Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Modric danas vrlo dobar u defanzivi, dok ga u napadu nema.

    Comment


    • #92
      Kakva golcina fudbalskog umjetnika,opet asistencija Benzeme
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • #93
        Objasnjava Isko!
        Bude se Baskijci..

        Comment


        • #94
          Barça's XI at Mestalla: Valdés, Piqué, Fàbregas, Pedro, Iniesta, Messi, Neymar, Mascherano, Sergio, Alba + Alves

          Valencia CF: Alves; Joao, Rami, Ricardo Costa, Guardado; Javi Fuego, Michel; Pabón, Éver, Canales; Postiga.

          Comment


          • #95
            0:1, idemoooo
            Leo genijalac, asistencija Cesc-a

            u zadnje vrijeme se i nismo naigrali fudbala na Mestalji, evo sada dobar početak

            Comment


            • #96
              Nova petica Messia u najavi , da li se ponavlja Leverkusen
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • #97
                Kakva utakmica.. bas i nismo morali da primimo dva gola u zadnjih par minuta..

                Comment


                • #98
                  Kakva dva gola Postige u završnici prvog, pored het trika Mesija. Sjajno za sada.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #99
                    Valensija u minuti dade dva gola....e moja odbrano

                    Pique non stop kasni

                    Comment


                    • definitivno nam treba stoper..napad odlican odbrana
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Au au , kakva steta sto ovo nije uslo .. Kakva akcija , pa ovo je bolest
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • 2:3 na kraju, nova tri boda na teškom gostovanju, znači to je u redu

                          ali, kada mi srce nije stalo prilikom ovog zadnjeg centaršuta Valensije i solidnog pokušaja, Valdez dobro postavljen koji ako dobro primjećum mnogo bolje i koncentrisanije prati igru nego li prošle sezone

                          ono je definitivno nedopustivo da se dešava u odbrani, znači za nepuna dva minuta mi primamo dva gola a prije toga savršeno odrađivali utakmicu,

                          Sergio B. i Maskerano lavovski odradili posao u drugom poluvremenu, znači ekipa je izgubila više snage u ovom drugom poluvremenu u cilju spasavanja rezultata nego recimo što bi izgubila u neke dvije rutinske utakmice

                          imali smo dobrih šansi i u drugom poluvremenu ali bože moj ne mogu se uvijek ziceri pogađati, puno zabrinutiji sam za dekoncentarciju odbrane a prvenstvenu tu mislim na Piquea, ne znam uopšte na koji se on način pripremao za ovu sezonu, moraće on mnogo više da trenira da dođe do nivoa koji je neophodan

                          Neymar je odigrao za svaku pohvalu a Pedro se nije vidio za ono vremena koliko je proveo na terenu

                          Comment


                          • REZULTATI 3. KOLA



                            TABELA

                            Comment


                            • Team of the Week: Round 3


                              Comment


                              • Steta za Depor, Murcia pored tog gola nije nista pokazala u napadu, plus cist penal nije sviran Deportivu. Mada sjajno su u zadnjih 30 minuta odigrali takticki, skroz umrtvili igru i Depor nije uspeo ni sansu da stvori u tom periodu. Mozda bi bolje prosli i da nemaju Rudy-a, aka sebicno kopile

                                Comment

                                Working...
                                X