Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica SPECIJAL: Za koga će Kimi Raikkonen voziti u 2014.?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kladionica SPECIJAL: Za koga će Kimi Raikkonen voziti u 2014.?

    Predvidite nepredvidivo! Kladite se na nekladivo! Pogodite nepogodivo!

    Za koga će Kimi Raikkonen voziti u 2014. sezoni?

    Lotus?
    Red Bull?
    Ferrari?
    McLaren?
    Mercedes?
    Neko drugi?
    Neće voziti u F1?
    Last edited by MarkedOne8; 22-08-13, 20:49.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

  • #2
    hahaaa po meni ostaje u Lotusu ali videcemo...
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #3
      Hahahahha , Marked legendo ja sam se salio nisam mislio ozbiljno ali ajde kad si vec otvorio kazem da ide u ferari jer mi i dalje stoji ona njegova recenica u glavi da ce neki njegovu odluku mozda smatrati glupom , a prelazak u ferari bi bila glupa odluka s obzirom kako su se druzili dok su bili zajedno , mada realno tesko je reci da li je odluka glupa jer je tesko reci koji ce tim sledece godine biti najbolji
      If the police cant stop you you must be on the dust

      Comment


      • #4
        Realno, sve ovo je jedna velika šala. Si mi pročitao uvod? Sve ti je jasno. Samo čekam glasinu da će da Kimi osnuje IceOne Racing F1 Team i da potpiše za njih.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #5
          E da znas da bi mu to bilo najpametnije
          If the police cant stop you you must be on the dust

          Comment


          • #6
            Lakse bi za brojanje bilo da se stavi pole, ali moze i ovako...

            Ferrari, sto dvadeset tri posto... Crvena se voli, crvena se zivi...

            Comment


            • #7
              Kimi Raikkonen peva: Vozim Lamorghini, a imao sam Ferrarija...
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #8
                imam Porsche vozim i Ferrari http://www.youtube.com/watch?v=rbx2VBMXDuI HAHAHAHA

                salu na stranu, vraca se da uzme jos jednu titulu u crvenom bolidu
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                  imam Porsche vozim i Ferrari http://www.youtube.com/watch?v=rbx2VBMXDuI HAHAHAHA
                  Molim te, stavi link u spoiler i napisi iznad - nije preporucljivo da bude prvo sto cete ujutru cuti sa interneta, moze izazvati terminalnu razocaranost u razloge njegovog postojanja... Govorim iz upravo stecenog iskustva...

                  Comment


                  • #10
                    Ja ću da reknem da prelazi u Ferrari
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Molim te, stavi link u spoiler i napisi iznad - nije preporucljivo da bude prvo sto cete ujutru cuti sa interneta, moze izazvati terminalnu razocaranost u razloge njegovog postojanja... Govorim iz upravo stecenog iskustva...
                      hahahah znacu za drugi put kad i ako odlucim da vas pocastim ovakvim remek delom
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #12
                        volela bih u mercedes,ali sam nekako sigurna da ce u ferarigde god da ode samo neka vec osvoji titulu
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Znaci delimo plen svi mi koji smo rekli da prelazi u Ferari.Jel tako?

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Maric91 View Post
                            Znaci delimo plen svi mi koji smo rekli da prelazi u Ferari.Jel tako?
                            aha
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment


                            • #15
                              Ma samo nek vozi gde god hoće što se mene tiče, pa ako mora i u Ferari, neka


                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X