Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Obzirim da smo primili četiri gola,a dali tri moramo biti zadovoljni rezultatom. Ovaj rezultat će nam omogućiti dobru atmosferu i ispunjen stadion u revanšu, a sada imamo duplo više šansi, tačnije šest posto, obzirom da smo pred prvi meč imali tri posto šansi. Plzen ostaje veliki favorit", zaključio je Osim.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Realno, tekma na Kosevu ce biti jos teza...razlika u kvaliteti je prevelika

      Comment


      • Shminka sta radis jos na forumu, imate priliku za istorijski uspeh, idi pozivaj narod da dodje na Kosevo, ako ga ne napunite nista od vas
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Nece napuniti ali ocekujem nekih 20 milja ljudi pa mozda i nesto vise,mislim da je zbog te cinjenice Amar prezadovoljan jer realno nemaju neke sanse za prolaz.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • I to bi bilo fantasticno...ne sjecam se kad smo zadnji put imali toliko gledalaca

            U kokuznom vremenu je ovaj rezultat bas dobrodosao

            Comment


            • Pazi kad u petak bude Plzen/Zeljeznicar vs Ekranas/Hafnarfjordur Liga Evrope na pragu
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by cleoo View Post
                danas svako igra fudbal
                Bukvalno tako. Danas se to ponovo pokazalo kao tacnim, prvo otpisani Zeljeznicar je stvorio samo takve probleme favorizovanom Plzenu. Kasnije je kazastanski Shakhter pobjedio u gostima BATE rijetki klub koji je prosle sezone pobjedio Bayern. Islandski sampion FH je pobjedio litvanski Ekranas. Evo Maribor nije mogao pobjediti Birkirkaru, sto potvrdjuje da cemo svi zeljeti izbjegavati klubove sa Malte koji svake godine napreduju. Ljudi imaju pare, dovode igrace iz Brazila, sad su se okrenuli Africi.

                Kako se Fola Esch drzao u prvom poluvremenu protiv Dinama pomislio sam da ce tesko moci Dinamo probiti odbranu, ali ponovo nabolji u redovima Dinama El Soudani je odlucio pobjednika koji je postigao dva gola i upisao jednu asistenciju, jos treba dodati da momak posti. Said opet odlican i red je da ga Pape pozove u reprezentaciju.

                Comment


                • Ne bih da se hvalim ali 'ubo sam sva 3 iznenadjenja da bi moglo da bude, za Zelju sam rekao da bi mogao stvoriti probleme, Cacica spominjem vec 10 dana na jednom drugom forumu otkad sam saznao da vodi Maribor(ako ne ispadnu od Maltezana razvalice ih neko u 3-em kolu) a Sakter sam rangirao pored Djera i Ludogoreca kao tim koji bi mogao da namuci Partizan i da ce biti 1 od 3 navedena koji moze da izbaci/namuci svakoga. A prosle godine nisu imali srece, ispali su od Libereca, primili gol u 120' , sumnjam da ce se to ponoviti ove godine a BATE ne bih da komentarisem, slozile su im se- kockice prosle godine a Vardar umalo da ih izbaci
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Što se tiče ove današnje utakmice malo nešto sam se uključio pred kraj i nije izgledalo loše. Rezultat je OK samo iz jednog razloga, koliko sam ja upratio najavu meča za razliku od prošlih godina nije bilo nikakvog kur..nja nego se išlo tamo da se primi što manje golova. Samo na taj način, bez ikakvog pritiska na fudbalere, potpuno svjesni svog (ne) kvaliteta može da se uradi nešto. A nešto je i častan oproštaj. Takođe treba u sve ukalkulislisati i taj faktor potcjenjivanja i da su mnogo ranjiviji sad na početku priprema ili sezone nego što će biti za 2-3 mjeseca. Međutim uđe li se nakon ovog rezultata u stare greške i prepotentan pristip, nova katastrofa je u najavi.
                    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 17-07-13, 00:52.
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Bice prenosi svih meceva :

                      RTV 1 : Vojvodina-Honved 20:30
                      RTS 1 : Zvezda-IBV 20:30
                      RTS 2 : Jagodina-Rubin 20:00
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Fenerbahceu skinuli zabranu, ipak ce igrati u LS

                        http://www.sportal.rs/news.php?news=105649

                        ps. Takodje ce i Besiktas igrati u Ligi Evrope
                        Last edited by Lord Aleksoni; 18-07-13, 18:59.

                        Comment


                        • Koliko su platili sudu?

                          Comment


                          • Mladost izvuce remi protiv Senice, a zasluzili su vise sigurno. Golman kiksnuo kod prvog gola Senice, letjela lopta sa centra i skace igrac preko njega i daje ga. Drugi primili jer je odbrana kiksnula, a i goman je biolose postavljen. Sve to bez nekakve dobre igre. Mladost dala prvi gol iz penala, a drugi je bio strasan gol. I jos su im ponistili cist gol. Sudija svirao faul iako ga uopste nije bilo jer je igrac Senice panuo posle malog, skoro nikakvog, kontakta.
                            Ima sansu Mladost da prodje i ovu rundu. Sto i Senica da ne pane posle Videotona?
                            sigpic

                            Comment


                            • Strajnic komentarise, na_ebao je Rubin
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Izdrzali su dugo Curani . Mislio sam da ce malo duze da sacuvaju mrezu ali ipak je doslo do izrazaja kvalitet rivala.

                                Comment

                                Working...
                                X