Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull Indianapolis Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Red Bull Indianapolis Grand Prix MotoGP 2013



    Staza u Indianapolisu je jedna od najpoznatijih staza u svetu, ali tu svoju slavu je stekla u nekim drugim sampionatima. MotoGP i Indianapolis nekako, od samog pocetka nisu isli zajedno. Ako ste ljubitelj pravih moto trka, onda prethodnih godina i niste bas uzivali, jedino ako ste "amerikanac" onda ste mogli da uzivate u spektakularnim padovima, eksplozijama motora i slicno. Medjutim ove godine ne smete propustiti ovu trku. Jedan od razloga je to sto verovatno sledece godine necemo vise gledati VN Indianapolisa. Velike su sanse da ce bas ovu stazu zameniti VN Argentine.

    Tabela

    1. Marc Marquez Repsol Honda 163
    2. Dani Pedrosa Repsol Honda 147
    3. Jorge Lorenzo Factory Yamaha Racing 137
    4. Valentino Rossi Factory Yamaha Racing 117
    5. Cal Crutchlow Monster Yamaha Tech 3 116
    6. Stefan Bradl LCR Honda 84


    Favoriti za pobedu, pa Markez ili Pedrosa. Pedrosa vec ima dve pobede u najjacoj klasi, Markez takodje dve ali iz moto2. Ovo je staza na kojoj i honda dominira tako da ne mogu da zamislim da bude drugacije. Ben Spiz se vraca na stazu, konacno. A bice interesantno videti Kala u nastavku sezone, sada kad je obezbedio sebi mesto u sampionatu.


    Podaci o stazi

    duzina 4216 m
    sirina 16m
    levih krivina 10
    desnih krivina 6
    najduzi pravac 872m

  • #2
    AJMOOOO VALEEEE <3 46 <3

    Comment


    • #3
      Pobijeda za Janonea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #4
        Ajmoo DOKTORE sad da vidimo mozes li jos! Mada realno Honde ima da izdominiraju od pocetka do kraja...
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • #5
          Sledi kljucni deo sezone, sledecih 4, 5 trka. Ako Markez sve zavrsi na podijumu nema sanse da ga neko dobije na kraju. A u kakvoj je formi, ne bih se kladio pritiv njega.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #6




            pocinje...
            Last edited by tasa01; 15-08-13, 18:34.
            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • #7
              Red je i nju da pomenemo , jedinu damu princezu Moto gp Ana Carrasco
              sigpic

              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

              Comment


              • #8
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #9
                  Prosto neverujem sta radi Markez , tacno bih voleo da uzme titulu , da natera ostale da budu besni , da se kolju , verujem da bi sledeca sezona bila naj bolja do sada .

                  Comment


                  • #10
                    Moze biti i obrnuto, svaka sledeca sezona sve dosadnija, jer ce Markez biti bolji i bolji. Posle lagune gotovo sam siguran da ce uzeti titulu. A sledece sezone to se ne dovodi u pitanje. I sada neko ko od skora prati motogp moze da shvati sta znaci 5 uzastopnih titula. Koga sve morate pobediti da biste to postigli. Gde su sada Lorenco, Pedrosa, Stoner? Da li ce ostati na broju titula koje imaju do sada? Verovatno, jer dolazi era Marka Markeza.

                    Comment


                    • #11
                      A covece ima Markez da izdominira Stani vise aloo Ako Doktor bude 4-5 u kvalifikacijama imamo se cemu nadati ako bude 7-8 nista.Mora da ga nagari od sutra cim sedne inace...
                      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Jeste gledali udes od Espargara mlađeg?
                        Evo ko nije neka pogleda: http://www.motogp.com/en/videos/seas...spargaro+crash
                        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                        Comment


                        • #13
                          kakva je to zverka lorenco postao?
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Zelena mamba...
                            Last edited by mikisavic89; 17-08-13, 15:10.

                            Comment


                            • #15
                              Polako sa Markezom, Veliki deo njegovog uspeha je zahvaljujuci Hondi. Lorenco je jos uvek za klasu bolji od njega,
                              da nije povredjen i Yamaha u problemu ove godine Markez bi do sada jos dva puta ispitao cvrstinu asflata jureci za Horheom.
                              Last edited by Alan; 17-08-13, 15:21.

                              Comment

                              Working...
                              X