ni jedna jedina nece biti prikazana na svih 5 kanala. Ili ako planirate da pustite, barem obavestite ljude.

wolfpacker
18.02.2011, 11:56
SK - moderatori, urednici, vlasnici, ko god - da li je teko odgovoriti na pitanje? Ima ili nema i tačka. Svestan sam toga da vam je teko da obrazlaete zato ne prenosite ako ste već otkupili, a imate pet kanala i nisu na njima ba svi termini u kojima se igra ragbi za vikend popunjeni, tačnije - da vas je ba briga i za ragbi i za gledaoce, samo vas molim za odgovor na pitanje, "hoćete li prenositi ragbi uopte ove godine i ako hoćete, kada ćete početi?" Hvala.

Pojela maca jezik, tj. tastaturu?

Kimi
18.02.2011, 22:05
ta je ovo tebra, jel ima ili nema prenosa ragbi lige?
60 000 gledalaca je bilo u Kardifu za dva dana u prvom kolu, ova sezona ce biti jaca i neizvesnija nego ikad. Hocemo to da gledamo na srpskom

DeathOrGlory
21.02.2011, 14:08
Mora biti brate, poljaci i madjari prenose, valjda ce i nasi poceti uskoro. Samo bih voleo da se neko oglasi.

wolfpacker
26.02.2011, 13:16
Vlasnici, urednici, administratori SK - koliko je teko odgovoriti na jedno pitanje?

wolfpacker
01.03.2011, 12:10
S obzirom na to, koliko nas ignoriete, tj. koliko dugo odbijate da odgovorite ljudima koji se zanimaju za ragbi na ovom Forumu, trebalo bi vas nazivati svakakvim imenima, kunuti ili psovati. Ipak, dovoljno je reći da ste NEPRISTOJNI.

Вук
01.03.2011, 12:12
S obzirom na to, koliko nas ignoriete, tj. koliko dugo odbijate da odgovorite ljudima koji se zanimaju za ragbi na ovom Forumu, trebalo bi vas nazivati svakakvim imenima, kunuti ili psovati. Ipak, dovoljno je reći da ste NEPRISTOJNI.

+100

DeathOrGlory
17.03.2011, 17:01
Petak u 21:00

Wigan vs Huddersfield

Krenulo je h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8

Вук
19.03.2011, 03:00
Рутинска победа Вигана. Добра утакмица, и наравно задовољство због преноса.

Vladan
29.04.2011, 16:13
Danas nece biti ragbija,nije do SK-a,jednostavno im Britanci nece poslati signal,sateliti zauzeti zbog kraljevskog vjencanja!

DeathOrGlory
02.05.2011, 22:44
opusteno, bitno je da ste krenuli sa redovnim prenosima :)

pokojnik
11.05.2011, 10:12
I sa 6 kanala Sport kluba, opet su na gubitku ljubitelji ragbija. Nije moguce da nemate mesta za jednu utakmicu engleske Super lige u petak 13.05, tim pre sto ste je ranije najavljivali, dok niste ubacili i SK Prime u programsku semu?!

pokojnik
12.05.2011, 12:14
I sa 6 kanala Sport kluba, opet su na gubitku ljubitelji ragbija. Nije moguce da nemate mesta za jednu utakmicu engleske Super lige u petak 13.05, tim pre sto ste je ranije najavljivali, dok niste ubacili i SK Prime u programsku semu?!

Pojavilo se u programskoj semi za SK4, hvala.

Вук
25.05.2011, 22:56
Мисли да појавом СК Прајма, имате места да проширите програм посвећен рагби лиги. Можда да се убаци још једна утакмица поред ове петком, поготову што су се завршиле скоро све фудбалске лиге, мислим да стварно има простора, као и за неке емисије, тј прегледе лига.

Вук
28.05.2011, 00:21
SLTV Hull v Giants Round 15 Preview

http://www.youtube.com/watch?v=ERdKS-SCRnA&feature=mfu_in_order&list=UL

Вук
28.05.2011, 00:23
http://www.youtube.com/watch?v=0BXk9Qw8TPw&feature=relmfu

Вук
28.05.2011, 00:24
http://www.youtube.com/watch?v=iVBuoaEy17k&feature=related

Вук
28.05.2011, 01:53
Овде имате све информације везане за Рагби супер лигу
http://www.superleague.co.uk/

Вук
06.06.2011, 12:15
Петак 10.06.2011
International Rugby: England – Exiles DIREKTNO 21.00 Спорт Клуб+

nikola stanimirovic
19.07.2011, 16:36
E ljudi za nekolko dana pocinju 3 nacije...Ce bude li prenosa,i ako bude na kom programu??! :fb::hvala:

pokojnik
02.02.2012, 13:31
Sezona počinje sutra uveče. Hoće li biti prenosa na nekom od sada milion SK kanala - sutrašnje utakmice ili nekih kasnijih?

pokojnik
10.02.2012, 10:56
Mogli biste da nam kažete - hoćete li prenositi ragbi ove sezone, ili nećete, rekao bih da pitanje nije teško.

pokojnik
17.02.2012, 08:33
Mogli biste da nam kažete - hoćete li prenositi ragbi ove sezone, ili nećete, rekao bih da pitanje nije teško.

Pitanje stoji, odgovora nema i dalje. Nije valjda pitanje toliko teško?!

pokojnik
06.03.2012, 09:15
Pitanje stoji, odgovora nema i dalje. Nije valjda pitanje toliko teško?!

Možete li da odgovorite jednostavnim "biće" ili "neće biti"?