Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Koliko je ovaj Urdinov ocajan, strasno, ja ne znam kakve on kvalitete ima

    Kvesic im povrijedjen,nemaju koga drugog staviti

    Comment


    • Adilovic Sta bi ovo ?Sut ?
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Sa 7m od gola u aut
        sigpic

        Comment


        • Da mi je samo znati kako i ko je dao tri gola u prvom mecu za Zelju, pa ovi sljepci cestite sanse nisu stvorili, a imaju igraca vise skoro cijeli mec?
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Meni nije jasno kako ne mogu sansu stvoriti, ovi ne gledaju iz Plzena ka napred u 2/2
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Da mi je samo znati kako i ko je dao tri gola u prvom mecu za Zelju, pa ovi sljepci cestite sanse nisu stvorili, a imaju igraca vise skoro cijeli mec?
              Dva gola sutevi izvan 16 a jedan bio odbica u pet metara,cista sreca

              Comment


              • Ne znam šta puno reći za tekmu. Željo nemoćan a i Česi su baš očajno odigrali, doduše prvi nisam gledao ali ovo večeras je blago rečeno očaj.
                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 23-07-13, 21:54.
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Koje je razocarenje ova Viktorija, pa ovakav Zeljeznicar su morali samljeti.

                  Zalosno je da je Svraka reprezentativac BiH, momak se cijelo vrijeme krio od lopte, a kad je dobio prvom do sebe nikakav rizik.

                  Comment


                  • Ja sam odmah rekao da ova Viktorija nije nista posebno s obzirom kakav koeficijent imaju

                    Comment


                    • Ako prodjemo u PO, nemam nista protiv Plzen da izvucemo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mec je prelomio drugi gol iz off side, da je Zeljo izjednacio panika bi nastala u cesima, a navijaci bi podivljali,a ovako nista, mada prestorog je crveni po meni, nije ono ni faul.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Čitavo poluvrijeme opsada gola Plzena, ali bez ijedne izgledne prilike za gol. Plzen definitivno precijenjen, imali su sreće da su naišli na Želju, a da ne spominjem nafakali golove u obje utakmice. Svraka, Tomić, Urdinov, Adilović katastrofalni, ali Adilović je ubjedljivo na vrhu ove liste. Kakva prevara od igrača. Bučan najbolji u redovima Želje, obje utakmice je odigrao na zavidnom nivou, iako su mnogi sumnjali u njega.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Česi definitivno najtanja ekipa koja je gostovala u kv za LŠ u BH, posljednjih godina. Naravno da će njihova forma kako vrijeme odmiče nešto rasti ali pitanje mogu li oni i 3. pretkolo proći. Kondiciono trenutno u rangu ekipa iz PL
                            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 23-07-13, 22:02.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Adilovic kada cujem pohvale na njegov racun ospem se.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                Adilovic kada cujem pohvale na njegov racun ospem se.
                                Zar si to ikada cuo? Ja nisam priznajem

                                Comment

                                Working...
                                X