Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cini mi se da je drugi gol bio iz ofsajda. Neka neko jos potvrdi ko je video iz vise uglova. Prvi gol je smejurija, Hadzic se izblamirao.

    Bore se ali nema nekih sansi. Daj Armina, mozda se nesto i uradi. Adilovic veze nema. Ono u sta sam siguran je da bi imali dobru sansu za prolaz da su imali malo srece u zrebu i izvukli Nefci/Serif/Maribor.
    sigpic

    Comment


    • Nije im vala ni neka posjeta vise sam ocekivo jedno 16 milja od oka.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Drugi gol je cist off side, ali zato ni crveni nije bio.

        Najvise pljuvani i osporavani igrac od navijaca Zeljeznicara postize gol.

        Comment


        • Da, drugi gol je bio iz veceg ofsajda Nash, za korak sigurno, pogadja Jamak, a jeste Adis, lepo se sad culo kad je rekao da je Jamak dao gol
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Evo ga jedan. Ajde Armin jos dva u drugom.

            Nije im neko navijanje koliko vidim, mnogo bolje mi zvucalo na Sarajevo-Levski. Jedino sto je vodja na nivou.
            sigpic

            Comment


            • Kako su glupe golove primili,ali evo Jamak im ponovo vrati nadu

              Adilovic parmak nastavlja da me fascinira
              Last edited by DinoFC; 23-07-13, 20:50.

              Comment


              • Nasikira me ovaj Jamak,lose je ovo gledat na Kosevu majke mi.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by FC Nadal View Post
                  Kako su glupe golove primili,ali evo Jamak im ponovo vrati nadu

                  Adilovic parmak nastavlja da me fascinira
                  Meni nije jasno sto je gadjao glavom ono, bolje da je prsima primio i onda plasirao, nikog metar od njega nije bilo
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    Meni nije jasno sto je gadjao glavom ono, bolje da je prsima primio i onda plasirao, nikog metar od njega nije bilo
                    Pa brate on ti je takav parmak kakvog fudbal odavno nije vidio,od njega me nece nista iznenaditi


                    Vidljivo je da se povukla Viktorija

                    Comment


                    • Joj sudije mati moja mila, e kad vidim da tamo neki levat dođe i počne glumiti neki autoritet

                      Comment


                      • Kako 2 naivna i glupa gola ponovo primaju. Kod drugog gola uz to što je bio ofsajd, 4 igrača Želje stoje u liniji i lik hladno prolazi između njih i zabija. Kakav je glupan onaj Adilović, ne mogu da vjerujem. Kod situacije kada Prohaska dobija crveni ima čistu situaciju, ali od početka se vidi da samo gleda kako će pasti. I uz to onakva levatina uzima da šuta i onako krkanski se zalijeće i po sred živog zida. Kako odvratan i pogan igrač ne mogu da vjerujem... Amaterska odbrana + slaba navala, pogotovo u samom vrhu su plod ovog vodstva Plzena.

                        Ofsajd kod drugog je bio, ali isto tako ono nije bilo za crvenog, tako da što se tiče tih većih greški je neriješeno.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Originally posted by FC Nadal View Post
                          Kako su glupe golove primili,ali evo Jamak im ponovo vrati nadu

                          Adilovic parmak nastavlja da me fascinira
                          Pa sto mu onda ne igra Hodzic
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ko ce znati kako onaj pecinar razmislja,Ara je bolji 3 klase od one smlate,ali eto

                            Comment


                            • Jel ja sanjam ili Viktorija ucesnik osmine fila LE,odugovlaci u 55 minuti protiv Zelje

                              Comment


                              • Koliko je ovaj Urdinov ocajan, strasno, ja ne znam kakve on kvalitete ima
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X