Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ispao BATE ,ako doguramo do PO mozda budemo i nosioci, valjda ce jos dvoje ispasti do PO
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      Ispao BATE ,ako doguramo do PO mozda budemo i nosioci, valjda ce jos dvoje ispasti do PO
      Tesko, jedino da Zeljo danas izbaci Plzen.
      sigpic

      Comment


      • Moze svako svakog tuci, Tbilsi sa ovim timom moze izaci na kraj sa Steauom, Bazel moze kiksnuti protiv Makabija, moze svega biti, vidi se to vec ove sezone, pogotovo ako Zeljo tuce Plzena.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Kalju tuce Helsinkija 2:0, Zeljo ce imati istorijsku sansu, utakmica za grupnu fazu LE veceras
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Moze svako svakog tuci, Tbilsi sa ovim timom moze izaci na kraj sa Steauom, Bazel moze kiksnuti protiv Makabija, moze svega biti, vidi se to vec ove sezone, pogotovo ako Zeljo tuce Plzena.
            Steta sto je Makabi naleteo na Bazel, cenim da bi Dinamo i Apoel bez Jovanovica mogli lagano da izbace. Mada je i Serdjo dobar trener ali skroz drugaciji sistem igre, cenim da ce im trebati vremena da se naviknu. Imao bi i Maribor sansu mozda da je Darko ostao, ovako nikako.

            Samo da prodjemo u PO nekako, onda je Evropa do decembra obezbedjena i momci mogu opustenije da igraju, mozda i da eksplodira taj potencijal konacno. Svejedno mi da li smo nosioci, mozemo sa svima.
            sigpic

            Comment


            • Slazem se ,da mi prvo Jermence prodjemo pa onda sve lakse...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Željezničar: Hadžić, Kerla, Škaljić, B. Čolić, Urdinov, Bučan, Svraka, Jamak, Tomić, Selimović, Adilović.

                Osim nije mnogo mijenjao, vratio je 2 standardna igrača koji nisu igrali meč u Češkoj - Svraku i Čolića, dok je ostatak ekipe isti. Formacijski to će izgledati isto kao u prvom meču, samo što je sada tu nešto agilniji Svraka koji će svakako biti dodatna opasnost po gol Plzena. Željković, koji je po meni prvi meč odigrao jako dobro je ostao na klupi, izgleda da Osim više vjeruje Čoliću. Hasanović očekivano ostao na klupi nakon povratka Svrake.

                Neka je sretno našem prvaku, trebaće mu i sreća za veliko iznenađenje. Vjerujem da će motiv više igračima Želje biti povoljan protivnik u narednom pretkolu - estonski prvak.
                Last edited by Merlin; 23-07-13, 20:25.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Cudi me da Armin Hodzic nema vecu minutazu. Valjda donese nesto s klupe veceras.
                  sigpic

                  Comment


                  • Motiv bi im trebala biti publika, ja ne znam da je Zeljo igrao pred 20k svojih navijaca unazad 5-10 godina. Verovatno gresim, bio je tu Njukasl ali eto zadnjih 5 godina. Sretno u svakom slucaju, protivnik je takav u 3-em kolu ako prodju kakav je ali ako i trenutak pomisle na njega moze biti pogubno
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Cudi me da Armin Hodzic nema vecu minutazu. Valjda donese nesto s klupe veceras.
                      Koristi ga više kao džokera, mada mislim da bi on mogao doprinijeti u ofanzivi puno više od tromog Adilovića. Adilović i u prvoj utakmici nije ništa pokazao, jedino što je pomagao veznom redu i odbrani i tu se puno istrošio, ali realno je mogao puno više uraditi.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Poznat mi glas spikera na stadionu, ima slican glas kao Adis sa OBN-a
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Poznat mi glas spikera na stadionu, ima slican glas kao Adis sa OBN-a
                          Jesi ozbiljan? Ono je vodja navijaca Zeljeznicara, samo sto se vise razglas cuje od njih.

                          @S-Nash Da Armin igra vec bi zabio gol, kakav je to majstor.

                          Comment


                          • Covjek je upravu danijele,Hadzic je spiker na stadionu.Inace katastrofalno sudjenje na Hasetu.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Razlikujem bre vodju i spikera, spiker pricao na pocetku i najavio da je ovo 2-gi mec kvalifikacija za LS izmedju Zelje i Plzena i jos neke stvari, ne kazem da je on, samo slican glas
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ma ja Adisa nisam cuo samo cujem istinskog vodju Manijaka Velikog Ticu

                                Comment

                                Working...
                                X