Announcement

Collapse
No announcement yet.

Motorrad Grand Prix Deutschland MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Motorrad Grand Prix Deutschland MotoGP 2013



    Mozemo reci da je Zaksennring staza Danija Pedroze. Ne samo da je pobedio na poslednje tri trke VN Nemacke, vec se ova trka pokazala kao prelomna za Pedrozu. Nekako, Pedrozina dobra izdanja su uvek pocinjala od Nemacke. Prosle godine je pobedio sedam puta, a sve te pobede su usledile bas posle Nemacke. Za razliku od prethodnih godina, ovog puta u Nemacku stize kao vodeci u sampionatu. To nam govori da pored ponekad bledih izdanja, Pedroza je ipak obavio odlican posao u prvom delu sampionata i sa pobedom u Zaksenringu i nekim solidnim izdanjem u Laguna Seki, mogao bi da zavrsi prvi deo sampionata veoma uspesno. Lorenco, sa povredom iz Asena, ne moze se reci da ima neke sanse za pobedu na ovoj stazi. I kad je bio zdrav, cesce je bio posmatrac, a ne akter u borbi za pobedu, dobro 2009. je bio blizu pobede. Inace Lorenco nema pobedu na ovoj stazi ni u jednoj kategoriji. Rosi posle, pa mozemo reci, istorijske pobede u Asenu, pokazao je da ono staro pravilo da Doktora ne smete nikada otpisati i dalje vazi. Vratilo se samopouzdanje, na stazi je na kojoj je imao mnogo uspeha i mnogo neverovatnih duela, a izjavio je i da ne vidi nikakvu prepreku da napravi pobednicki niz u nastavku sampionata. Markez, kao i Pedroza, ne zna za poraz na ovoj stazi od 2010. Bradl je jedini nemacki vozac u najjacoj klasi, a poslednji put kada je neki nemacki vozac pobedio na VN Nemacke u najjacoj klasi bilo je 1974.

    Tabela



    Staza

    Duzina: 3671m
    Sirina: 12m
    Levih krivina: 10
    Desnih krivina: 4
    Najduzi pravac: 700m



  • #2
    Meni jedna od boljih staza nadam se dobrom rezultatu Bradla
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #3
      Pobeda Doktora u Asenu mu je donela zbir od 4646 poena u dosadasnjoj karijeri ajmo u Nemackoj do 4671!
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #4
        OBAVESTENJE ZA LJUBITELJE MOTO GP-a

        FP 1 MOTO 2 i SVA FP2 IDU KAO SNIMAK OD 22h na SPORT KLUBU.

        SRDJAN ERCEG I ALEKSANDAR DZANKIC

        Comment


        • #5
          To je to mislim da sada mozemo da racunamo na Doktora na svakoj trci u borbi za pobedu!!!! Moram da prokomentarisem i povredu Lorenca on je odlican vozac ali da je to bila ozbiljnija povreda pa naravno da ne bi vozio trku i vec danas bio prvi na Fp1 tako da ne velicajte to toliko, isto kao i voznje Espargara (naravno da dobro vozi) ali mislim da on ima mnogo bolji motor nego bilo ko od CRT-ova a tako da njegovi rezultati ne cude bar mene(sta mislite dal' je on bolji vozac od Dovija,Hejdena...a na FP1 je ispred njih i cinjenica da je Dukati uzasan ali to je fabricki tim a njegova pozicija je 7. sa zaostatkom od +0.594 ej +0.594 a stize im novi agregat u septembru koliko sam razumeo). Go Vale go go go go go go go !!!!!!!!!

          Comment


          • #6
            E stvarno katastrofa imate skprime koji ste pustili koliko se ja secam bas zbog F1,Motogp a sad je tenis prioritet na svim kanalima nemam reci a mogli bi da pustite i snimak Bartoli- Lisicki posto nije bio vise od 79 puta repriziran(odnosi se na reziju ne na vas dvojicu)
            Originally posted by BEST View Post
            OBAVESTENJE ZA LJUBITELJE MOTO GP-a

            FP 1 MOTO 2 i SVA FP2 IDU KAO SNIMAK OD 22h na SPORT KLUBU.

