Announcement

Collapse
No announcement yet.

Engage Rugby Super League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Engage Rugby Super League

    Kao sto mozete videti iz naslova, interesuje me da li planirate da nastavite prenos engleske Super Lige RAGBI XIII, i cemu mozemo da se nadamo sto se tice RAGBIJA XIII? Posto ste do skoro bili vrlo korektni prema fanovima ovog sporta, i doprineli ste popularizaciji istog na ovim prostorima, iskreno se nadam da cete tako i nastaviti!

    Svaka cast jos jednom, i sve najbolje!

    P.S. Pokrenuo sam novu temu iz razloga sto na staroj ragbi temi na ovom forumu nije pisano vise od 120 dana, verujem da bi moj odgovor tamo ostao neprimecen.

  • #2
    Odg: Engage Rugby Super League

    [quote author=DeathOrGlory link=topic=2357.msg111792#msg111792 date=1263980340]
    Kao sto mozete videti iz naslova, interesuje me da li planirate da nastavite prenos engleske Super Lige RAGBI XIII, i cemu mozemo da se nadamo sto se tice RAGBIJA XIII? Posto ste do skoro bili vrlo korektni prema fanovima ovog sporta, i doprineli ste popularizaciji istog na ovim prostorima, iskreno se nadam da cete tako i nastaviti!

    Svaka cast jos jednom, i sve najbolje!

    P.S. Pokrenuo sam novu temu iz razloga sto na staroj ragbi temi na ovom forumu nije pisano vise od 120 dana, verujem da bi moj odgovor tamo ostao neprimecen.
    [/quote]

    Comment


    • #3
      Odg: Engage Rugby Super League

      svaka cast na prenosima Super Lige, nema sta, stvarno svaka cast

      Comment


      • #4
        Odg: Engage Rugby Super League

        Samo da ih daju redovno, uklju?uju?i i PO, kad do?emo do njega.

        Comment


        • #5
          Odg: Engage Rugby Super League

          Ja volim da gledam ragbi.
          Navijam za Novi zeland
          Kako lep si Rafaele
          sve bi cure tebe htele!
          Protiv njih se stalno boris
          jer ti samo tenis volis!

          Comment


          • #6
            Odg: Engage Rugby Super League

            Ove sedmice opet se preska?e direktan prenos ESL, samo snimak u ponedeljak ujutro
            Ima li nade da to ne?e biti pravilo tokom sezone, nego izuzetak?

            Comment


            • #7
              Odg: Engage Rugby Super League

              [quote author=wolfpacker link=topic=2357.msg114637#msg114637 date=1265911988]
              Ove sedmice opet se preska?e direktan prenos ESL, samo snimak u ponedeljak ujutro
              Ima li nade da to ne?e biti pravilo tokom sezone, nego izuzetak?
              [/quote]
              Nece uvek biti direktni prenosi.
              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

              Comment


              • #8
                Odg: Engage Rugby Super League

                ala ste nas iscimali juce sinoc ni za sta

                "sledi Rugby" a ono od rugbyja nula bodova

                no nema veze, svakako sam zahvalno i za ovo sto radite

                Comment


                • #9
                  Odg: Engage Rugby Super League

                  Brate, ovo su mrvice, opet nema nista od ragbija. Tek sledece nedelje najavljuju, a do tada ce 100x izmeniti program.

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Engage Rugby Super League

                    Počinje playoff u ESL, četiri utakmice u četiri različita termina u petak, subotu i nedelju, ni na SK ni na SK+ u programu za te dane nema pomena ragbija. Postoji li razlog tome?

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Engage Rugby Super League

                      Trebalo bi sutra da ide snimak jedne utakmice.

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Engage Rugby Super League

                        [quote author=mr.gold link=topic=2357.msg166130#msg166130 date=1284060066]
                        Trebalo bi sutra da ide snimak jedne utakmice.

                        [/quote]

                        Koje utakmice, u koliko sati i na kom programu?
                        U petak igraju St. Helens i Warrington, a u subotu Huddersfield i Crusaders te Hull FC i Hull KR. Skinuli ste programsku šemu za subotu, ali čini mi se da je postojala rupa u direktnim prenosima, mislim baš na SK, u kojoj je bilo moguće umetnuti barem jednu utakmicu ragbija.
                        Vidim i da hrvatski i poljski SK npr. prenose večerašnju utakmicu direktno, dok vi nikako niste uspeli da ustalite termin ne za direktni prenos ESL, već ni za snimak.
                        Zbog toga sam i pitao u prethodnom postu, postoji li neki razlog takvog odnosa prema ragbiju?

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Engage Rugby Super League

                          [quote author=wolfpacker link=topic=2357.msg166366#msg166366 date=1284108609]
                          [quote author=mr.gold link=topic=2357.msg166130#msg166130 date=1284060066]
                          Trebalo bi sutra da ide snimak jedne utakmice.

                          [/quote]

                          Koje utakmice, u koliko sati i na kom programu?
                          U petak igraju St. Helens i Warrington, a u subotu Huddersfield i Crusaders te Hull FC i Hull KR. Skinuli ste programsku šemu za subotu, ali čini mi se da je postojala rupa u direktnim prenosima, mislim baš na SK, u kojoj je bilo moguće umetnuti barem jednu utakmicu ragbija.
                          Vidim i da hrvatski i poljski SK npr. prenose večerašnju utakmicu direktno, dok vi nikako niste uspeli da ustalite termin ne za direktni prenos ESL, već ni za snimak.
                          Zbog toga sam i pitao u prethodnom postu, postoji li neki razlog takvog odnosa prema ragbiju?
                          [/quote]
                          vecerasnja utakmica koju si naveo od 00:45 na sport klubu

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Engage Rugby Super League

                            Ovog vikenda ponovo bez ragbija, iako je playoff; ili je bio snimak u nekom terminu najavljenom 15min ranije? Da, vidim najavu snimka bez najave utakmice - ponedeljak u 13h, verovatno za sve dokoličare koji ne rade/ ne idu u školu/ ne spremaju ispite i sl. Kad već niste u stanju dve sezone da ustalite barem termin snimka, da ne govorim o direktnim prenosima, zašto ne odustanete od čitave priče?

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Engage Rugby Super League

                              Svakako je bolje nista nego ista brate. Ali verujem da bi dosta gledalaca cenilo kada bi uglavili barem neke od prenosa uzivo

                              Comment

                              Working...
                              X