            SRDJAN ERCEG I ALEKSANDAR DZANKIC

            Comment


            • #7
              Originally posted by meca View Post
              To je to mislim da sada mozemo da racunamo na Doktora na svakoj trci u borbi za pobedu!!!! Moram da prokomentarisem i povredu Lorenca on je odlican vozac ali da je to bila ozbiljnija povreda pa naravno da ne bi vozio trku i vec danas bio prvi na Fp1 tako da ne velicajte to toliko, isto kao i voznje Espargara (naravno da dobro vozi) ali mislim da on ima mnogo bolji motor nego bilo ko od CRT-ova a tako da njegovi rezultati ne cude bar mene(sta mislite dal' je on bolji vozac od Dovija,Hejdena...a na FP1 je ispred njih i cinjenica da je Dukati uzasan ali to je fabricki tim a njegova pozicija je 7. sa zaostatkom od +0.594 ej +0.594 a stize im novi agregat u septembru koliko sam razumeo). Go Vale go go go go go go go !!!!!!!!!
              ne znam po cemu ovo zakljucujes ali nadam se da si u pravu od pocetka sezone fp1 nije problem, uvek je tu solidan i u vrhu, sa ne vise od 2-3 desetinke zaostatka... problem nastaje u narednim sesijama kada ostaje pri svom vremenu ili ga minimalno unapredjuje dok drugi beleze veci napredak. Videcemo vec u fp2 jasnije kako stoje stvari, nadam se da se nece vratiti one slike od pre Asena...
              sto se tice Espargara, slazem se, njegova masina je dominantna u crt sampionatu, ipak je to Aspar... veliko umece bez ikakve sumnje postoji, ali ipak je dosta toga i do masine ispod vozaca... evo sad razmisljam o ovoj temi, daleko bilo da je Doktor ostao u Dukatiju, pretpostavljam da bi se Aleix u nekom trenutku, na treningu, kvalifikacijama, trci, nasao ispred njega... sta bi onda bilo? tvrdili bi da je bolji vozac?
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #8
                Originally posted by BEST View Post
                OBAVESTENJE ZA LJUBITELJE MOTO GP-a

                FP 1 MOTO 2 i SVA FP2 IDU KAO SNIMAK OD 22h na SPORT KLUBU.

                SRDJAN ERCEG I ALEKSANDAR DZANKIC
                Sta radite vi ljudi?

                Vec drugu godinu zaredom zaseravate narodu prenose F1,sad ste i MotoGP uhvatili.Koliko procenata auditorijuma SK ima te dodatne kanale na kojima emituju,bas bih voleo da znam?

                Ostavite prava prenosa da otkupi neko ko je voljan da prenosi ljudski sve,a ne da me mucite vasom smejurijom od programske seme.Dodjem kuci da gledam trku a ono nema...Deseti put vec.

                Comment


                • #9
                  ponovo ozbiljan pad Lorenca i to opet na levo rame, trenutno je u medicinskom centru na pregledima
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #10
                    Da li je i ovo Rosijeva trka? +0.365 FP2 pozicija na startu nije toliko bitna samo ritam za trku(naravno da startuje u prvih 5)!!! GO go go go go Valeee!!!!! Da li je ovo Lorencova crna sezona kao sto je imao i Rossi tezak pad na isto rame?! Umalo da zaboravim jedan veliki aplauz za SPORT KLUB zbog live prenosa a i ne cita ovo niko od onih sto bi trebalo da citaju jbg!!! Ovo se desava po 1000 put tako da se nadam da ce neka ozbiljnija kuca uzeti prava na prenose a vi se posvetite tenisu ili recimo promenite ime u SPORT KLUB TENIS!!!!!!!!!!!!!!! A na ostalim kanalima 2 3 4 5 koliko ih vec imate stavite samo reprize tenisa mislim da je originalno !!!!
                    Last edited by meca; 12-07-13, 15:13.

                    Comment


                    • #11
                      A to što B92 isto prenosi Tenis i Sport Club SLo i SPort Club CRO, i oni će nama opet snimek zbog gohnjiog tenisa...ali to je sve zato što u TENISU imamo Djoku , ali tamo gde trema imati Balls nigde nas nema

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by meca View Post
                        Da li je i ovo Rosijeva trka? +0.365 FP2 pozicija na startu nije toliko bitna samo ritam za trku(naravno da startuje u prvih 5)!!! GO go go go go Valeee!!!!! Da li je ovo Lorencova crna sezona kao sto je imao i Rossi tezak pad na isto rame?! Umalo da zaboravim jedan veliki aplauz za SPORT KLUB zbog live prenosa a i ne cita ovo niko od onih sto bi trebalo da citaju jbg!!! Ovo se desava po 1000 put tako da se nadam da ce neka ozbiljnija kuca uzeti prava na prenose a vi se posvetite tenisu ili recimo promenite ime u SPORT KLUB TENIS!!!!!!!!!!!!!!! A na ostalim kanalima 2 3 4 5 koliko ih vec imate stavite samo reprize tenisa mislim da je originalno !!!!

                        I pritom prenose duel koga posmatraju 2 navijaca u publici. Bravo za sport klub. Zbog vas ne mogu da smislim tenis.

                        Comment


                        • #13
                          laku noć, Žizela

                          Comment


                          • #14
                            Hajmo Lorencooooooooooooooooo,kakv je ludak opet ce voziti trku.Do duse svi su oni (u pozitivnom smislu) udareni u glavu.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              http://www.motogp.com/en/news/2013/L...r+Friday+crash

                              i zvanicno, Yamaha tim izjavio da ce Lorenco pauzirati ovaj vikend zbog nove operacije koja je neophodna posto je titanijumska plocica koja mu je ugradjena ostecena prilikom pada
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment

                              Working...
                              X